جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولر گازی جی پلاس

یکی از بهترین روش ها برای خرید کولر گازی سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس است که می توانید از آن طریق اقدام به خرید یک کولر گازی جی پلاس با کیفیت نماید.

کولر گازی های جی پلاس از سری مناسب ترین کولر ها برای مناطق شمال ایران که دارای آب و هوای معتدل و مرطوب هست می باشد و باعث تهویه مطبوع و همچنین ایجاد یک سرمایش و گرمایش مناسب  برای آن منطقه به حساب می آید همچنین می تواند رطوبت موجود در هوا را در مناطق مرطوب  بگیرد و باعث ایجاد یک هوای بسیار عالی در این منطقه شود.

در هنگام خرید کولر گازی باید بدانید  که آیا این کولر گازی برای آب و هوای منطقه شما مناسب است و می‌تواند یک سرمایش و گرمایش مناسب داشته باشد یا نه. معمولاً هر کولر گازی دارای یک برچسب انرژی است که تمامی اطلاعات مورد نیاز بر روی آن نوشته شده است برای خرید کولر گازی باید متراژ محیطی که می خواهید کولر گازی را نصب کنید را در نظر بگیرید و بعد اقدام به خرید کولر گازی جی پلاس نماید.

کولر گازی جی پلاس

کولر گازی های جی پلاس دارای کمپرسور های روتاری و اسکرال و پیستونی هستند که هر یک از آن ها برای یک منطقه در نظر گرفته شده است.کولرهای موتور پیستونی معمولاً دارای قدرت بیشتری هستند و برای مناطق گرمسیری یک گزینه بسیار عالی به حساب می آیند ولی این کولر گازی های که دارای کمپرسور پیستونی هستند دارای سر و صدای زیادی می باشند و مصرف انرژی زیادی هم دارند و ولی کمپرسورهای روتاری دارای سر و صدای بسیار پایینی هستند و مصرف انرژی کمتری نسبت به پیستونی دارند و از آن برای مناطق سردسیر استفاده می‌کنند.

همچنین بخوانید :  معایب و سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس ایستاده

کمپرسورهای  اسکرال نسبت به دوم کمپرسور قبلی بازدهی بسیار بالاتری دارند و همچنین دارای سر و صدا و انرژی کمتری هم می باشند به این دلیل از آن ها برای مناطق گرمسیری استفاده می کنند همچنین این کمپرسور ها از قیمت بالاتر و هزینه تعمیر بیشتری برخوردار می باشند.

در هنگام خرید کولر گازی باید به برچسب مصرف انرژی توجه زیادی کنید چون تمامی اطلاعاتی که مصرف کننده باید بداند بر روی آن وجود دارد معمولا شاخص های مصرف انرژی با رده های A تا G تعیین شده اند که رده A مشخص می کند که مصرف انرژی دستگاه شما دارای مصرف انرژی پایینی است و هر چقدر به سمت حروف G بروید مصرف انرژی دستگاه شما بالاتر می رود.

کولر گازی های جی پلاس برای مناطق مرطوب بسیار عالی هستند به این علت که دارای چندین لایه فیلتر برای تصفیه هوا هستند و می توانند ذرات آلرژی زا، باکتری ها، ویروس های  معلق در هوا را به راحتی جذب نمایند و یک هوای مطلوب برای محیط به وجود بیاورند.

کولر گازی جی پلاس

کولر گازی های جی پلاس مجهز به این قابلیت هستند که به دور کردن پشه و حشرات بسیار کمک می کند و می تواند یک خواب راحت برای افرادی که در مناطق شمالی زندگی می کنند و از دست این حشرات آزار دهنده خسته شده اند به همراه بیاورد. در این کولر گازی ها موتور کم مصرف اینورتر نصب شده است که باعث می‌شود میزان برق مصرفی در این کولرها بسیار پایین تر رود و چیزی حدود ۵۰ یا ۶۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق برای شما انجام شود پس می توان گفت که کولر گازی های جی پلاس از سری کولر گازی های مناسب برای شمال ایران به حساب می‌آیند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با کولر گازی ایران رادیاتور

جمع بندی

در متن بالای سعی کردیم توضیحات کاملی را درباره بهترین کولر گازی برای شمال ایران  در اختیار شما قرار دهیم در صورتی که بخواهید این کولر گازی ها را خریداری کنید بهترین گزینه برای شما مراجعه به سایت رودیکا است که می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس را خریداری نماید. این کولر ها از سری کولرهای بسیار عالی و پرفروش به حساب می آید.