جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه کننده هوا

تصفیه کننده هوا جی پلاس  Gplus یکی از محصولات بی نظیر موجود در بازار است. که ساخت کشور ایران می باشد. تصفیه کننده ها امروزه در بیشتر مناطق دارای کارکرد بسیار علی می باشند به این علت که می توانند به راحتی آلودگی های محیط را از بین ببرند و یک هوای بسیار تمیز و عالی را برای شما ایجاد نمایند. قابلیت بخور این محصولات باعث کنترل رطوبت دستگاه می شود.

و در فصل های سرد سال با  مرطوب کردن محیط می تواند از سرماخوردگی جلوگیری نماید.  این دستگاه قابلیت های بسیاری دارد که یکی از آن ها عملکرد هوشمند خواب می باشد که در آن دستگاه به حالت خودکار میزان آلودگی در محیط را مشخص می کند و میزان هوای خروجی دستگاه را معین می نماید.

مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس

این دستگاه دارای ساده ترین روش ها برای نگهداری است.  تصفیه کننده در بالاترین سطح کیفیت می باشد که یک کارکرد فوق العاده عالی دارد و می تواند محیط را به راحتی تمیز و پاکیزه نماید.

این محصول دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا شستشو دهید. در صورتی که فیلترها به موقع تعویض نشوند باعث کاهش راندمان دستگاه می شوند پس تعویض و شستشو ان ها بسیار اهمیت دارد. این فیلترها شامل ففیلتر یون نقره ای  و فیلتر کنترل کننده می باشد که هوا را تمیز و پاکیزه می کند .

که فیلتر سون نقره فیبر، مو، و دیگر آلودگی ها را جذب می نماید و فیلتر کربن فعال آلودگی ها و باکتری های که در هوا هستند را جذب می کند و این فیلتر می تواند هوا را 2.5 pm تمیز نماید و بوهای بد را هم از بین ببرد.

همچنین بخوانید :  کدام دستگاه تصفیه هوا مورد تایید وزارت بهداشت است؟

در تصفیه کننده هوا Gplus  ماژول های رطوبت سازی وجود دارد که براساس نیاز شما می باشد و بسیار کاربردی می باشد. و بوی سیگار  و غذا را هم کاملا از بین می برد از این دستگاه برای محیط های که در آن افراد سالمند و کودک وجود دارند بسیار ضروری است تقریبا امروزه در تمامی خانه ها یک دستگاه تصفیه کننده هوا وجود دارد.

از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به سنسور تشخیص میزان گرد و غبار اشاره کرد که آلودگی ها را به راحتی شناسایی می کند و سریع آن ها را جذب می کند.

این دستگاه دارای صدای حدود 65 دسی بل می باشد که اصلا آزار دهنده نمی باشد. این دستگاه باید در هنگام نصب دارای فضای آزاد در اطراف خود باشد تا بتواند کارکرد مناسبی داشته باشد. این دستگاه ها باید جای قرار داده شوند که در معرض باد مستقیم قرار نگیرند.

شما باید در هنگام استفاده از این دستگاه آن را حدودا دو متر با دیگر دستگاه ها مانند تلویزیون فاصله دهید تا امواج آن ها باعث تداخل الکتریکی نشوند.

مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس

این محصول دارای نمایشگر است که تمامی اطلاعات مورد نیاز را به شما نشان می دهد و کیفیت هوا را با دو شاخص برای شما نمایش می دهد. پس شما به راحتی می توانید کیفیت هوای محیط خود را بسنجید.

جمع بندی

بیشتر افراد فکر می کنند این دستگاه ها کاربرد آن چنانی ندارند ولی باید به شما بگویم که این دستگاه ها بسیار بسیار کاربردی می باشند علل خصوص برای مناطقی که آلودگی های زیادی در آن جا وجود دارد. به این علت که می تواند محیط را به راحتی تمیز نماید و آلودگی ها را جذب گند تا شما بتوانید به راحتی تنفس نماید.

همچنین بخوانید :  مزایا و عوارض استفاده از دستگاه و خرید و قیمت تصفیه هوا جی پلاس

این محصول باید در روز حدود 8 ساعت مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه باکیفیت را می توانید از سایت های معتبر خریداری کنید. خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس را از سایت رودیکا انجام دهید و راهنمایی های بیشتر درباره کشور ساخت کیفیت و… را از کارشناسان این مجموعه دریافت نماید.