جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس از سری داکت اسپلیت های است که دارای کیفیت بی نظیری می باشد که برای خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس باید به نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نماید  و از آن ها خرید خود را انجام دهید.

جی پلاس یک برند ایرانی است که براساس استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید شده است و توانسته است طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نماید.

در صورتی که بخواهید  داکت اسپلیت جی پلاس را خریداری کنید باید اولین چیزی که در نظر می گیرید ظرفیت آن باشد شما باید در نظر بگیرید که داکت اسپلیت انتخابی خود را برای چه مکانی با چه متراژی می‌خواهید خریداری نمایید. اگر داکت اسپلیت خریداری شما دارای ظرفیت پایین تر از متراژ محیط مورد نظر باشد نمی‌تواند محیط را به خوبی خنک نماید و در نتیجه باعث افزایش مصرف انرژی می شود.

قیمت این سیستم ها معمولا به ظرفیت آن ها و همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن آن بستگی دارد. معمولا هر چه ظرفیت داکت اسپلیت جی پلاس بیشتر باشد از قیمت بیشتری هم برخوردار است. دو نمونه داکت اسپلیت جی پلاس که دارای کیفیت بالای هستند مانند داکت اسپلیت جی پلاس 36000  و داکت اسپلیت 30000 جی پلاس می باشد.

مشخصات و کیفیت داکت اسپلیت جی پلاس

در این سیستم از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که تقریبا 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارد. داکت اسپلیت جی پلاس فیلترهای چندگانه ای دارد که باعث جلوگیری از ورود باکتری و گرد و غبار می شود و همچنین کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

همچنین بخوانید :  فرق بین کولر گازی و اسپلیت در چیست؟

برای این که بتوانید داکت اسپلیت خود را به خوبی نگهداری کنید باید به موقع  آن را سرویس کنید تا باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگ تری نشود. داکت اسپلیت های جی پلاس دارای گارانتی 5 سال کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات هستند و  همچنین دارای توانایی فشار استاتیکی می باشند. همچنین می توانید این دستگاه را به کویل آب گرم وصل کنید برای گرمایش در فصل سرد سال.

این اسپلیت های جی پلاس با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در دو نوع گرمسیری و غیر گرمسیری در ظرفیت های مختلف تولید می شود. داکت اسپلیت جی پلاس یکی از بهترین سیستم های تهویه به حساب می آید. که ساخت کشور چین است. و در دو حالت سرمایشی و گرمایشی عمل می کنند.  برند جی پلاس یکی از پر فروش ترین برند های موجود در بازار است. این محصول دارای راندمان و بازدهی بالای است و با کمترین میزان انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به حد دلخواه می رسانند.

مشخصات و کیفیت داکت اسپلیت جی پلاس

این محصول دارای راندمان و بازدهی بسیار بالای است و با کمترین میزان انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به حد دلخواه می رسانند .این داکت اسپلیت ها را می توانید از این اسپلیت ها در مناطقی که دارای آب و هوای اسیدی هستند استفاده کنید. جون این محصولات دارای قین های آبی هستند که جنس آن ها آلومینیوم است و از ایجاد آسیب و خوردگی در دستگاه جلوگیری می نماید.

جمع بندی

داکت اسپلیت جی پلاس از سری دستگاه های است که از کیفیت بی نظیر برخوردار می باشد. این اسپلیت ها دارای ظرفیت های مختلفی هستند که قیمت شان براساس ظرفیت و نوع برق آن ها می باشد. اسپلیت انتخابی شما اگر دارای ظرفیت بالای باشد مطمعنا قیمت آن هم بالا خواهد بود.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید داکت اسپلیت 36000 میدیا

در صورتی که می خواهید خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را انجام دهید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و خرید خود را از این سایت انجام دهید شما حتی می توانید لیست قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را هم از این سایت دریافت نماید.. این سایت محصولات خود را با قیمت بسیار منصفانه در اختیار مشتریان خود می گذارد و شما با هر بودجه ای که هستید می توانید از آن خرید نماید و از کیفیت محصولات اطمینان داشته باشید.