جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا بهترین و آسان ترین راه مراجعه به سایت های اینترنتی است که می توانید به راحتی از که می توانید به راحتی اقدام به خرید این اسپلیت ها نماید.

میدیا یکی از برندهای است که بسیار عالی و پرطرفدار به حساب می آید و  محصولات آن براساس به روز ترین تکنولوژی ها تولید می شود.

این سیستم اسپلیت ها از تکنولوژی فیلتراسیون استفاده شده است که یونیت داخلی این محصول دارای یک فیلتر اولیه است که قابلیت از بین بردن ذرات معلق در هوا را دارد و فیلتر ثانویه این دستگاه از جنس کربن فعال می باشد که می تواند ترکیبات آلی و بوهای ناخوشایند و گازهای مضر و… را از بین ببرد و دمای بسیار مطلوب و مناسب برای شما تامین نماید.

داکت اسپلیت ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند که مانند دستگاه های تراکمی و کولر های گازی می باشند. شما می توانید با وصل کردن کویل آب گرم به داکت اسپلیت از آن به عنوان یک وسیله گرمایشی استفاده نماید.

انواع داکت اسپلیت میدیا

اسپلیت های میدیا دارای انواعی مختلف از اسپلیت ها است که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم:

داکت اسپلیت میدیا 24HWFN1

این نوع از داکت اسپلیت دارای کارکرد سرمایشی و گرمایشی است و دارای برچسب انرژی A می باشد. و برای مناطق حاره ای و گرمسیری بسیار مناسب است. نوع کمپرسور این دستگاه ها از نوع روتاری است که دارای گاز مبرد R410a می باشد و وزنی حدود 30 کیلوگرم دارد. این محصول دارای کیت اینورتر است که باعث کاهش مصرف هزینه های دستگاه شما می شود.

همچنین بخوانید :  مقایسه خرید و قیمت داکت اسپلیت برند جی پلاس و ال جی

داکت اسپلیت میدیا 3000

یکی از ویژگی های این داکت اسپلیت داشتن فیلترهای هوا است که یکی از کاربردی ترین اجزا در داکت اسپلیت به حساب می آید و وظیفه دارد که هوای وارد شده را عاری از هرگونه آلودگی و میکروب نماید. داشتن این فیلترها در داکت اسپلیت ها باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.

اسپلیت میدیا 36000

داکت اسپلیت میدیا 36000 می باشد که از راندمان بالای برخوردار است و از باکیفیت ترین و به روز ترین تکنولوژی ها و استاندارد ها در اسپلیت خود استفاده کرده اند. و قابلیت سرمایش محیط های با متراژ 80 متر را دارا است و از تکنولوژی های به روز در تولیدات خود استفاده کرده است.

داکت اسپلیت 48000 مدیا

این محصولات و پرطرفدارترین آن ها داکت اسپلیت 48000 میدیا می باشد که یکی از سیستم های است که می تواند فضای با متراژ 100 به بالا را به خوبی برای شما خنک نماید. و دارای فیلترهای بسیار عالی است که می تواند هوای بسیار عالی و تمیز را به محیط تحویل می دهد. این محصولات دارای ظاهری بسیار مدرن و شیک است.

داکت اسپلیت 48000 میدیا دارای سطح صدای بسیار پایینی است به گونه ای که هیچ نوع سر و صدایی را برای افراد به وجود نمی آورد و مجهز به ریموت کنترل است.

اسپلیت مدیا 60000

این نمونه از داکت اسپلیت های میدیا دارای ظرفیت بالای است که دارای برچسب B می باشد و نوع کمپرسور آن اسکرال می باشد و کیت اینورتر ندارد و وزن یونیت داخلی آن چیزی حدود 47 کیلوگرم است و گاز که در این دستگاه استفاده شده است از نوع R22 می باشد. و ظرفیت دستگاه چیزی حدود 5 تن می باشد.

همچنین بخوانید :  نظرات مصرف کنندگان در مورد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

اسپلیت مدیا 60000

جمع بندی

در صورتی که قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا را دارید می توانید با مراجعه به سایت رودیکا تنوع محصولات این سایت را مشاهده نماید و با انتخاب یک اسپلیت بسیار عالی مطابق با متراژ منزل خود یک خرید عالی داشته باشید. در بالا انواع داکت اسپلیت را برای شما توضیح دادیم که با توجه به آن ها می توانید خرید خود را از این سایت انجام دهید.