جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
ماشین لباسشویی هایسنس

خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس می تواند یکی از بهترین راه ها برای خرید لوازم خانگی مورد نیاز شما باشد. لباسشویی 9 کیلویی هایسنس در دو رنگ سفید و سیلور  با طراحی بسیار زیبا  و درب از جلو ساخت و تولید کشور چین است. که با سرعت  چرخش 1400 دور در دقیقه کارکرد دارد و می تواند لباس  های آلوده و کثیف را به خوبی شستشو دهد بدون این که آثاری از کثیفی و لکه بر روی لباس ها باقی بماند.  این ماشین لباسشویی ها کارکرد بدون صدا دارند و لباس ها را به خوبی تمیز می کنند.

لباسشویی هایسنس  9 کیلویی یکی از بهترین محصولات برند هایسنس است که برای خانواده های پرجمعیت تولید شده است. و نیاز این خانواده ها را به راحتی برطرف می کند. شما باید ماشین لباسشویی را در جای نصب کنید که از وسایل گرمایشی فاصله داشته باشد. امروزه بیشتر خانه ها یک مکان مناسب برای ماشین لباسشویی در نظر می گیرند. که تمامی این دسترسی ها مانند لوله کشی و پریز و سطح صاف را دارا است.

 مشخصات ماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی هایسنس دارای 16 برنامه شستشو است که می توانند لباس ها را به سفیدی دانه برف نمایند و آن ها را تمیز کنند. این لباسشویی از آسیب رسیدن به بافت و جنس پارچه جلوگیری می کند و لباس ها را بدون این که آسیبی به بافت پارچه برسد شستشو می دهد.

این لباسشویی با ظرفیت 9 کیلویی در رنگ های سفید و سیلور دارای یک قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد. این محصول بی نظیر دارای یک قابلیت بسیار عالی است که آن هم این است که شما می توانید به راحتی به لباس های در حال شستشو لباس های فراموش شده را اضافه نماید و بعد دوباره دکمه شروع به کار لباسشویی را بزنید.

همچنین بخوانید :  سفارش و قیمت ماشین لباسشویی هایسنس 8 کیلوگرم مدل 8010 رنگ سیلور

ال ای دی استفاده شده است  بر روی ماشین لباسشویی زمان باقی مانده را به خوبی به شما نشان می دهد همچنین برچسب استفاده شده در این لباسشویی   A+  است که نشان دهنده صرفه جویی در مصرف برق و آب و محصول است. وزن این ماشن لباسشویی چیزی حدود 58 کیلوگرم است و دارای ابعاد استانداردی می باشد که می توانید به راحتی در آشپز خانه جای گذاری کنید.

خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی هایسنس 9 کیلویی دارای دور اتومات است که باعث می شود. که آب بیشتری به لباس ها نفوذ کند و لباس به راحتی خیس شوند. و با مواد شوینده آغشته شوند همچنین باعث می شوند که لک های موجود بر روی این لباس ها به راحتی از بین بروند.

 مشخصات ماشین لباسشویی هایسنس

دیگ این محصول ضد زنگ است و به گونه ای طراحی شده که در صورتی که لکی بر روی لباس اثبات شده است با به گردش در آمدن لباس در آب و مواد شوینده و گردش درست ماشین لباسشویی لباس سریع تمیز شود. هدف اصلی درام برجسته در این لباسشویی از بین بردن هر چه سریع تر و بهتر لکه ها است. این لباسشویی اتومات با درب شیشه ای می تواند به خوبی تا یک دهه کارکرد داشته باشد و لباس های شما را تمیز نماید. در هنگام نصب این لباسشویی ها باید یک فضای که دارای تراز کافی باشد را انتخاب نماید. تا دستگاه بتواند بدون لرزش و صدا کار کند در صورتی که لباسشویی تراز نباشد ممکن است باعث لرزش و صدا شود.

جمع بندی

امروزه یکی از بهترین روش ها برای خرید، خرید آنلاین است که لوازم خانگی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و شما می توانید لوازم خانگی های مورد نیاز خود را به راحتی به صورتی آنلاین انجام دهید. اگر قصد خرید لباسشویی را دارید بهترین کار خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس است که می توانید از سایت رودیکا اقدام به خرید این محصول نماید. کیفیت محصولات این سایت بسیار زیاد است و نصب و راه اندازی  لباسشویی هایسنس هم اسان است.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی ماشین لباسشویی هایسنس درب از جلو