جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مشخصات و ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید که یکی از به روز ترین و راحت ترین کارها خرید آنلاین است. تصفیه کننده هوا امروز یکی از ضروری ترین وسیله ها برای هر خانه است اگر در خانه خود سالمند و یا کودک دارید به شما پیشنهاد می شود حتما تصفیه کننده هوا جی پلاس GAP – g670I  و یا تصفیه کننده هوا جی پلاس 450 را خریداری نماید به این علت که یکی از بهترین دستگاه های هواساز است که می تواند محیط را به خوبی تمیز نماید. این محصول یکی از باکیفیت ترین دستگاه های تصفیه کننده است که کارکردی بسیار عالی دارد و وجود آن برای خانه های که هوای شهر آن ها آلوده است بسیار مناسب می باشد.

این محصول برای مکان های که هوا در آن راکد است و حرکت ندارد بسیار مناسب است و آلودگی ها و بیماری ها را از این محیط بیرون می کند.

مشخصات  تصفیه کننده هوا جی پلاس GAP – g670I

این محصول یکی از پیشرفته ترین و به رو ترین سیستم تصفیه کننده هوا است که ذرات و آلودگی های موجود در هوا را به راحتی از بین می برد و محیط خانه شما را عاری از هر گونه آلودگی می نماید. این دستگاه بی نظیر دارای رطوبت ساز است که باعث می شود هوای منزل شما همیشه تمیز و عاری از هر آلودگی باشد و از سرما خوردگی جلوگیری می کند.

در این دستگاه ها فیلترهای تصفیه کننده هوا وجود دارد که یکی از این فیلترها قابلیت از بین بردن بوی غذا را بر عهده دارد. فیلتر مدرن کربن موجود در این دستگاه بوی بد سیگار را از بین می برد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به سنسورهای دقیق آن اشاره کرد.

همچنین بخوانید :  پرفروش ترین دستگاه، قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

بدنه این محصول از جنس پلاستیک باکیفیت است که در صورت شستن هیچ قطره آبی بر روی بدنه آن نمی ماند. این محصول بی نظیر قابلیت های زیادی دارد و از ایجاد بیماری های مانند: بیماری تنفسی، سرفه و …. جلوگیری می نماید. این دستگاه تصفیه کننده هوا قابلیت تصفیه محیطی با مساحت 52 متر را دارا است. و شکل ظاهری بسیار زیبای دارد.

این محصول یک دستگاه بسیار باکیفیت است که شما می توانید به راحتی تنظیمات این دستگاه را تنظیم نماید. این دستگاه بی نظیر دارای کلید تنظیم سرعت باد است که کاربران می توانند به راحتی با یک کلیک سرعت تنظیم باد را مشخص نمایند و حالت های تنظیم باد به صورت بی صدا، متوسط، زیاد، توربو، خیلی زیاد می باشد.

مشخصات  تصفیه کننده هوا جی پلاس GAP – g670I

تصفیه کننده هوا دارای دو حالت اتوماتیک یا هوشمند و حالت خواب است که می تواند به راحتی و به صورت هوشمند میزان آلاینده و آلودگی های محیط  را مشخص نماید و میزان حجم هوادهی مناسب را تنظیم کند.

ویژگی دستگاه تصفیه کننده هوا GAP – g670I جی پلاس

 • تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گردو خاک
 • مجهز به عملکرد خودکار و حالت خواب
 • هشدار جهت یادآوری تعویض فیلتر
 • دارای قابلیت مرطوب کننده هوا
 • فیلترهای بسیار پیشرفته کربن اکتیو
 • چراغ های نشان گر
 • تایمر
 • قابلیت تنظیم سرعت فن
 • صدای بسیار کم
 • مصرف کم
 • سنسور های پیشرفته

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تمامی مشخصات و اطلاعات لازم درباره تصفیه کننده هوا جی پلاس را برای شما توضیح دهیم. در صورتی که شما قصد خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید می توانید با مراجعه به سایت رودیکا امحصول مورد نظر خود را خریداری نماید و یا حتی می توانید با مقایسه کردن قیمت این محصولات با سایت های دیگر  متوجه شوید که محصولات این سایت دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه هستند. این دستگاه دارای قابلیت های بی نظیری است که برخی از آن ها را برای شما توضیح دادیم. این دستگاه از به روز ترین تکنولوژی ها و قطعات تولید شده است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع فیلتر و خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس