جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس یکی از محصولات پرطرفدار شرکت هایسنس است که ساخت کشور چین می باشد و یکی از تولید کنندگان بزرگ لوازم خانگی به حساب می آید شرکت هایسنس سیستم های تهویه مطبوع را در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید می کند.

قیمت داکت اسپلیت ها به ظرفیت،  نوع  و مدل  بستگی دارد. به علاوه قابلیت خنک کردن چند فضا را دارد و این یکی از ویژگی های اقتصادی و عالیه این محصولات است.

داکت اسپلیت ها در دو نوع معمولی و اینورتر دار تولید می شوند. تقریبا می توان گفت مصرف انرژی نوع اینورتر دار نسبت به نوع معمولی کمتر است و همین باعث کاهش هزینه‌های برق در این کولر گازی ها می شود.

شرکت هایسنس با گذاشتن کیت  اینورتر در دستگاه های معمولی می توانند آنها را به نوعی اینورتر تبدیل کنند تا بتوان مصرف انرژی رو تا حد قابل تصوری کاهش بدهند.

مشخصات داکت اسپلیت هایسنس

این داکت اسپلیت ها  دارای کمپرسور های روتاری هستند که از نوع رایج ترین کمپرسورها به حساب می آیند در این کولرها  از گاز مبرد R410 استفاده شده است. این داکت اسپلیت ها دارای ظرفیت های ۱۸ هزار تا ۶۰ هزار btu بر ساعت متغیر است.

اسپلیت ها دارای دو یونیت داخلی و یونیت خارجی هستند. یونیت داخلی شامل کویل و فن می باشد و یونیت خارجی شامل کوندانسور می باشد  این دو یونیت به وسیله سیم های مسی به یکدیگر وصل شده اند. هوای محیط به داخل یونیت داخلی وارد می شود همچنین گاز مبرد از کوندانسور  به کویل در یونیت داخلی انتقال پیدا می کند و با جذب گرمای هوای وارد شده باعث خنک شدن هوا شده و هوا توسط فن به محیط وارد می شود.

همچنین بخوانید :  نمایندگی فروش کولر گازی جی پلاس در تهران

داکت  هایسنس دارای ابعاد  بسیار کوچکی هستند که به راحتی می توان آن ها را در سقف کاذب جا گذاری کرد و امکان کانال کشی به دیگر فضاها را هم دارد که یک ویژگی عالی است.

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس دارای قیمت های متفاوتی هستند معمولاً داکت اسپلیت های اینورتر دار نسبت به داکت اسپلیت های  معمولی دارای قیمت های بالاتری می باشند. ظرفیت سیستم‌ های تهویه داکت اسپلیت در قیمت آنها تاثیرات زیادی دارد یعنی هر چقدر ظرفیت داکت اسپلیت ها بالاتر برود معمولاً قیمت آن ها را بیشتر خواهد بود.

هنگام خرید کولر ها باید به فضایی که قرار است و داکت اسپلیت نصب شود توجه نمایید تا بتوانید ظرفیت مناسب با آن محیط خریداری نمایید. چون اگر داکت اسپلیت متناسب با محیط خریداری نشود ممکن است باعث افزایش مصرف انرژی شود. اسپلیت هایسنس دارای گارانتی معتبر می باشند که قطعات آنها تا دو سال و کمپرسور آنها تا ۵ سال گارانتی دارند.

یک نمونه داکت هایسنس

داکت اسپلیت اینورتر هایسنس مدل HID24 در سقف کاذب واحد های آپارتمانی به حالت مخفی نصب می شود و به وسیله کانال های که به آن وصل است هوا را خنک و یا هوا را گرم می کند و در فضا پخش می کند.

داکت اسپلیت های سقفی اینورتر هایسنس دارای رده انرژی A هستند و از گاز مبرد R410  استفاده می نمایند. فناوری اینورتر در این سیستم باعث کاهش 60 درصدی مصرف انرژی و برق می شود. مزایا داکت اسپلیت اینورتر هایسنس:

 • دارای گاز مبرد R410
 • ابعاد کوچک و وزن کم
 • برچسب رده انرژی A
 • فیلتر هوای قابل شستشو
 • بهره گیری از فن با دور موتور متغییر در یونیت خارجی
همچنین بخوانید :  داکت اسپلیت هایسنس چیست و چگونه کار می کند؟

مزایای اسپلیت هایسنس

 •  دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه قطعات است.
 • کارکرد فن در سه دور متوسط، کم و زیاد
 • فابلیت اتصال به کویل آب گرم جهت گرمایش
 • وزن کم و بدنه مقاوم
 • امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه
 • کیفیت بسیار بالا
 • دارای گاز مبرد R410
 • داکت اسپلیت هایسنس دارای فیلتر های شستشو است

جمع بندی

داکت اسپلیت هایسنس دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی است که نمونه های از آن ها را برای شما توضیح دادیم. داکت اسپلیت هایسنس دارای ظرفیت های گوناگونی می باشد که شما می توانید متناسب با محیط منزل و یا محل کار خود یکی از آن ها را انتخاب نماید و به صورت اینترنتی سفارش بدهید  تا در کمترین زمان به دست شما برسد. این کولر گازی نسبت به دیگر کولر ها دارای قیمت پایین تری می باشد.