جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید و قیمت داکت اسپیلت میدیا

داکت اسپلیت میدیا از جمله داکت اسپیلت هایی است که در ظرفیت های متنوع در کشور وارد شده اند. این داکت اسپیلت ها با توجه به مزایای بسیار و قیمت مناسب از بهترین داکت اسپیلت های وارداتی هم به حساب می آیند که مطابق با استاندارد های روز دنیا، مواد اولیه و با کیفیت و دستگاه های پیشرفته تولید می شوند.

همچنین قیمت داکت اسپیلت میدیا نسبت به داکت اسپیلت های هم رده با آن بسیار به صرفه تر است برای خرید این محصول مدیا در ظرفیت مناسب می توانید به سایت رودیکا مراجعه کنید و یا با کارشناسان این سایت تماس بگیرید.

مشخصات داکت اسپیلت

داکت اسپیلت میدیا مثل داکت اسپیلت هایسنس، میتسوبیشی، وجی پلاس از نوع اینورتر می باشد. یعنی یک کیت به نام اینورتر بر روی موتور نصب می شود. تا باعث عملکرد بهتر و بیشتر محصول شود. که کمپرسور با دور موتور ثابت کار می کند و باعث کاهش مصرف انرژی در مواردی که به توان حداکثری موتور نیاز نیست می شود.

از مزایای مهم داکت اسپلیت میدیا این است که در رده انرژی A+ قرار دارد از دیگر مزایای این محصول می توان به قابلیت لوله کشی با ارتفاع و طول زیاد بین یونیت های داخلی و خارجی اشاره کرد. که این محصول قابلیت لوله کشی بین یونیت های داخلی و خارجی تا ارتفاع 30 متر و طول 50 متر را دارد.

مشخصات داکت اسپلیت

ویژگی دیگر این داکت اسپیلت میدیا مقاومت فین های یونیت خارجی در برابر خوردگی است. از آن جا که یونیت خارجی و سیستم تهویه مطبوع در خارج از ساختمان نصب می شود. تحت تاثیر آب و هوای منطقه ممکن است دچار آسیب و خوردگی شوند.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا

ارتفاع یونیت داخلی داکت اسپیلت میدیاکوچک است و این ویژگی برای استفاده در سقف کاذب مناسب است. پمپ درین  برای انتقال آب کندانس تا ارتفاع 75 سانتی متر باعث آسانی در سیستم درین و همچنین فن یونیت خارجی بهینه شده جهت افزایش حجم هوادهی و سطح صدای پایین نیز از دیگر مزایای این داکت اسپیلت است.

قیمت داکت اسپیلت میدیا

قیمت این محصول به مقدار ظرفیت و سه فاز و یا تک فاز بودن آن بستگی دارد. یعنی هرچه ظرفیت داکت اسپیلت بیشتر باشد ابعاد آن بزرگتر و قیمت آن نیز بیشتر هم می شود. این محصول ظرفیت های متفاوتی دارد که برای فضا های با متراژهای متفاوت و کاربرد های گوناگون مناسب است.

قیمت داکت اسپیلت میدیا

ظرفیت این داکت اسپیلت ها از کمترین به بیشترین به ترتیب 24000، 36000، 48000 و 6000 بی تی یو است که ظرفیت های 24000 و 36000 به صورت تک فاز و بقیه به صورت سه فاز تولید می شوند. که داکت اسپیلت 48000 M 140 X  Midea دارای برق سه فاز است و بسیار با کیفیت می باشد.

 

عملکرد این محصول چگونه است؟

داکت اسپیلت دارای دو عملکرد گرمایش و سرمایش است. که عملکرد آن برای تامین هوای تازه به این شکل است که کندانسور گاز مبرد خنک می شود و توسط لوله مسی که دو یونیت داخلی و خارجی را به شیر انبساطی وصل کرده و از آن جا به کویل موجود در یونیت داخلی انتقال می یابد.

هوای گرم محیط به هواساز وارد شده و گاز مبرد موجود در کویل گرمای هوا را جذب کرده و هوای خنک شده  به وسیلع فن و از طریق کانال به محیط بر می گردد و محیط را خنک می کند. در طی این عمل فرآیند گاز مبرد که گرما را جذب کرده و گرم شده است دوباره به کندانسور برگردانده می شود. و خنک می شود و این روند ادامه پیدا می کند تا وقتی که دمای هوای محیط به دمای تنظیم شده ترموستات برسد.

همچنین بخوانید :  آیا داکت اسپلیت جی پلاس سری l برای آپارتمان و مجتمع مناسب است؟

 

در گرمایش گاز کندانسور گرم شده و مانند سیکل سرمایش به وسیله لوله مسی به کویل موجود در یونیت داخلی منتقل شده، و هوای وارد شده از محیط به یونیت داخلی را گرم کرده و هوای گرم شده به وسیله فن و کانال به محیط وارد می شود. برای کم کردن مصرف انرژی برق در زمستان به جای کویل گازی می توانید از کویل آب گرم استفاده کنید. به ای صورت که جلوی یونیت داخلی و در مسیر کانال، یک کویل آب گرم قرار دارد و داکت اسپیلت بیشتر نقش فن را دارد.

خرید داکت میدیا

خرید داکت اسپیلت براساس مشخصات و ظرفیت آن انجام می شود. برای خرید این محصول باید برحسب متراژ، تعداد طبقات، نوع کاربری، و تعداد افراد در آن محیط را  مشخص کنید و به تک فاز و سه فاز بودن آن هم دقت کنید چون داکت اسپیلت 48000 و 60000 با برق سه فاز کار می کنند.

جمع بندی

داکت اسپیلت میدیا ویژگی های زیادی دارد که در بالا آن ها را توضیح دادیم و نحوه ی عملکرد این محصول را هم گفتیم با توجه به توضیحاتی که در بالا گفته شد شما می توانید داکت اسپیلت میدیا مورد نظر خودتان را از سایت رودیکا سفارش بدهید. و یا برای راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم برای خرید این محصول  میدیا را دریافت کنید.