جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
جی پلاس ایستاده

امروزه یکی از بهترین روش ها برای خرید کولر گازی خرید آنلاین کولر گازی جی پلاس است. شما می توانید کولرگازی های دیواری و یا ایستاده را به صورت آنلاین خریداری کنید که یک روش بسیار عالی و مقرون به صرفه است.

تفاوت کولرهای ایستاده و دیواری معمولا به قدرت سرمایشی و برودتی آن ها می باشد. کولر های گازی ایستاده دارای اندازه و ابعادی بزرگ تر از دیواری است ولی باید بدانید که کولرهای ایستاده  می توانند به راحتی نیاز سرمایشی محیط های بزرگ را به راحتی تامین کنند..

کولر گازی ایستاده برای ایجاد هوای مطبوع برای محیط های بزرگ مانند مراکز درمانی، اداری و تجاری و مساجد بسیار مناسب است در صورتی که کولر گازی دیواری برای استفاده در مناطق مسکونی و ساختمان ها بسیار کاربردی است.

تفاوت های کولر گازی جی پلاس ایستاده و دیواری

یکی از اصلی ترین تفاوت کولر گازی دیواری و ایستاده قدرت سرمایشی و برودتی این دستگاه ها است یعنی کولر گازی ایستاده دارای ابعاد و اندازه بزرگ تری نسبت به کولر های دیواری است پس دارای قدرت سرمایشی بیشتری است و می تواند نیاز سرمایشی محیط های بزرگ را به راحتی برآورده سازد. کمپرسوری که در کولرهای ایستاده وجود دارد بسیار قوی و بزرگ است همچنین اندازه و ابعاد کولرهای ایستاده سنگین تر و بزرگ تر از کولرهای دیواری است.

یکی دیگر از تفاوت های کولر گازی ایستاده و دیواری نحوه نصب و راه اندازی آن ها است معمولا فرآیند نصب و راه اندازی کولرهای ایستاده بسیار آسان تر از نصب کولرهای دیواری است و دارای پیچیدگی خاصی نیست و به راحتی بر روی سطح زمین نصب می شود و از قدرت خنک کنندگی بالای برخوردار است در صورتی که کولرهای دیواری این گونه نیست و باید آن را بر روی دیوار نصب کنید و برای نصب آن بهتر است از یک سرویس کار استفاده کنید. کولرهای دیواری معمولا از دو پنل تشکیل شده اند که یکی از آن ها در فضای داخل و دیگری در فضای خارج نصب می شوند و معمولا فضای بسیار کمی را اشغال می کنند ولی در کولر گازی ایستاده معمولا نیاز به یک فضای اختصاصی دارد.

همچنین بخوانید :  سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس

یکی دیگر از تفاوت های این دو کولر میزان مصرف برق آن ها است در کولر گازی دیواری معمولا به دلیل وجود کمپرسور و وجود کیت اینورتر مصرف انرژی پایین تری دارد ولی کولرهای ایستاده به دلیل وجود موتور قوی و مصرف انرژی بیشتر معمولا مصرف برق بیشتری دارد.

کولر گازی ایستاده برای استفاده موقتی و یا فصلی استفاده می شود ولی کولرهای دیواری با نصب و استقرار در یک محل ثابت می مانند و نمی توان جای آن ها را تعویض کرد در صورتی که کولرهای ایستاده این چنین نیستند و می توانید آن ها را جا به جا نماید.

کولر گازی جی پلاس ایستاده بخریم یا دیواری

در صورتی که کولر گازی برای فضاهای بزرگ و پر رفت و امد می خواهید خریداری کنید پیشنهاد ما برای شما کولرگازی ایستاده است که قدرت سرمایش بالایی دارد و می تواند فضا را به خوبی خنک نماید ولی در صورتی که کولر گازی برای مناطق مسکونی و خانه می خواهید کولر گازی دیواری یک گزینه مناسب برای شما است بدین صورت که شما می توانید براساس متراز خانه خود کولر گازی دیواری خریداری کنید.

کولر گازی دو پنله

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحات مفید و مختصری را درباره تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که قصد خرید  این محصولات را دارید می توانید از طریق خرید آنلاین کولر گازی جی پلاس از سایت رودیکا اقدام به خرید کنید و در صورتی که اطلاعات کافی در زمینه این کولرها ندارید می توانید با تماس با کارشناس بخش فروش این محصولات اطلاعات کافی به دست بیاورید.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت کولر گازی ایران رادیاتور با برند های خارجی