جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
عوارض برخی از تصفیه کننده هوا موجود در بازار

برای دریافت قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس بهتر است به نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نماید و از محصولات باکیفیت آن ها دیدن نماید.

تصفیه کننده هوا جی پلاس به وسیله فیلتر هپا تمامی گرد و غبار، ذرات موجود در هوا را به خود جذب می کند.  این ذرات بسیار خطرناک می باشند و به وسیله این  فیلتر هپا می توانید این ذرات  موجود در هوا را به راحتی از بین برد. با استفاده از این تصفیه کننده ضامن سلامتی خود خواهید شد  و تا حد زیادی از ایجاد آلودگی و گازهای مضر در هوا در امان هستید.

از این دستگاه برای مرطوب کردن محیط و محیط های که هوا در آن جا حرکت ندارد بسیار مناسب است و می تواند هوا را به خوبی تمیز نماید. از این دستگاه برای محیط های که افراد بیمار در آن است بسیار مناسب است برای محیط های مناسب است که بیماران تنفسی  بسیار عالی است. این تصفیه کننده می تواند  به خوبی  رطوبت محیط را به راحتی شناسایی کند  و این میزان را بر روی نمایشگر دیجیتالی که بر روی آن قرار دارد نشان می دهد.

این دستگاه  هوا ساز دارای کلید تنظیم سرعت باد می باشد  که شما می توانید  به راحتی با یک کلیک سرعت تنظیم باد را مشخص کنید و حالت های تنظیم باد این دستگاه به صورت بی صدا، متوسط، زیاد، توربو، خیلی زیاد هستند.

قیمت این سیستم ها به مدل و کاربرد های که دارند بستگی دارد. و هر چقدر کارایی این دستگاه ها بیشتر باشد قیمت این محصولات هم بیشتر خواهد بود.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات و قیمت تصفیه کننده GAP – g670I جی پلاس

انواع و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

تصفیه کننده های جی پلاس انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها شامل:

تصفیه کننده GAP – g670I

این تصفیه کننده هوا دارای حجم هوای خروجی چیزی حدود 400 متر مکعب می باشد و برای فضای حدودی 52 متر مربع طراحی شده است. این محصول به تایمر مجهز می باشد که کاربر ها می توانند قبل از نظافت، قبل از خواب  از این دستگاه استفاده نمایند. یکی از قابلیت های این دستگاه مرطوب کردن محیط است که با این کار از سرما خوردگی جلوگیری می نماید.

از دیگر ویزگی های این دستگاه می توان به حالت هوشمند این دستگاه به صورت خودکار اشاره کرد که به وسیله آن می توان میزان هوای خروجی را تنظیم کرد و میزان آلودگی های که در محیط هستند را تشخیص دهند. این دستگاه در هنگام خواب صدای بسیار پایینی دارد و تقریبا صدای این دستگاه چیزی حدود 65 دسی بل می باشد. از دیگر ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس می توان به نشانگر تعویض آب، تعویض فیلتر و کیفیت هوا و … اشاره کرد.

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس  GAP- j4501

این دستگاه تصفیه ساز دارای سیستم رطوبت ساز است که به شکل بخور سرد است و برای پیشگیری از سرماخوردگی بسیار مناسب است. این سیستم برای محیط های که دارای متراژ 52 متر هستند بسیار مناسب است. و دارای فیلترهای یون نقره ای، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو که مخصوص از بین بردن بوهای بد است تشکیل شده است.

همچنین بخوانید :  بهترین دستگاه و خرید و قیمت تصفیه کننده هوا در ایران

تصفیه کننده هوای GAP- j4501

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه مجهز بودن به سنسور تشخیص گرد و غبار است که یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه به حساب می آید. در این دستگاه  فیلتر ها از یک دیگر جدا نمی شوند و به یک دیگر متصل هستند. این هواساز دارای ماژول رطوبت است که یک قطعه بسیار کاربردی می باشد.

جمع بندی

امروزه بیشتر مردم به فکر هوای پاکیزه و تمیز هستند به این علت که بیشتر بیماری  ها از هوای ناپاک به وجود می آیند. از این رو به دنبال دستگاه های تصفیه کننده هوا با کیفیت هستند. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد دیدن قیمت و خرید دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید بهتر است به سایت رودیکا مراجعه نماید.