جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس  را می توانید از سایت های فروش معتبری هم چون رودیکا استعلام کنید. این سایت ها معمولا محصولات خود را با یک قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند.

تصفیه کننده هوا جی پلاس دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و از ایجاد هر گونه آلودگی به محیط خانه شما جلوگیری می نمایند. پس افرادی که در خانه های بزرگ زندگی می کنند بهتر است از این دستگاه در خانه خود استفاده نمایند.

این دستگاه  هوا ساز دارای کلید تنظیم سرعت باد است  که شما می توانید  به راحتی با یک کلیک سرعت تنظیم باد را تعیین نماید. و حالت های تنظیم باد این دستگاه به صورت بی صدا، متوسط، زیاد، توربو، خیلی زیاد است.

فیلتراسیون دستگاه یکی از ویژگی های بسیار مهم است که باید در هنگام خرید به آن توجه نمود. دو نوع فیلتراسیون در دستگاه وجود دارد که یکی تکنولوژی فعال و دیگری تکنولوژِ غیر فعال است.

تصفیه هوا جی پلاس دستگاه مورد تایید وزارت بهداشت

این دستگاه  در بالاترین سطح کیفیت قرار دارد که یک کارکرد فوق العاده عالی را دارا می باشد و می تواند محیط را به راحتی تمیز و پاکیزه کند. از سری ویژگی های این محصول می توان به فیلترهای آن اشاره نمود که دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض  و یا شستشو دهید.

این محصولات دارای جنس بدنه بسیار مقاومی هستند که از جنس پلاستیک می باشد. این پلاستیک به شکلی است که هیچ گونه قطره آبی بر روی بدنه آن باقی نمی ماند و این خود یکی از دلایلی است که باعث شده است که این دستگاه طرفداران بسیاری را جذب نماید.

همچنین بخوانید :  مزایا و عوارض استفاده از دستگاه و خرید و قیمت تصفیه هوا جی پلاس

این محصول دارای سابقه بسیار درخشانی در تولید انواع لوازم خانگی از جمله تصفیه هوا است و محصولات خود را براساس استاندارد های روز دنیا تولید می کنند. این محصولات دارای عملکرد بسیار عالی می باشند که مورد تایید وزارت بهداشت است.

کیفیت این محصولات بسیار بالایی است و همچنین دارای مصرف برق بسیار پایینی است و از عملکرد بالایی برخوردار است و همچنین دارای سنسورهای رطوبت و همچنین دارای تشخیص غلظت ذرات آلاینده هم می باشد. که می تواند یک فضای بسیار عالی و مطبوع را به وجود بیاورد.

تکنولوژی فعال به وسیله استفاده از یونیزه کردن آلودگی های که در هوا وجود دارد را از بین می برد. که به وسیله آن آلودگی ها  در دستگاه رسوب نموده و از این طریق کمی گاز ازون به وجود می آورد که این گاز برای دستگاه تنفسی بسیار خطرناک است/ پس باید در هنگام خریدن این دستگاه ها توجه کنید که یک تصفیه کننده هوا که دارای فیلتراسیون نوع فعال است خودداری نماید.

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • دارای فن سه سرعته
  • مصرف انرژی بسیار پایین و سطح صدای پایین در حین کار کردن
  • سیستم حالت خواب
  • دارای سیستم هشدار زمان تعویض فیلتر
  • انواع فیلتر های مورد نیاز برای تصفیه هوا
  • تشخیص غلظت آلاینده در محیط و رطوبت ساز برای ایجاد فضای مطبوع
  • فیلترهای دستگاه تصفیه کننده هوا که به راحتی قابل تعویض هستند
  • دارای نمایشگر برای نشان دادن کیفیت هوای محیط
  • مجهز به سنسور های رطوبت و میزان سطح آب
  • در دسترس بودن انواع فیلترها و قطعات برای دستگاه تصفیه هوا
همچنین بخوانید :  مقایسه خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس با ال جی

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا توضیحات کاملی را درباره تصفیه کننده هوا جی پلاس در اختیار شما قرار دادیم در صورتی که قصد قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید می توانید به سایت های معتبری هم چون رودیکا مراجعه نماید و از آن ها اطلاعات کافی درباره این محصولات را به دست بیاورید و اقدام به خرید این محصولات نماید. این محصولات دارای فیلترهای تصفیه هوا هستند که می توانند یک فضای بسیار عالی به وجود بیاورند.