جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
لباسشویی هایسنس

امروزه خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس یکی از راه های آسان برای خرید است که بیشتر مردم که دارای مشغله های زیاد هستند این راه را برای خرید انتخاب می کنند. داشتن یک ماشین لباسشویی خوب  میتواند یک راه درست و خوب برای صرفه جویی در هزینه های مصرفی برق و پودر و آب باشد.

نصب ماشین لباسشویی باید به گونه ای انجام شود که به دور از گرمای گاز، رادیاتور و یا شومینه باشد ماشین لباسشویی ها معمولاً  ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند ماشین لباسشویی هایسنس یکی از ماشین لباسشویی هایی است که علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد کیفیت قطعات آن هم بسیار بالا می باشد و می توانید با خیال راحت از این ماشین لباسشویی خریداری کنید. ولی قبل از خریداری باید محل نصب  که میخواهید ماشین لباسشویی را در آنجا قرار دهید را در نظر بگیرید و بر اساس ارتفاع و عرض فضا یک ماشین لباسشویی مناسب خریداری کنید.

نصب و خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس

قبل از اینکه بخواهید ماشین لباسشویی هایسنس را در جای خود قرار دهید و شلنگ ها را نصب نمایید باید در ابتدا پیچ های حمل و نقل دستگاه را باز کنید و آن ها را از ماشین لباسشویی بیرون بکشید پیچ های حمل و نقل به منظور جابجایی طولانی مدت در یک جای ثابت طراحی شده اند که برای آزاد شدن دیگه لباسشویی باید حتماً پیچ های لباسشویی را جدا کنید تا دیگ بتواند چرخش کند. ظاهر پیچ  هر ماشین لباسشویی با ماشین لباسشویی دیگر متفاوت است و آن ها در پشت ماشین لباسشویی نصب می شوند و برای استفاده  از لباسشویی باید آن ها را بیرون بکشید.

همچنین بخوانید :  مزایای خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس

بعد از بیرون کشیدن پیچ نوبت به وصل کردن شلنگ های ورودی آب ماشین لباسشویی می رسد که در ورودی آب گرم و آب سرد را به درستی در جاهای خودشان قرار دهید. ورودی آب سرد با حرف C یعنی COOL و ورودی آب گرم با  رنگ قرمز و به حروف H یعنی HOOT مشخص می شود بعد از این که شلنگ ها را نصب کردید باید اطمینان پیدا کنید که اتصال شلنگ ها به درستی انجام شده است و هیچ گونه نشتی آبی در آن ها وجود ندارد.

بعد از نصب کردن شلنگ ها  نوبت به شلنگ تخلیه آّب می رسد که باید شلنگ تخلیه آب را در زیر سینک ظرفشویی بگذارید تا آب بتوانند به راحتی تخلیه شود.

مراحل نصب ماشین لباسشویی را برای شما توضیح دادیم  بعد از این که شلنگ ها را نصب کردید باید بار دیگر آن ها را چک کنید که هیچ گونه نشتی نداشته باشند و بعد با خیال راحت و با اطمینان کامل ماشین لباسشویی را به برق بزنید و از آن استفاده کنید.

نکات مهم برای نصب لباسشویی هایسنس

  • مکانی که می خواهید ماشین لباسشویی را قرار دهید باید سطح صاف و بدون شیب داشته باشد.
  • سطح مکانی که می خواهید ماشین لباسشویی را قرار دهید در صورتی که شیب داشته باشد نباید از وسایل تیز و یا چوب یا اشیای دیگر برای تراز کردن استفاده کنید که باعث آسیب رساندن به ماشین لباسشویی می شود.
  • ماشین لباسشویی را نباید در نزدیکی منابع گرمازا نصب کنید.
  • از ریختن مواد شوینده بر روی سطح ماشین لباسشویی خودداری کنید چون باعث آسیب رساندن به آن می شود.
  • ماشین لباسشویی باید ۱۰ سانتی متر از دیوار عقب و دو سانتیمتر از طرفین فاصله داشته باشد.
  • گردش هوا باید در اطراف ماشین لباسشویی به خوبی جریان داشته باشد.
  • پایه های ماشین لباسشویی را باید به گونه باز کنید که حداقل دو سانتیمتر با زمین فاصله داشته باشد.
همچنین بخوانید :  مزایای خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس 8 کیلویی

نکات مهم برای نصب ماشین لباسشویی هایسنس

جمع بندی

در متن بالا توضیحاتی درباره طریقه نصب ماشین لباسشویی هایسنس در اختیار شما قرار دادیم. در صورتی که قصد خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و از تنوع محصولات این سایت دیدن کنید و مطابق با سلیقه و بودجه خود یک ماشین لباسشویی انتخاب کنید و خریداری کنید.