جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را می توانید از سایت رودیکا دریافت نماید. و خرید خود را از این سایت انجام دهید. این دستگاه تصفیه کننده هوا دارای مصرف انرژی بسیار پایینی است که قابلیت تصفیه هوا تا 39 متر را دارا است. این محصول یک محصول بسیار عالی و کم صدا است که قابلیت تنظیم سرعت فن و همچنین قابلیت تصفیه  ذرات ریز 1 تا 2.5 میکرون را دارد. این محصول بی نظیر دارای سنسور رطوبت و سنسور سطح آب و سنسور غلظت آلاینده ها در محیط می باشد.

امروز استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا یکی از کالاهای ضروری برای هر خانه است که برای سلامت قلب و تنفس افرادی که در شهر های بزرگ و شهرهای که آلودگی های زیادی دارد بسیار مهم و ضروری است به این علت که بیشتر افراد وقت بیشتری را در فضاهای بسته می گذرانند که تقریبا در فضاهای که به طور مداوم بسته است بیشتر می شود پس با داشتن یک تصفیه کننده هوا می توانید از این آلودگی ها پیشگیری نماید.

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس مدل GAP- J450I

این محصول بی نظیر برای مناطقی که آلودگی های زیادی دارد بسیار مناسب است، و همچنین از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار می باشد. این محصول دارای ویژگی های زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها مجهز بودن به سنسور رطوبت، غلظت ذرات آلاینده و سطح آب است که می تواند ذرات و آلودگی های که در محیط قرار دارند را به راحتی از بین ببرند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع فیلتر و خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس

تصفیه کننده هوا جی پلاس J450I می تواند فضای حدودی 39 متر مکعب را تصفیه نماید. این دستگاه دارای فیلترهای یون نقره ای، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو که مخصوص از بین بردن بوهای بد است تشکیل شده است. قیمت این سیستم ها به مدل و کاربرد های که دارند بستگی دارد. و هر چقدر کارایی این دستگاه ها بیشتر باشد قیمت این محصولات هم بیشتر خواهد بود.

این دستگاه تصفیه ساز دارای سیستم رطوبت ساز است که به شکل بخور سرد است و برای پیشگیری از سرماخوردگی بسیار مناسب است. در این دستگاه  فیلتر ها از یک دیگر جدا نمی شوند و به یک دیگر متصل هستند. این هواساز دارای ماژول رطوبت است که یک قطعه بسیار کاربردی می باشد.  با استفاده از این تصفیه کننده ضامن سلامتی خود خواهید شد  و تا حد زیادی از ایجاد آلودگی و گازهای مضر در هوا در امان هستید.

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • قابلیت تنظیم سرعت فن
  • مجهز به عملکرد خودکار و حالت شب
  • دارای تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گرد و غبار
  • تصفیه ذرات بسیار ریز و مضر 1 تا 2.5 میکرون
  • مصرف انرژی پایین
  • دارای تایمر
  • سطح صدای بسیار پایین
  • دارای فیلتر مدرن کربن اکتتیو برای از بین بردن بوی سیگار و غذا
  • مجهز به سنسور رطوبت، سنسور آب، سنسور غلظت ذرات آلاینده در محیط

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

تصفیه کننده هوا جی پلاس  GAP- j4501 یکی از بهترین سیستم های تصفیه هوای جی پلاس است که توانسته است طرفداران زیادی را جذب نماید. این سیستم مجهز به سنسورهای مختلف است که می تواند همه موارد را کنترل نماید. اگر قصد خرید این محصول بی نظیر را دارید بهتر است به سایت رودیکا مراجعه نماید و از این سایت خرید کنید. این دستگاه تصفیه کننده هوا می تواند به راحتی آلودگی و ذرات موجود در هوا را از بین ببرد به این علت می توانید از این دستگاه در محیط های بسته ای که آلودگی و گرد و غبار زیاد است استفاده نماید. با خرید از این سایت می توانید محصول خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین بخوانید :  تصفیه کننده هوا جی پلاس ساخت کجاست؟