جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

برای دریافت قیمت و خرید داکت اسپلیت جی پلاس بهترین راه مراجعه کردن به سایت ها و فروشگاه های معتبری هم چون رودیکا است. که محصولات خود را با یک قیمت بسیار عالی و منصفانه به فروش می رساند. این محصولات از سری محصولات شرکت گلدیران است که تحت برند جی پلاس در کشور ایران تولید می شوند. اسپلیت ها سقفی می باشند و در سقف جای گذاری می شوند و به وسیله ریموت کنترل تنظیمات آن انجام می شود.

این محصول دارای عملکرد هوشمند است که کمپرسور این محصولات به صورت معمولی هنگامی که به دمای که تنظیم شده می رسند. متوقف خواهند شد و بعد از گذشت مدت زمانی که داخل محیط خانه گرم شد دوباره شروع به کار می کنند. در این محصولات کیت های اینورتری قرار داده اند که می توانند باعث کاهش مصرف انرژی تا حدود 60 درصد شوند. این کیت باعث افزایش طول عمر قطعات مکانیکی شده است و باعث می شود که قطعات بسیار دیرتر خراب شوند.

این اسپلیت های جی پلاس را می توانید در آپارتمان های یا مغازه و …استفاده کنید. این محصولات دارای کارکرد عالی هستند که شما می توانید با خیال راحت آن ها را خریداری نماید.

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

این دستگاه ها دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند یکی از مهم ترین ویژگی های این اسپلیت ها داشتن فین طلایی است. که باعث مقاومت بالای دستگاه در برابر خوردگی می شود که برای مناطقی که دارای آب و هوایی اسیدی و قلیایی هستند. بسیار مناسب می باشد.

همچنین بخوانید :  بررسی کاتالوگ راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت 36000 جی پلاس

اسپلیت ها معمولا فضای زیادی را اشغال نمی کنند و به راحتی در سقف جای گذاری می شوند و می توانند به راحتی هوای تازه مورد نیاز را تامین نمایند. این محصولات دارای راندمان و بازدهی بسیار عالی و بالایی هستند و معمولاً با کمترین میزان انرژی در یک مدت زمان بسیار کوتاه می تواند دمای اتاق را به دلخواه شما برسانند. این برند دارای ظرفیت های مختلف دیگری مانند ۳۰۰۰۰، 36000و 60000 است که هرکدام در نوع خود دارای ویژگی ها و کاربرد های مختلفی هستند. هرچه ظرفیت داکت اسپلیت بالاتر رود برای مکان های بزرگ قابل استفاده تر است.

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت ها را باید به گونه ای نصب و راه اندازی کنید. که چار مشکل نشوند و همچنین باعث افزایش مصرف برق و هزینه های مصرفی شما هم نشوند.

برای خرید یک اسپلیت با ظرفیت مناسب شما باید طول و عرض محیط را اندازه گیری کنید و عدد به دست آمده را در هم ضرب نمایید و بعد عددی که به دست آمد را در ۲۵ BTU ضرب نمایید. هر عددی که به دست بیاید را ظرفیت مورد نیاز برای محیط شما است.

امکان لوله کشی در این اسپلیت ها بسیار بالا است و می تواند نیاز آپارتمان ها را به راحتی برطرف نماید و محیط را به خوبی خنک نماید. در هنگام خرید این محصولات باید در ابتدا به نحوه عملکرد دستگاه توجه نماید و میزان بازدهی آن را بسنجید. این محصول دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا آن ها راشست و شو دهید.

همچنین بخوانید :  تکنولوژی اینورتر اسپلیت چیست و چه مزایای دارد؟

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحات کاملی را درباره داکت اسپلیت جی پلاس را در اختیار شما قرار دهیم چنانچه قصد قیمت و خرید داکت اسپلیت جی پلاس را دارید می توانید به راحتی با مراجعه به سایت رودیکا اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نماید و این محصولات را با بهترین قیمت خریداری نماید. هم چنین می توانید در صورتی که اطلاعات کافی درباره نحوه استفاده از اسپلیت و دیگر موارد را ندارید می توانید با تماس با کارشناسان بخش فروش رودیکا اطلاعات کافی درباره محصولات را به دست بیاورید.