جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس  Gplus  را می توانید از سایت رودیکا انجام دهید. این تصفیه کننده هوا با حجم خروجی 400 متر مکعب بر ساعت  برای فضاهایی با مساحت حداکثر 52 متر مربع طراحی شده اند.

این دستگاه ها دارای تایمر هستند که کاربران می توانند قبل از بیرون رفتن از خانه و قبل از خواب و یا نظافت از آن استفاده نمایند. با این وجود می توانید هنگامی که به تصفیه هوا احتیاج دارید از آن استفاده نماید.

این دستگاه دارای قابلیت های زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها قابلیت بخور است که فواید بی شماری دارد که یکی از آن ها کنترل رطوبت محیط است. کنترل رطوبت و مرطوب کننده محیط در فصل های سرد سال باعث می شود که افراد کمتر دچار سرماخوردگی شوند.

قابلیت های تصفیه کننده هوا جی پلاس Gplus

از قابلیت های دیگر این دستگاه می توان به عملکرد هوشمند و خواب آن اشاره کرد. این دستگاه ها به صورت خودکار میزان آلودگی های که در هوای محیط هستند را تشخیص می دهند و میزان هوای خروجی را تنظیم می کنند .

دستگاه های تصفیه کننده هوا دارای صدای بسیار پایینی هستند به گونه ای که میزان صدای تولیدی این دستگاه ها چیزی برابر با 65 دسی بل می باشد.

این دستگاه دارای نشانگر تمام شدن آب است و تعویض  فیلتر و کیفیت هوا می باشد. این سیستم دارای روش های نگهداری بسیار آسانی است.

جنس بدنه این هیلترها از جنس پلاستیک است که این پلاستیک ها دارای کیفیت بسیار بالای است و قطره های آب بر روی این دستگاه نمی ماند و این از ایجاد لک بر روی آن جلوگیری می شود.

همچنین بخوانید :  آیا مدت زمان گارانتی و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس در کاتالوگ مشخص می شود؟

این دستگاه دارای خصوصیات ظاهری زیادی است که یکی از آن ها وجود نمایشگر بر روی این دستگاه می باشد. و می تواند اطلاعات  زیادی را به شما نشان بدهد.

صفحه این دستگاه ها لمسی است و ظاهری بسیار شیک دارد و شما می توانید به راحتی آن را در هر مکانی که می خواهید جای گذاری نماید.این نمایشگر قادر است کیفیت هوای محیط اطراف را تا فضای 39 متر مربع به خوبی به شما نشان بدهد.

این دستگاه تصفیه هوا دارای فیلترهای قدرتمندی است که می تواند عمل تصفیه هوا را به خوبی برای شما انجام بدهد. که فیلتر اولیه فیلتر hepa می باشد که فضای بین تار و پود آن چیزی حدود ۰.۳ میکرون می باشد. و از آن برای به دام انداختن آلودگی های ریز و ذرات ریز موجود در هوا استفاده می‌کنند. از این فیلتر در تصفیه هوا و همچنین جاروبرقی هم استفاده می‌کنند. به این علت که دارای عملکرد بسیار عالی و مفید می باشد.

فیلتر بعدی این تصفیه کننده هوا فیلتر کربن فعال می باشد این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب هم مورد استفاده قرار می گیرد. و پوسته آن از نارگیل است که قابلیت این را دارد که رطوبت موجود در هوا را در خود نگهداری کند.

قابلیت های تصفیه کننده هوا جی پلاس Gplus

فیلتر بعدی فیلتر یون ساز است که در هوایی که نفس میکشید یون های مثبت و منفی زیادی وجود دارد. که این یون های مثبت در صورتی که زیاد شوند باعث ایجاد سردرد و افسردگی می‌شوند. پس این فیلتر ها به شما کمک می‌کنند و در هوا یون منفی آزاد می کند. که این باعث می شود یون های منفی و مثبت جذب یکدیگر شوند و تعداد یون های مثبت در یک ناحیه بیش از حد زیاد نشوند.

همچنین بخوانید :  معرفی بهترین دستگاه تصفیه هوا جی پلاس با قیمت

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تصفیه کننده هوا جی پلاس  Gplus را توضیح بدهید . قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را  براساس قابلیت های آن قیمت گذاری می شود و هر چقدر قابلیت های تصفیه کننده بیشتر باشد مطمعنا قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. اگر قصد خرید این محصولات را دارید پیشنهاد می شود حتما به سایت رودیکا سری بزنید و از این دستگاه ها دیدن نماید.