جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه هوا جی پلاس

تصفیه کننده هوا جی پلاس برای هتل ها بسیار مهم ضروری است به این علت که در این مکان ها رفت و آمد بسیار زیاد است و این رفت آمدها باعث آلودگی می شود. پس وجود تصفیه کننده هوا جی پلاس بسیار ضروری است و برای دریافت قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس باید به نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نماید. تا بتوانید یک محصول با کیفیت عالی خریداری نماید.

برای این که بتوانید یک هوای تمیز را نفس بکشید خرید یک تصفیه کننده هوا ضروری است و بیشتر شهرها نیاز به این دستگا دارند. امروزه استفاده از این دستگاه بسیار برای داشتن یک هوای تمیز بسیار ضروری است چون هوا را عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار می کند.

مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس

یکی از مهم ترین ویژگی های تصفیه کننده هوا داشتن قابلیت  Autoاست، قرار گرفتن دستگاه در حالت Auto باعث شده که فضا  وکیفیت هوا در مکان مورد نظر توسط حسگر گرد و غبار مشخص شود و در نتیجه سرعت فن به صورت خودکار انتخاب گردد.

وجود حسگر رطوبت و کیفیت در دستگاه تصفیه هوای G Plus باعث می شود رطوبت و کیفیت هوا به طور مکرر چک شود.

در این محصول از فیلتر مدرن کربن اکتیو این دستگاه، بوهای نامطبوع فضا از قبیل بوی سیگار و غذا را دریافت می کند تا فرمالدئیدها را جذب نماید و از بین ببرد. قابلیت رطوبت ‌ساز این نوع تصفیه هوا همچنین موجب می شود تا هوایی تازه را برای شما ایجاد گردد.

در تصفیه کننده هوا Gplus  ماژول های رطوبت سازی وجود دارد که براساس نیاز شما می باشد و بسیار کاربردی می باشد. و بوی سیگار  و غذا را هم کاملا از بین می برد از این دستگاه برای محیط های که در آن افراد سالمند و کودک وجود دارند بسیار ضروری است. تقریبا امروزه در تمامی خانه ها یک دستگاه تصفیه کننده هوا وجود دارد.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات و قیمت تصفیه کننده GAP – g670I جی پلاس

همان طور که می دانید تصفیه هوای زیبا و مدرن برند جی پلاس در حال حاضر جزو کالاهای اساسی هر خانواده به شمار می آید و توصیه می شود افراد حتما از این نوع تصفیه هوا برای آسایش و سلامتی خانواده خود استفاده نمایند.

این محصول دارای نمایشگر ال ای دی است که تمامی اطلاعات مورد نیاز را به شما نشان می دهد و کیفیت هوا را با دو شاخص برای شما نمایش می دهد. پس شما به راحتی می توانید کیفیت هوای محیط خود را بسنجید.  از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به سنسور تشخیص میزان گرد و غبار اشاره کرد که آلودگی ها را به راحتی شناسایی می کند و سریع آن ها را جذب می کند.

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • برخورداری از تکنولوژی آیونایزر
  • فیلتر از بین برنده بو
  • عملکرد اتوماتیک و حالت خواب
  • قابلیت تنظیم سرعت فن
  • هشدار جهت یادآوری تعویض فیلتر
  • دارای تایمر
  • برخورداری از سنسورهای پیشرفته از قبیل تشخیص میزان گرد و غبار و …
  • دارای قابلیت مرطوب کننده هوا
  • دارای فیلتر اولیه و همچنین فیلتر هپا

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تمامی مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس را توضیح دهیم . این دستگاه دارای انواع مختلفی هستند که دو نمونه از پرطرفدارترین و باکیفیت ترین آن ها دستگاه تصفیه کننده هوا 670 و دستگاه تصفیه کننده هوا 450 می باشد. که برای قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس بهتر است به سایت رودیکا مراجعه نماید. و این سیستم ها را از آن ها خریداری نماید. این دستگاه ها برای محیط های مانند هتل  که افراد سالمند و یا کودک رفت و امد دارند  بسیار مناسب و ضروری است. و امروزه به دلیل بیماری کرونا و وجود آلودگی های مانند گرد و غبار باید از این دستگاه ها استفاده کرد.

همچنین بخوانید :  قبل از خرید آنلاین تصفیه کننده هوا جی پلاس بخوانید