جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه هوا جی پلاس

برای آشنایی  و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس می توانید در این مقاله با ما همراه باشید و اطلاعات مفید زیادی را به دست بیاورید. در صورتی که یکی از افراد خانواده شما دچار آلرژی و آسم است و یا دارای فرزند خردسال و یا سالمند هستید داشتن یک دستگاه تصفیه هوا برای شما بسیار ضروری می باشد. چون این دستگاه ها باعث می شود که هوای را که تنفس می کنید بسیار باکیفیت باشد و هوای موجود با این دستگاه عاری از هر گونه آلودگی باشد.

این دستگاه های تصفیه هوا جی پلاس دارای یک سری فیلتر است که این فیلترها محیط را بسیار تمیز می کنند و ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری به عمل می آورد. یکی از مهم ترین ویژگی های تصفیه هوا داشتن قابلیت Autoاست، قرار گرفتن دستگاه در حالت Auto سبب شده که فضا و وکیفیت هوا در مکان مورد نظر توسط حسگر گرد و غبار مشخص شود و در نتیجه سرعت فن به صورت خودکار انتخاب گردد.

این دستگاه هوشمند دارای کیفیت هوا است و میزان آلودگی هوا را تنظیم می کند و آن را به وسیله نمایشگر نشان می دهد که دستگاه چه زمانی نیاز به تعویض فیلتر خود دارد این دستگاه بی نظیر دارای یک ویژگی بسیار عالی است و آن هم مصرف پایین و صدای کم است. یکی از دستگاه های تصفیه کننده هوا جی پلاس که دارای بهترین کیفیت است GAP – g670I می باشد که دارای بهترین کیفیت و راندمان می باشد و می تواند نیاز یک خانواده را به خوبی برطرف نماید.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی ویژگی ها و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

انواع فیلتر تصفیه کننده هوا جی پلاس

دستگاه تصفیه هوا دارای فیلترهای متنوعی هستند که هر کدام از آن ها دارای کارکردی متفاوت است که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم:

فیلتر اولیه تصفیه کننده هوا جی پلاس

این فیلتر یکی از فیلترهای است که در سد راه آلودگی ها و آلاینده ها قرار دارد و وظیفه دارد که ذرات بسیار بزرگ را به خود جذب نماید. فیلتر اولیه معمولا آلودگی های مانند مو و پرز را ه خود جذب می کنند و معمولا ذراتی که در این مرحله جذب این فیلتر می شوند از نوع PM 10 می باشند.

فیلتر هپا

یکی از اصلی ترین و متداول ترین فیلتری که در تمامی تصفیه کننده های موجود در بازار وجود دارد  این فیلتر از جنس پنبه، فیبر، فایبر گلاس و دیگر مواد است که می تواند ذراتی ریزی که نمی توانید آن ها را با چشم ببینید را جذب نماید. و این ذرات چیزی حدود 3 میکرون می باشند که قابل دیدن نیستند و افراد ذراتی که بزرگ تر از 10 میکرون است را می توانند ببینند.

این ذرات ریز شامل باکتری ها، ویروس ها و دیگر ذرات در این نوع هستند این فیلتر دارای ظرفیت مشخصی است و تقریبا در پایان دوره باید آن را تعویض کنید. فیلتر هپا دارای کیفیت باید حدود 17000 ساعت کار کند یعنی شما می توانید چیزی حدود 2 سال از یک فیلتر هپا استفاده نماید. این فیلتر قلب دستگاه تصفیه هوا به حساب می آید.

فیلترهای کربن اکتیو

این فیلترها شکلی از کربن می باشند و ذراتی که به وسیله فیلترهای کربن اکتیو جذب می شوند دیگر قابل بازگشت به هوا نیستند و این ویژگی بسیار عالی است  و کمک زیادی به افرادی که دارای بیماری آسم و آلرژی هستند می کند به این علت که این فیلتر ها وظیفه حذف عوامل شیمیایی را بر عهده دارند.

همچنین بخوانید :  تصفیه کننده هوا جی پلاس ساخت کجاست؟

فیلترهای کربن اکتیو

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با فیلتر تصفیه هوا آشنا کنیم این دستگاه ها از سری دستگاه های ضرروری برای هر خانه ای است به این علت که بیشتر افراد وقت بیشتری را در فضاهای بسته می گذرانند که تقریبا در فضاهای که به طور مداوم بسته است بیشتر می شود پس با داشتن یک تصفیه کننده هوا می توانید از این آلودگی ها پیشگیری نماید.

چنان چه قصد قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و از این سایت خرید خود را انجام دهید.