جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
 مشخصات ماشین لباسشویی هایسنس

خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس یکی از روش های بسیار ساده برای خرید است که می توانید به راحتی در هرجای که هستید می توانید لباسشویی هایسنس را خریداری نماید. لباسشویی هایسنس 7 کیلویی برای خانواده های با جمعیت متوسط مناسب می باشد. این ماشین در رنگ های سیلور و سفید در بازار موجود می باشد که به سلیقه شما بستگی دارد.

ماشین لباسشویی هایسنس 7 کیلویی یکی از محصولات هایسنس است که از نظر مصرف کنندگان کاربردی ترین محصول است که توسط هایسنس تولید شده است و  قیمتی بسیار مقرون به صرفه دارد. این محصول دارای برنامه های متعددی است که می توانید یکی را مطابق با جنس پارچه خود انتخاب نماید.

مشخصات و ویژگی های لباسشویی هایسنس 7 کیلویی

این لباسشویی های بسیار زیبا دارای درب بزرگ و خوش حالتی است که با زاویه 90 درجه باز می شود. این محصول دارای صفحه نمایشگری است که می توانید به راحتی تنظیمات لباسشویی را انجام دهید و در صفحه نمایشگر تنظیمات را مشاهده نماید.

این ماشین لباسشویی ها قابلیت ضد چروک و ضد لکه هستند و همچنین برای رنگ لباس هیچگونه مشکلی به وجود نمی آورند. رنگ سیلور این محصول باعث می شود که آشپزخانه شما زیباتر دیده شود. این لباسشویی ها امکان توقف کردن رون شستشو را دارد به وسیله دکمه start / Pause. این ماشین لباسشویی ها دارای ۱۶ برنامه شستشو می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص خودشان است و برای انواع لباس ها می توان از آنها استفاده کرد.

این لباسشویی هایسنس یکی از بهترین محصولات است که برای خانواده های متوسط تولید شده است. و نیاز این خانواده ها را به راحتی برطرف می کند. این ماشین لباسشویی دارای کنترل تعادل دستگاه و شست و شوی ضد باکتری 95 درجه سانتی گراد می باشد.

همچنین بخوانید :  آشنایی با کارکرد ماشین لباسشویی هایسنس Hisense 8 کیلو گرمی

به علاوه به کمک شیلنگ های لاستیکی برای تامین آب ماشین لباسشویی به شیر آب شهری متصل می شوند که گاهی اوقات این شیلنگ ها به 2 تا 3 متر هم می رسند. در انتهای این شیلنگ و در محل اتصال به شیر، صافی ها یا فیلتر های کوچکی هستند که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به داخل لباسشویی و شیر برقی استفاده می شوند.

در این لباسشویی ها این قابلیت شستشوی سریع وجود دارد که در کمترین زمان لباس های شما شسته می شوند از این قابلیت می توانید هنگامی که لباس هایتان زیاد کثیف  نیست استفاده کنید تا هم در انرژی  و هم در زمان صرفه جویی کرده باشید.

ویژگی های موجود در لباسشویی هایسنس 7 کیلویی

  • دارای برنامه شستشوی سریع
  • شستشوی ضد باکتریایی البسه
  • برخورداری از حافظه پشتیبان
  • قابلیت تشخیص ایراد محصول به شکل خودکار
  • دارای صفحه نمایش دیجیتالی هوشمند
  • دارای برنامه شستشوی سریع
  • شستشوی ضد باکتریایی البسه
  • برخورداری از حافظه پشتیبان
  • قابلیت تشخیص ایراد محصول به شکل خودکار
  • دارای صفحه نمایش دیجیتالی هوشمند

ویژگی های موجود در لباسشویی هایسنس 7 کیلویی

جمع بندی

خرید اینترنتی امروزه یکی از روش های بسیار عالی برای خرید لوازم می باشد که شما می توانید به راحتی در هر مکانی که هستید خرید اینترنتی خود را انجام دهید. یکی از مزایای خرید اینترنتی صرفه جویی در انرژی است و شما می توانید در منزل و یا هرجای دیگری اقدام به خرید نماید و به علت شلوغی و ازدحام جمعیت دیگر خرید برای شما خسته کننده نمی شود.

شما با خرید اینترنتی می توانید قیمت های دیگر سایت ها را با یک دیگر مقایسه نماید و از فروشگاهی که کیفیت محصولاتش بالاتر است و قیمت مناسب تری دارد خرید نماید.  با این نوع خرید هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود ندارد و شما از حق انتخاب بیشتری برخوردار هستید و دیگر نیاز نیست در ترافیک و آلودگی هوا قرار بگیرید و به راحتی کالای خریداری شده به دست شما می رسد. برای خرید آنلاین می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس  و قیمت لباسشویی هایسنس خود را از آن ها انجام دهید.

همچنین بخوانید :  آیا لباسشویی هایسنس خوبه؟