جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
Familiarity with the operation of Hisense washing machine

لباسشویی هایسنس یکی از ماشین لباسشویی های دارای کیفیت بالا است. که می تواند متناسب با جنس لباس شما شستشو را انجام دهد. ماشین لباسشویی  Hisense ساخت کشور چین است که تمامی قطعات آن با استفاده از بهترین تکنولوژی ها ساخته می شود. این ماشین لباسشویی بسیار باکیفیت است به گونه‌ای که آن را جزو ۲۰ ماشین محبوب دنیا به حساب می آورند. و مصرف‌کنندگان ان را یکی از کاربردی ترین و بهترین ماشین لباسشویی ها می دانند.  این محصول دارایی قیمتی بسیار به صرفه می باشد. و همچنین دارای طراحی بسیار زیبایی است به گونه ای که میتوانید به راحتی آن را با محیط آشپزخانه خود ست نمایید.

مشخصات ماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی دارای برنامه های شستشوی زیادی است که شما می‌توانید بر اساس جنس لباس و نوع لباس خود یکی از برنامه‌ها را برای شستشوی لباس خود انتخاب کنید. همچنین این ماشین لباسشویی دارای قفل کودک می باشد که می توانید به راحتی با زدن این دکمه خیالتان از بابت کودک  خود راحت باشد.

یکی دیگر از برنامه‌های این ماشین لباسشویی هایسنس 8012 سیلور 8 کیلوگرمی  شست و شو با تأخیر است. که می توانید زمان شستشوی لباس های خود را به ساعاتی دیگر موکول کنید. مثلاً لباس ها را شب هنگام در ماشین لباسشویی ریخته و ساعت روشن شدن آن را به مثلاً ساعت ۹ صبح تنظیم کنید.

ماشین لباسشویی دارای کنترل تعادل دستگاه و شستشوی ضد باکتری می باشد. این ماشین دارای دو لوله ورودی آب گرم و آب سرد می باشد که می تواند لباس های شما را مطابق با دمای آب مورد نظر شستشو دهد.

همچنین بخوانید :  راهنمایی استفاده از ماشین لباسشویی هایسنس

برای اینکه ماشین لباسشویی شما دارای کارکرد خوبی باشد و بتواند به خوبی شستشو دهد باید بهترین مکان را برای نصب ماشین لباسشویی در نظر بگیریم. که سطح باید صاف و هموار و بدون شیب ‌باشد. و به راحتی بتواند به آب سرد و گرم و پریز دسترسی داشته باشد سطح صاف باعث می شود که ماشین لباسشویی هنگام کار و تراز باشد و تکان نخورد.

برای تراز کردن ماشین لباسشویی می‌توانی از ۴ تا پایه که زیر ماشین لباسشویی قرار دارند استفاده کنید.  که به وسیله آچار مخصوص خود ماشین لباسشویی می توانید پایه ها را بلندتر و یا کوتاه تر کنید تا  دستگاه تراز شود. این کار باعث می شود که ماشین لباسشویی شما هیچ گونه لرزشی نداشته باشد.

این ماشین لباسشویی دارای برنامه های زیادی هست که برخی از آن ها مانند:

 • PRAIN آبکشی اضافه
  • برنامه مورد علاقه مشتریFAVORIT
   • زمان خیساندن اضافه برای لباس های کثیفSOUK
  • مخمل لباس هاDUVET
   • مدت زمان برنامه را کم می کندTIME SAVE
  • لباس های در تماس با پوست SKIN CARE
 • بدون چروک EASY CARE
  • برای لباس های مشکیBLACK CARE
 • پتو یا لباس با پارچه ضخیم BLANKET

 

برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی هایسنس

این ماشین لباسشویی دارای سنسور ضد کف و یا به عبارتی دیگر کف زیاد است.  یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه شستشوی ضد باکتریایی البسه ها می باشد لباس شما را عاری از هر گونه باکتری و میکروب می کند. این ماشین لباسشویی دارای 15 برنامه خودکار و پنج حالت انتخابی می باشد که به راحتی می توانید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین دارای حافظه پشتیبان است این ماشین لباسشویی به گونه‌ای طراحی شده است. که به راحتی می‌تواند مشکل ماشین لباسشویی را به صورت خودکار به شما نمایش دهد.

همچنین بخوانید :  مقایسه ویژگی ها و قیمت چند مدل از انواع لباسشویی هایسنس

برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی هایسنس

در این ماشین لباسشویی از یک نمایشگر دیجیتالی استفاده شده که از طریق آن بتوانید اطلاعات شستشو و دمای آب و زمان شستشو را به راحتی ببینید. این محصول با کیفیت دارای برنامه شستشوی با تاخیر است. که به راحتی می توانید لباس های خود را با تنظیم کردن این برنامه در هر زمانی که می‌خواهید شست و شو دهید.

جمع بندی

ماشین لباسشویی هایسنس یکی از ماشین های باکیفیت موجود در بازار است که طرفداران زیادی دارد. که برای خرید این محصولات باید به نمایندگی های مجاز این برند مانند تیم رودیکا مراجعه نماید که می توانند یم محصول باکیفیت را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهند.