جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
جی پلاس ایستاده

کولر گازی های ایستاده از سری محصولاتی هستند که شما می توانید با سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس به راحتی خرید خود را انجام دهید. کولر  گازی ایستاده جی پلاس تنها تفاوتی که با دیگر کولر ها دارند تفاوت ظاهری است و تمامی قابلیت های کولرهای دیگر را دارا می باشند. این کولرها را باید براساس اعاد منزل خود خریداری کنید چون ظرفیت و میزان گرمایش و سرمایش این کولر گازی ها نسبت بقیه بیشتر است و بهتر است یک کولر با ظرفیت هوادهی منزل خود انتخاب نماید.

کولر گازی های ایستاده معمولا در ظرفیت ها 36000 تا 80000 هستند  که این توان بسیار بالا است و برای تالارهای، شرکت ها، و … یک گزینه بسیار عالی به حساب می آید. این کولر گازی ها به دو صورت ساده و اینورتر در بازار موجود هستند و فرق این دو نمونه کولر در میزان مصرف انرژی آن ها است.

مشخصات و ویژگی ها وسفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس ایستاده

کولرهای ایستاده جی پلاس از سری کولرهای است که طرفداران بسیار زیادی دارد این محصول از گاز مبرد R410a استفاده می کند که می تواند محیط را به خوبی خنک نماید و دوست دار محیط زیست است و مصرف انرژی کمی دارد.

این کولر گازی ها دارای تنها یک بخش داخلی هستند و یونیت خارجی ندارند و به این علت می توانید به راحتی این کولرها را در هر جای جا به جا کنید. میزان ظرفیت و توان سرمایش و گرمایش این کولر بسیار زیاد است و دارای یون زدایی و فیلترهای تصفیه هوا می باشند که یکی از ویژگی های بسیار مهم این محصولات به حساب می آید.

همچنین بخوانید :  علت کم شدن پرتاب باد کولر گازی ایران رادیاتور و راهکارهای آن

این کولرهای ایستاده دارای قابلیت تولید باد در 4 جهت هستند و معمولا کمپرسورهای مورد استفاده در این کولرها از نوع پیستونی، اسکرال و روتاری است. دمپر تنگ این کولرها باعث می شود که پرتاب باد هوای سرد این کولرها زیاد باشد تا افرادی که در فاصله های طولانی این کولرها هستند بتوانند به راحتی خنکی محیط و هوا را حس نمایند.

ویژگی های و سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس

برای خرید این کولرها بهتر است دقت زیادی را به کار ببرید تا بتوانید یک خرید عالی و به صرفه داشته باشید. این کولرها دارای قدرت عملکردی بسیار بالای می باشند که می توانند یک محیط را به خوبی پوشش دهند این محصول دارای قابلیت تصفیه هوا و یون زایی است که برای محیط های که تردد در آن زیاد است بسیار مناسب می باشد. و می تواند یک هوای پاک و عاری از ویروس و میکروب را به محیط انتقال دهد.

از دیگر ویژگی های این کولر می توان بهپرتاب باد چهار جهته اشاره کرد که باعث خنک شدن محیط می شود.

معایب کولر گازی ایستاده

از سری معایب کولر گازی ایستاده می توان به مصرف انرژی زیاد آن اشاره کرد. این کولرها  برای خنک کردن یک محیط بزرگ معمولا احتیاج به انرژی زیادی دارند پس می توان یکی از معایب این کولرها را مصرف انرژی زیاد دانست.

از دیگر معایب این دستگاه ها می توان به صدای زیاد این کولرها اشاره کرد صدای زیاد این کولرها در فضاهای بزرگ مثل تالار، فروشگاه و … زیاد شنیده نمی شود ولی در محیط های کوچک مانند خانه ممکن است آزار دهنده باشد و به این دلیل این کولرها برای منزل زیاد مناسب نیستند.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی تخصصی کولر گازی جی پلاس

معایب کولر گازی ایستاده

کلام آخر

در متن بالای تمامی ویژگی ها و مشخصات و معایب و ویژگی های کور گازی ایستاده را برای شما توضیح دادیم. با این وجود می توانید به راحتی این کولر را با دیگر کولر گازی های دیواری و پنجره ای مقایسه کنید تا بتوانید یک خرید عالی داشته باشید. برای خرید این محصول می توانید با سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس ایستاده برای فضای های بزرگ خود  به سایت رودیکا مراجعه کنید و از این سایت یک خرید بسیار مقرون به صرفه انجام دهید