جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
جی پلاس اسپلیت

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس مدل اینورتر را می توانید از نمایندگی های فروش این محصولات انجام دهید. این داکت اسپلیت ها براساس به روزترین استانداردها تولید و طراحی شده اند این دستگاه ها با استفاده از بهترین دستگاه های پیشرفته تولید شده اند و توانسته اند که بازار فروش عالی داشته باشند.

این اسپلیت ها دارای تکنولوژی اینورتر هستند که این تکنولوژی باعث عملکرد کمپرسور با دور متغییر می شود و دیگر نیاز به توان حداکثری موتور نمی باشد و موتور می تواند با دور موتور مورد نیاز خود به کارکرد نماید و این باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین هزینه های برق می شود.

همه چیز راجب داکت اسپلیت جی پلاس اینورتر

داکت اسپلیت جی پلاس دارای تکنولوژی اینورتر است که این به معنای این است که موتور کمپرسور با دور متغیر شروع به کار میکنه که این خود باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه های برق می شود.

کمپرسورهای اینورتر قابل مقایسه با کمپرسورهای معمولی نمی باشد اما به طور کلی می توان مزیت آن ها را این گونه بیان کرد که قادرند با تنظیم نمودن برق مصرفی (با توجه به نیاز دستگاه)، صرفه جویی انرژی را به حداکثر برسانند. این نوع اسپلیت ها ویژگی دیگری نیز دارا می باشند و آن این است که این نوع داکت اسپلیت دارای بازه عملکرد دمایی وسیعی از 15- تا 24+ درجه سانتی گراد در حالت گرمایش بوده و در حالت سرمایش نیز این بازه حدود 10 تا 55 درجه سانتی گراد می باشد.

داکت اسپیلت های جی پلاس برای استفاده در مناطق اسیدی و قلیایی بسیار مناسب هستند به این دلیل که در این اسپلیت ها فین های آبی رنگی وجود دارد که از نوع آلومینیوم هستند و در برابر خوردگی بسیار مقاوم می باشند. این سیستم ها دارای قابلیت اتصال به کویل آب گرم هستند که می توانید در فصل سرما از آن برای تامین هوای گرم استفاده کنید از دیگر قابلیت های این اسپلیت می توان به ریموت کنترل آن اشاره کرد وسیله آن می توانید دمای آن را تنظیم نمایید.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید داکت اسپلیت بویمن

اسپلیت های جی پلاس دارای ظرفیت های مختلفی هستند که یکی از آن ها داکت اسپلیت جی پلاس 36000 است که  برای مکانی با متراژ 70 متر مربع مناسب است و برای فروشگاه های با متراژ 40 متر مربع هم مناسب می باشد در هنگام خرید داکت اسپلیت بهتر است حتما به ظرفیت و متراژ محیط توجه نماید تا دستگاه بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.

داکت اسپلیت جی پلاس دارای کمپرسور اینورتر است که با تنظیم برق مصرفی با توجه به نیاز دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود به علاوه این محصول دارای رده انرژی A+++  است. این محصول از گاز مبرد R410 استفاده می کند که با محیط زیست سازگار است. یونیت خارجی این محصول دارای 2 سنسور کنترل دما و فشار است.

قیمت اسپلیت جی پلاس اینورتر

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس به تک فاز و سه فاز بودن آن و همچنین ظرفیت اسپلیت بستگی دارد پس هرچه ظرفیت اسپلیت شما بیشتر باشد قیمت آن هم بالاتر است اسپلیت های که دارای ابعاد بالاتر هستند معمولاً قیمت بیشتری هم دارند اسپلیت ها معمولاً در ظرفیت های گوناگونی تولید می شوند که برای فضاهایی با متراژهای مختلف مناسب هستند.

قیمت اسپلیت جی پلاس اینورتر

این اسپلیت ها  دارای ظرفیت هایی مانند 24000،30000، 36000، 48000 و 60000 بی تی یو است و ظرفیت هایی که کمتر از 48000 هستند معمولاً سه فاز و تک فاز و آن هایی که ظرفیت 60000 هستند نوع سه فاز می باشد.

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با داکت اسپلیت جی پلاس اینورتر اشنا کنیم. این اسپلیت ها دارای کیفیت بی نظیری هستند. در صورتی که بخواهید خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را انجام دهید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و از این سایت محصولات خود را با یک قیمت بسیار مقرون به صرفه خریداری کنید.

همچنین بخوانید :  مقایسه مشخصات و قیمت مدل های داکت اسپلیت جی پلاس قبل از خرید Gplus