جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مشخصات و ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را می توانید از سایت های معتبر انجام دهید. امروزه با شیوع کرونا بیشتر افراد نیاز به یک هوای پاک و تمیز دارند که دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس می تواند یک گزینه بسیارعالی و خوب برای تمیز کردن هوا باشد.

دستگاه های تصفیه هوا دارای بهترین برنامه ها می باشد که از آن ها می توانید در هنگام کرونا استفاده نماید. این دستگاه ها دارای بهترین فیلترها برای تصفیه هوا هستند. دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس برای مکان های که دارای هوای راکد هستند بسیار عالی و مناسب است و آلودگی ها را از محیط بیرون می کند و دارای کارکرد بسیار عالی و مفید می باشد. این محصول امروزه یکی از ضروری ترین دستگاه برای هر خانه به حساب می آید.

مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس

این محصول یکی از بی نظیر ترین دستگاه ها است که شما می توانید به راحتی تنظیمات آن را انجام دهید از قابلیت های این محصول می توان به سرعت باد آن اشاره کرد که شما می توانید به راحتی تنظیم باد آن را مشخص نماید. این دستگاه دارای دو حالت خواب و هوشمند است که می توانید با حالت هوشمند میزان آلاینده  و آلودگی های محیط را کاهش دهید.

این محصولات دارای بدنه ای با جنس پلاستیک باکیفیت است که هیچ گونه قطره آبی بر روی بدنه این دستگاه ها باقی نمی ماند و از ایجاد بیماری های مانند سرفه و یا بیماری های تنفسی جلوگیری به عمل می آورد.  از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دستگاه رطوبت ساز آن اشاره کرد که باعث می شود محیط تمیز شود و از ایجاد سرماخوردگی جلوگیری نماید.

همچنین بخوانید :  درباره مشخصات، قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

در این دستگاه ها فیلترهای تصفیه کننده هوا وجود دارد که یکی از این فیلترها قابلیت از بین بردن بوی غذا را بر عهده دارد. فیلتر مدرن کربن موجود در این دستگاه بوی بد سیگار را از بین می برد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به سنسورهای دقیق آن اشاره کرد.

یکی از دستگاه های تصفیه کننده هوا جی پلاس که دارای بهترین کیفیت است تصفیه کننده هوا جی پلاس  GAP – g670I می باشد که دارای بهترین کیفیت و راندمان می باشد و می تواند نیاز یک خانواده را به خوبی برطرف نماید.

امروز استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا یکی از کالاهای ضروری برای هر خانه است که برای سلامت قلب و تنفس افرادی که در شهر های بزرگ و شهرهای که آلودگی های زیادی دارد بسیار مهم و ضروری است. به این علت که بیشتر افراد وقت بیشتری را در فضاهای بسته می گذرانند که تقریبا در فضاهای که به طور مداوم بسته است بیشتر می شود پس با داشتن یک تصفیه کننده هوا می توانید از این آلودگی ها پیشگیری نماید.

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

 • تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گردو خاک
 • مجهز به عملکرد خودکار و حالت خواب
 • هشدار جهت یادآوری تعویض فیلتر
 • دارای قابلیت مرطوب کننده هوا
 • فیلترهای بسیار پیشرفته کربن اکتیو
 • قابلیت تنظیم سرعت فن
 • صدای بسیار کم
 • مصرف کم
 • سنسور های پیشرفته
 • تایمر
 • دارای تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گرد و غبار
 • تصفیه ذرات بسیار ریز و مضر 1 تا 2.5 میکرون

تصفیه کننده هوا

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس را به شما معرفی نمایم. برای  قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و با دریافت راهنمایی از این سایت اطلاعات کافی را به دست بیاورید. با استفاده از این دستگاه می توانید یک هوای تمیز و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید و از بیماری کرونا در امان باشید و از بیماری ها به دور باشید. با خرید  آنلاین از این سایت می توانید کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات و قیمت تصفیه کننده GAP – g670I جی پلاس