جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را می توانید از سایت های فروش این محصولات انجام دهید. این محصولات از سری محصولات عالی و پرطرفدار جی پلاس است که مخاطبان و طرفداران بسیاری دارد و نیاز هر خانه به حساب می آیند.

محصولات جی پلاس دارای کیفیت بسار عالی هستند و از ایجاد هر گونه آلودگی به محیط خانه شما جلوگیری می کنند پس افرادی که در خانه های بزرگ زندگی می کنند بهتر است از این دستگاه در خانه خود داشته باشند.

این محصول دارای یک سری فیلتر است که از ورود هر گونه آلودگی به محیط خانه جلوگیری می کنند. این محصولات دارای جنس بدنه بسیار محکمی است که از جنس پلاستیک می باشد این پلاستیک به شکلی است که هیچ گونه قطره آبی بر روی بدنه آن باقی نمی ماند و این خود یکی از دلایلی است که باعث شده است که این دستگاه طرفداران بسیاری را جذب نماید.

مشخصات دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

این دستگاه دارای ساده ترین روش ها برای نگهداری است.  تصفیه کننده در بالاترین سطح کیفیت می باشد که یک کارکرد فوق العاده عالی دارد و می تواند محیط را به راحتی تمیز و پاکیزه نماید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به فیلترهای آن اشاره کرد که دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا شستشو دهید.

در صورتی که فیلترها به موقع تعویض نشوند باعث کاهش راندمان دستگاه می شوند پس تعویض و شستشو ان ها بسیار اهمیت دارد. این فیلترها شامل فیلتر یون نقره ای  و فیلتر کنترل کننده می باشد که هوا را تمیز و پاکیزه می کند.

همچنین بخوانید :  مقایسه خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس با ال جی

این دستگاه دارای صدای حدود 65 دسی بل می باشد که اصلا آزار دهنده نمی باشد. این دستگاه باید در هنگام نصب دارای فضای آزاد در اطراف خود باشد تا بتواند کارکرد مناسبی داشته باشد. این دستگاه ها باید جای قرار داده شوند که در معرض باد مستقیم قرار نگیرند.

این دستگاه  هوا ساز دارای کلید تنظیم سرعت باد می باشد  که شما می توانید  به راحتی با یک کلیک سرعت تنظیم باد را مشخص کنید و حالت های تنظیم باد این دستگاه به صورت بی صدا، متوسط، زیاد، توربو، خیلی زیاد هستند.

این محصول دارای دو نوع دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس است که در نوع تصفیه کننده GAP – g670I و تصفیه کننده هوای GAP- j4501 که هر کدام از آن ها دارای قابلیت های منحصر به فرد خود هستند. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه مجهز بودن به سنسور تشخیص گرد و غبار است که یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه به حساب می آید. در این دستگاه  فیلتر ها از یک دیگر جدا نمی شوند و به یک دیگر متصل هستند. این هواساز دارای ماژول رطوبت است که یک قطعه بسیار کاربردی می باشد.

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • تشخیص غلظت آلاینده در محیط و رطوبت ساز برای ایجاد فضای مطبوع
  • فیلترهای دستگاه تصفیه کننده هوا که به راحتی قابل تعویض هستند
  • دارای نمایشگر برای نشان دادن کیفیت هوای محیط
  • دارای مصرف برق و سطح صدای بسیار پایین
  • در دسترس بودن انواع فیلترها و قطعات برای دستگاه تصفیه هوا
  • سیستم حالت خواب و سیستم عملکرد خودکار
  • مجهز به سنسور های رطوبت و میزان سطح آب
همچنین بخوانید :  آیا مدت زمان گارانتی و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس در کاتالوگ مشخص می شود؟

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم دستگاه های تصفیه کننده هوا جی پلاس را به صورت خلاصه برای شما توضیح دهیم. اگر قصد قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید می توانید  آن را از مجموعه رودیکا با یک قیمت بسیار عالی و منصفانه خریداری نماید شما حتی می توانید با کارشناسان این بخش تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت نماید.