جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را باید از سایت های و نمایندگی های مجاز این برند دریافت نماید. محصولات جی پلاس دارای کیفیت بسار عالی هستند و از ایجاد هر گونه آلودگی به محیط خانه شما جلوگیری می کنند پس افرادی که در خانه های بزرگ زندگی می کنند بهتر است از این دستگاه در خانه خود داشته باشند.

این دستگاه امروزه در بیشتر مناطق دارای کارکرد بسیار عالی می باشند به این علت که می توانند به راحتی آلودگی های محیط را از بین ببرند و یک هوای بسیار تمیز و عالی را برای شما ایجاد نمایند. قابلیت بخور این محصولات باعث کنترل رطوبت دستگاه می شود.

این محصول یکی از پیشرفته ترین و به رو ترین سیستم تصفیه کننده هوا است که ذرات و آلودگی های موجود در هوا را به راحتی از بین می برد و محیط خانه شما را عاری از هر گونه آلودگی می نماید. این دستگاه بی نظیر دارای رطوبت ساز است که باعث می شود هوای منزل شما همیشه تمیز و عاری از هر آلودگی باشد و از سرما خوردگی جلوگیری می کند.

عملکرد تصفیه کننده هوا جی پلاس

دستگاه تصفیه کننده هوا  جی پلاس می تواند ذرات گرد و غبار موجود در هوا را از بین ببرند  و برای محیط هایی که دود سیگار و یا فضاهایی که آلودگی های بسیار زیادی در آن وجود دارد بسیار مناسب می باشد.  این دستگاه می تواند خطرات ناشی از گرد و غبار و دود سیگار را از بین ببرد و سلامتی و نشاط را برای خانواده ها حفظ نماید. دستگاه تصفیه هوا دارای فیلترهای کنترل کننده و فیلتر اولیه یون نقره ای ی می باشد. که فیلتر یون نقره ای به این صورت است که می توانید در صورت کثیفی آن را تمیز کنید و بعد دوباره از آن استفاده نماید.

همچنین بخوانید :  تصفیه کننده هوا جی پلاس ساخت کجاست؟

در دستگاه تصفیه کننده هوای جی پلاس فیلترهای کربن فعال هم وجود دارد که قابلیت جذب مواد آلاینده و دود و باکتری های موجود در هوا را برعهده دارد این فیلتر دارای خاصیت ضد باکتری می‌باشد و هوا را به اندازه کافی تمیز می کند.

این دستگاه دارای ساده ترین روش ها برای نگهداری است.  تصفیه کننده در بالاترین سطح کیفیت می باشد که یک کارکرد فوق العاده عالی دارد و می تواند محیط را به راحتی تمیز و پاکیزه نماید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به فیلترهای آن اشاره کرد که دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا شستشو دهید. در صورتی که فیلترها به موقع تعویض نشوند باعث کاهش راندمان دستگاه می شوند پس تعویض و شستشو ان ها بسیار اهمیت دارد. این فیلترها شامل ففیلتر یون نقره ای  و فیلتر کنترل کننده می باشد که هوا را تمیز و پاکیزه می کند .

تصفیه کننده هوا دارای صدای حدود 65 دسی بل می باشد که اصلا آزار دهنده نمی باشد. این دستگاه باید در هنگام نصب دارای فضای آزاد در اطراف خود باشد تا بتواند کارکرد مناسبی داشته باشد. این دستگاه ها باید جای قرار داده شوند که در معرض باد مستقیم قرار نگیرند.

عملکرد تصفیه کننده هوا جی پلاس

این تصفیه کننده هوا دارای نمایشگر ال ای دی است که تمامی اطلاعات مورد نیاز را به شما نشان می دهد و کیفیت هوا را با دو شاخص برای شما نمایش می دهد. پس شما به راحتی می توانید کیفیت هوای محیط خود را بسنجید.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و قیمت فیلتر تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم عملکرد تصفیه کننده هوا جی پلاس را برای شما توضیح دهیم چنان چه قصد قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و محصول خود را خریداری کنید. دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس دارای دو نوع تصفیه کننده 670 جی پلاس و دستگاه تصفیه کننده هوا 450 می باشد که محصولات بسیار عالی و پرطرفداری می باشد و برای خانواده های که افراد سالمند و یا کودک دارند بسیار مناسب می باشد.