جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر میدیا

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا یکی از روش های بسیارعالی برای خرید این محصولات است. مینی چیلرها ساخت کشور چین هستند و یکی از برندهای شناخته شده در زمینه مینی چیلر می باشند. میدیا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تهویه مطبوع در جهان هستند که مینی چیلر یکی از محصولات این برند است. محصولات میدیا دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی هستند و دارای گارانتی معتبر هم می باشند.

مینی چیلرهای میدیا دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای کاربرد و کارکرد متفاوت هستند. مینی چیلر میدیا دارای پمپ های سیرکولاسیون با هد مناسب است. این مینی چیلر مانند دیگر سیستم های تهویه مطبوع دو فصل کارکرد دارند. این سیستم ها نیاز به برج خنک کننده ندارند. و از طول عمر بالای برخوردار هستند.

چند نمونه مینی چیلر میدیا

مینی چیلرها دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم:

مینی چیلر میدیا 5 تن مدل MGC-V18W

یکی از مینی چیلرها  مینی چیلر مینی چیلر میدیا 5 تن مدل MGC-V18W که برای مناطقی هم چون دفاتر کوچک اداری و تجاری و آپارتمان ها بسیار مناسب است. این سیستم دارای عملکرد سرمایشی بسیار قدرتمندی می باشد که این دستگاه عملکرد خنک سازی و سردکنندگی محیط را بر عهده دارد.

این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جربان مبرد استفاده می شود همچنین این چیلر ها ابعاد و وزن پایین دارند و فضای زیادی از ساختمان را اشغال نمی کنند که یکی از ویژگی های  مهم مینی چیلر های مدیا است. میدیا معمولاً از گاز مبرد R134a و R22 استفاده می کنند که تقریباً با محیط زیست سازگارمی باشد. کمپرسوری که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته از نوع اسکرال است که راندمان بسیار بالایی دارد.

همچنین بخوانید :  مزایا و معایب مینی چیلر5 تن میدیا

این مینی چیلر به دلیل داشتن گزینه های زیادی برای افزایش اطمینان کار کرده دستگاه مثل محافظ ولتاژ جریان آنتی فریز و شیر اختلاف فشار این دستگاه را به یک دستگاه قابل اطمینان تبدیل کرده است. از این مینی چیلرها می توان در مکان های کوچک با انواع معماری محیط استفاده کرد.

کمپرسور این مینی چیلر از نوع اسکرال اینورتر است که در مصرف برق صرفه جویی می نماید. این مینی چیلر دارای طراحی بسیار شیک و زیبایی است و سطح صدای بسیار پایینی دارد. این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جربان مبرد استفاده می شود.

چرا آنلاین مینی چیلر میدیا خرید کنیم؟

امروزه خرید آنلاین یکی از روش های است که مردم انتخاب می کنند به دلیل ترافیک زیاد و شیوع بیماری های مختلف این روش خرید را بیشتر مردم انتخاب می کنند و سعی می کنند بیشتر خرید های خود را با این روش انجام دهند.

خرید محصولات به صورت اینترنتی بدون  وجود واسطه  است و شما محصول را با یک  قیمت بسیار منصفانه خریداری می نماید. با خرید آنلاین می توانید قیمت و کیفیت محصولات سایت های مختلف را مقایسه کنید و یک خرید بسیارعالی و به صرفه انجام دهید و در وقت و زمان وهزینه های خود هم صرفه جویی نماید.

چرا آنلاین مینی چیلر میدیا خرید کنیم؟

با خرید آنلاین می توانید محصولات مورد نظر خود را در تنوع بالا  و ظرفیت های متنوع  مشاهده نماید و یک مینی چیلر با ظرفیت مناسب برای خود انتخاب و خریداری کنید..

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم انواع مینی چیلر را برای شما توضیح دهیم این محصولات دارایعملکرد بسیار عالی هستند که می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. این محصولات دارای گارانتی معتبر هستند که در صورت وجود مشکل فورا آن را برای شما برطرف نمایند.

همچنین بخوانید :  سفارش آنلاین مینی چیلر میدیا در امین حضور تهران

شما می توانید خرید آنلاین مینی چیلر میدیا خود را به صورت آنلاین از سایت رودیکا که دارای تنوع محصولات زیادی است خریداری کنید و با خیال راحت از آن استفاده نماید