جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید و قیمت اسپلیت جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت  جی پلاس را بهتر است از سایت های فروش انجام دهید چون این سایت های محصولات باکیفیت بالا به بازار عرض می کنند و برای فرروش و رضایت بیشتر مشتریان خود از بهترین قطعات و تکنولوژی ها در دستگاه های خود استفاده می کنند.

شرکت جی پلاس داکت اسپلیت های خود را به گونه ای طراحی کرده که بتوانید از آن ها با پایین ترین مقدار مصرف برق استفاده کنید.و آن ها  را در رده انرژی A   وB  قرار دارند. در ساختار این داکت اسپلیت ها از کیت اینورتر استفاده شده که باعث کاهش مصرف انرژی می شود البته داکت اسپلیت ها یک نوع دیگر معمولی نیز دارند. این محصول بی نظیر دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد که یکی از مهم ترین دلایل برای خرید این داکت اسپلیت جی پلاس می باشد

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت های جی پلاس دارای انواع مختلفی هستند که یکی از محصولات برند جی پلاس  اسپیلت جی پلاس 60GCD60JN8HR3 که یکی از سیستم های محبوب می باشد. این سیستم ها به صورت توکار در سقف ها گذاشته می شوند و فضای را اشغال نمی کند. همچنین این محصول دارای ریموت کنترل است برای اینکه بتوانید به راحتی تنظیمات آن را انجام دهید.

این داکت اسپلیت از 4 بخش تشکیل شده که در کنار هم سیکل تبرید تراکمی را می سازند. این محصول باکیفیت دارای رده انرژی A می باشد. به علاوه گازی که در ساخت این محصول استفاده می شود گاز R410 می باشد که دوست دار محیط زیست است و مشکلی برای محیط زیست به وجود نمی آورد.

همچنین بخوانید :  مقایسه گرمایش داکت اسپلیت بویمن با پکیج

کمپرسور روتاری در این دستگاه  کمپرسوری  شبیه به پیستون می باشد که فضای بین سیلندر و پیستون دوران کننده را دو قیمت می کند که آن دو قیمت تخلیه و مکش هستند و هنگامی که پیستون شروع به چرخش می کند حجم این دو قسمت به طور مداوم افزایش و کاهش می یابد. و باعث  مکش و تراکم و تخلیه مبرد خواهد شد. سرمایش  و گرمایش این کولر گازی ها نسبت به دیگر کمپرسور ها بسیار عالی می باشد.

برای خرید داکت اسپلیت Gpluse باید حتما متراژ مکان را در نظر بگیرید تا بتوانید یک داکت اسپلیت مطابق ظرفیت مکان شما خریداری شود تا بتواند دمای مورد نیاز را تامین کند. در صورتی که یک داکت اسپلیت بزرگتر از ظرفیت انتخاب کنید باعث می شود کولر بیشتر از حد مجاز مصرف انرژی داشته باشد

قیمت این سیستم ها معمولا به ظرفیت آن ها و همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن آن بستگی دارد. معمولا هر چه ظرفیت داکت اسپلیت جی پلاس بیشتر باشد از قیمت بیشتری هم برخوردار است. تمامی داکت اسپلیت ها نیاز به تعمیر دوره ای دارند تا بتوانند به خوبی کار کنند با سرویس و تعمیر دوره ای دستگاه شما در بالاترین حد بهینه بدون اینکه خراب شود کار می کند. تعمیر داکت اسپلیت به افزایش بهره وری دستگاه کمک زیادی می کند. و همچنین از هزینه های زیاد برق هم جلوگیری می کند.

مشخصات وقیمت داکت اسپلیت جی پلاس

ویژگی های اسپلیت جی پلاس

 • دارای کمپرسور روتاری
 • گاز مبرد R410a
 • مصرف انرژی گرید A
 • عملکرد سرمایشی و گرمایشی
 • مناسب برای فضاهای 40 تا 60 متر
 • برای آب و هوای معتدل و مرطوب
 • کیفیت ساخت بالا
 • صدا و لرزش بسیار کم
 • قیمت بسیارر مقرون به صرفه
 • مجهز به پمپ درین با هد بالا
 • دارای مبدل حرارتی Blue FIN
همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا اینورتر

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با داکت اسپلیت جی پلاس آشنا کنیم. قیمت این داکت اسپلیت با توجه به ظرفیت اسپلیت مشخص می شود یعنی هر چقدر ظرفیت داکت اسپلیت شما بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.  در صورتی که قصد خرید داکت اسپلیت جی پلاس را دارید باید با توجه به متراژ مورد نظر مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید یک خرید عالی داشته باشید. در صورتی که می خواهید داکت اسپلیت جی پلاس خریداری کنید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و از این سایت خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را انجام دهید هم چنین می توانید راجب دیگر اسپلیت ها مانند داکت اسپلیت هایسنس هم اطلاعات مفیدی در این سایت به دست بیاورید.