جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
لباسشویی هایسنس

خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس یکی از روش های بسیار عالی برای خرید است که بیشتر مردم این روش خرید را انتخاب می کنند. بعد از خرید ماشین لباسشویی هایسنس نوبت به نصب این محصول می رسد که برای نصب باید حتما یک مکان مناسب برای آن در نظر بگیرید مکان انتخابی باید دارای سطحی بسیار صاف و هموار باشد و هیچ گونه شیبی نداشته باشد به علاوه مکان انتخابی باید حتما دارای لوله کشی آب گرم و آب سرد باشد و پریز برق هم داشته باشد.

شما باید ماشین لباسشویی را در جای نصب کنید که از وسایل گرمایشی فاصله داشته باشد. امروزه بیشتر خانه ها یک مکان مناسب برای ماشین لباسشویی در نظر می گیرند  که تمامی این دسترسی ها مانند لوله کشی و پریز و سطح صاف را دارا است.

لباسشویی هایسنس  8 کیلویی یکی از بهترین محصولات برند هایسنس است که برای خانواده های پرجمعیت تولید شده است. و نیاز این خانواده ها را به راحتی برطرف می کند. این ماشین لباسشویی دارای کنترل تعادل دستگاه و شست و شوی ضد باکتری 95 درجه سانتی گراد می باشد. ماشین لباسشویی هایسنس دارای ۱۶ برنامه شستشو می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خودشان است و برای انواع لباس ها می توان از آنها استفاده کرد.

مراحل راه اندازی لباسشویی هایسنس

همان گونه که گفته شد برای راه اندازی ماشین لباسشویی بعد از انتخاب یک محل مناسب برای ماشین لباسشویی باید حتما ماشین لباسشویی را در حالت تراز قرار دهید یعنی پایه های ماشین لباسشویی باید به گونه‌ ای تنظیم شود که کاملا ماشین لباسشویی در حالت تراز و صاف قرار بگیرد.

همچنین بخوانید :  بررسی لباسشویی هایسنس 9 کیلویی همراه با عکس و قیمت خرید اینترنتی

لباسشویی ها دارای یک آچار مخصوص می باشند که به وسیله آن می توانید پایه های ماشین لباسشویی را تنظیم نمایید اگر آچار را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید سطح ماشین لباسشویی پایین‌ تر می‌رود ولی اگر در عکس عقربه های ساعت چرخانده شود سطح ماشین لباسشویی بالا می رود به وسیله این آچار می توانید پایه های ماشین لباسشویی را تراز کنید.این کار مانع از لرزش ماشین لباسشویی می‌شود که این خود باعث طول عمر ماشین لباسشویی هم خواهد شد.

بعد از تراز کردن ماشین لباسشویی نوبت به وصل  کردن شلنگ های آب سرد و آب گرم ماشین لباسشویی می شود در پشت ماشین لباسشویی ورودی آب سرد ماشین با حروف  Cکه مخففCOOL یا سرد است مشخص می‌شود و ورودی آب گرم با حرف h که مخفف کلمه HOOT است مشخص شده است همچنین بعضی از ماشین لباسشویی ها ورودی آب گرم با رنگ قرمز و ورودی آب سرد با رنگ آبی مشخص می کنند که شلنگ های ورودی آب گرم و سرد را به این دو وصل می شود برای وصل کردن بهتر از نوار تفلون برای آب بندی استفاده شود و بعد از وصل کردن باید مطمئن شوید که شلنگ ها نشتی نداشته باشند.

مراحل راه اندازی ماشین لباسشویی هایسنس

بعد از وصل کردن شلنگ آب نوبت به نصب شلنگ تخلیه آب می رسد که باید این شلنگ را در قسمت فاضلاب وصل نمایید که معمولاً آن را می توانید در زیر سینک ماشین لباسشویی وصل کنید و در مرحله بعد می توانید دوشاخه ماشین لباسشویی را به برق بزنید و بر اساس دفترچه راهنمایی آن دستور کار استفاده از برنامه های ماشین لباسشویی را به دست بیاورید.

همچنین بخوانید :  چگونه به صورت اینترنتی لباسشویی هایسنس سفارش دهیم؟

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحاتی کامل درباره ماشین لباسشویی هایسنس و نحوه راه اندازی آن برای شما توضیح دهیم. این دستگاه از سری دستگاه هایی است که می تواند به راحتی نیاز یک خانواده را بدون وجود مشکلی برطرف نماید. در صورتی که قصد خرید این محصول بی نظیر را دارید با مراجعه به سایت رودیکا می توانید و اقدام به خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس نماید و یک خرید بسیار به صرفه داشته باشید.