جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت 30000 هایسنس

خرید داکت اسپلیت هایسنس می تواند یک خرید بسیار عالی برای شما باشد به این علت که این اسپلیت دارای باکیفیت ترین قطعات و تکنولوژی ها است و با استفاده از جدید ترین قطعات تولید و طراحی شده است. ااسپلیت دارای ویژگی های بسیار زیادی است می تواند به راحتی جایگزین کولر گازی باشد. کمپرسور استفاده شده در این اسپلیت ها از نوع روتاری است.

این دستگاه ها به شکلی طراحی شده اند که به راحتی در سقف جای گذاری می شوند و هیچ فضای را اشغال نمی کنند. ریموت کنترل داکت اسپلیت هایسنس دارای یک سری نکات است. که باید با آن ها آشنا باشید تا بتوانید به بهترین شکل تنظیمات دستگاه را انجام دهید. در ادامه برخی از دکمه های ریموت کنترل داکت اسپلیت هایسنس را برای شما توضیح می دهیم.

آشنایی با ریموت کنترل داکت اسپلیت هایسنس

یکی از اصلی ترین دکمه های ریموت کنترل دکمه روشن و خاموش و یا on/off آن است که به وسیله آن می توانید دستگاه را روشن و خاموش نماید.

دکمه بعدی دکمه mood است که یکی از دکمه های کاربردی به حساب می آید که به وسیله آن می توانید وضعیت دستگاه را تغییر دهید و حالت های مختلفی را انتخاب نماید.

فن fan یکی دیگر از دکمه های است که بر روی ریموت کنترل قرار دارد و به کمک آن می توانید پرتاب باد اسپلیت را به خوبی تنظیم نماید این دکمه بر حالت سرمایش و گرمایش دستگاه هیچ گونه تاثیری ندارد و فقط شما می توانید سه حالت پرتاب باد تند، کند، متوسط را انتخاب نماید.

همچنین بخوانید :  نحوه تنظیم سرمایش داکت اسپلیت وست پوینت در تابستان

smart یکی دیگر از دکمه های است که بر روی ریموت کنترل قرار دارد و این دکمه به معنای عملکرد هوشمند می باشد.

دکمه  swing بر روی ریموت کنترل به معنای حرکت دادن پره های دستگاه به صورت عمودی است که در صورتی که این دکمه را انتخاب نماید پرتاب باد دستگاه به محل انتخابی شما تنظیم می شود و شما با دکمه بالا و پایین می توانید جهت باد را تنظیم کنید.

Sleep یکی از دکمه های کاربردی در ریموت کنترل می باشد که به وسیله آن می توانید عملکرد خواب اسپلیت را فعال و یا غیر فعال کنید. در صورتی که از این اسپلیت در محیط های اداری استفاده می کنید نباید از این دکمه استفاده نماید.

Clok یکی از دکمه های است که بر روی ریموت کنترل اسپلیت قرار دارد و با زدن این دکمه می توانید ساعت داکت اسپلیت را فعال نماید و در وقت و زمانی که می خواهید اسپلیت را روشن و یا خاموش کنید.

Timer on /off با فعال کردن این دکمه می توانید می توانید ساعت روشن و یا خاموش شدن دستگاه را مشخص نماید.

 

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

در این اسپلیت ها از گاز مبرد  استفاده شده است که از نوع R410  می باشد که دوست دار محیط زیست است و آسیب  کمتری به محیط زیست وارد می کند. و قابلیت کارکرد در آب و هوای معتدل و حاره ای را دارد. این داکت اسپلیت قابلیت تامین هوا متناسب با دمای دلخواه را در چند فضا دارد به این علت یک محصول اقتصادی محسوب می شود.

همچنین بخوانید :  با کیفیت ترین و ارزان ترین قیمت خرید داکت اسپلیت جی پلاس

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس از فناوری اینورتر برخوردار است و در ظرفیت های 18000 تا 60000 تولید می شوند که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این داکت اسپلیت های دارای کیت اینورتر هستند که باعث کاهش مصرف برق و انرژی هستند و به عنوان داکت اسپلیت های کم مصرف شناخته شده اند یکی  از محصولات هایسنس که دارای طرفداران زیادی است داکت اسپلیت هایسنس 48000 است که برای خنک کردن فضاهای با متراژ 100 به بالا مناسب می باشد.

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با ریموت کنترل داکت اسپلیت هایسنس را به شما معرفی کنیم و شما را با دکمه های بر روی آن آشنا کنیم. در صورتی که قصد خرید داکت اسپلیت هایسنس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه کنید و از این سایت دستگاه مورد نظر خود را با کیفیت بی نظیری خریداری کنید این سایت محصولات دیگری مانند لباسشویی 7 کیلیویی هایسنس و … را هم دارا است و آن ها را با قیمیتی بسیار عالی به فروش می رساند.