جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
GPLUS

اگر قصد دریافت قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس هستید بهتر است سری به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های فروش این محصولات است بزنید. شما با خرید این محصول می توانید یک نفس راحت بکشید چون تصفیه کننده هوا می تواند به راحتی ذرات ریز و درشت را جذب نماید.

هوای بیشتر شهرها آلوده می باشد و تقریبا نفس کشیدن برای بیشتر افراد کمی دشوار است شما با خرید این محصول می توانید هوای تمیزی را تنفس نماید. یکی از تصفیه کننده های بسیار با کیفیت و کاربردی تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670 است که بسیار محصول عالی و بی نظیری می باشد. این دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670 یکی از محصولات ضروری هر خانه می باشد.

تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670

این هواساز یک دستگاه بسیار پیشرفته و امروزی است که دارای فیلترهای بسیار پیشرفته ای می باشد که می تواند تمامی آلودگی ها و ذرات بسیار ریز را جذب نماید و از ورود آلودگی ها به محیط خانه شما جلوگیری می کند. اگر در خانه خود سالمند و یا کودک دارید حتما باید از این دستگاه ها استفاده نماید. .یکی از ویژگی های  این دستگاه  رطوبت ساز است که یک هوای تازه برای شما تولید  کرده  و گرد و غبار و باکتری ها را از بین  خواهد برد.

فیلتر های موجود در این دستگاه ها باعث از بین رفتن بوی غذا  هم می شود. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه سنسور های دقیق است همچنین ویژگی های دیگر این محصول چراغ های نشان گر، تایمر، صدا و مصرف کم و قدرت تنظیم فن هم از ویژگی های بسیار عالی تصفیه کننده هوا جی پلاس است.

همچنین بخوانید :  پرفروش ترین دستگاه، قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

یکی دیگر از فیلترهای که در این دستگاه وجود دارد فیلتر مدرن کربن اکتیو  است که باعث از بین رفتن بوی سیگار و … از محیط می شود. رطوبت سازی که در این دستگاه ها وجود دارد یکی از موارد بسیار عالی برای جلوگیری از سرما خوردگی است.  جنس بدنه این محصول از نوع پلاستیک باکیفیت است که هیچ گونه قطره آبی بر روی بدنه آن باقی نمی ماند. این محصول شما را از انواع بیماری ها مانند: سرطان، بیماری تنفسی، سرفه و …. در امان می دارد

دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670 می تواند محیطی حدود 52 متر را تصفیه نماید. اگر به فکر سلامت خود و دیگر افراد خانواده خود هستید حتما یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید. این محصول ظاهری بسیار شیک و عالی دارد و نمایشگر بسیار با کیفیتی را هم دارا است که می توانید به وسیله آن تنظیمات دستگاه را انجام دهید.

ویژگی های کلی تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670

 • فیلترهای بسیار پیشرفته کربن اکتیو
 • چراغ های نشان گر
 • تایمر
 • قابلیت تنظیم سرعت فن
 • صدای بسیار کم
 • مصرف کم
 • سنسور های پیشرفته
 • تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گردو خاک
 • مجهز به عملکرد خودکار و حالت خواب
 • هشدار جهت یادآوری تعویض فیلتر
 • دارای قابلیت مرطوب کننده هوا

ویژگی های کلی تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تمامی ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس GPLUS 670 را برای شما توضیح دهیم. اگر می خواهید قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را انجام دهید به سایت رودیکا مراجعه نماید و در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با بخش کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نماید. این مجموعه دارای باکیفیت ترین محصولات می باشد که تمامی محصولات آن ها از با کیفیت ترین قطعات تشکیل شده اند. اگر می خواهید از هر گونه بیماری به دور باشید بهتر است حتما به این سایت مراجعه کرده و یکی از تصفیه کننده های هوای این دستگاه را خریداری کنید.

همچنین بخوانید :  مشخصات و قیمت بهترین دستگاه تصفیه هوا برای کرونا