جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
قیمت لباسشویی هایسنس

قیمت لباسشویی هایسنس براساس ظرفیت دستگاه مشخص می شود. این برند یکی از برندهای معتبر است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ماشین لباسشویی هایسنس 10 کیلویی به سایت رودیکا مراجعه نماید. و این ماشین را با قیمت بسیار منصفانه خریداری نماید.

این محصول کاملا بدون صدا است و دارای 14 برنامه شستشو می باشد و براساس به روز ترین تکنولوژی ها ساخته شده است. موتور این محصول از نوع اینورتر است که یکی از کم مصرف ترین ها به حساب می آید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سایت رودیکا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نماید.

مشخصات و قیمت لباسشویی هایسنس

ظرفیت این دستگاه 10 کیلوگرم می باشد. همچنین دارای رنگ سفید است و سرعت چرخش این وسیله در هر دقیقه 1400 دور است. رده انرژی این محصول A+ است. و تقریبا 14 برنامه شستشو را  دارد که می توانید لباس های خود را براساس جنس آن ها با یکی از برنامه ها شستشو دهید. و هر کدام از این برنامه ها مختص به یک جنس لباس می باشد. پس در هنگام شستشو با انتخاب کردن یک برنامه شستشو شاهد تمیز شستن لباس های خود باشید.

این سیستم مجهز به کمپرسور اینورتر است که یکی از بهترین تکنولوژی های است که در این ماشین ها استفاده می شود. این موتورها بسیار با دوام و آرام می باشند و انرژی بسیار کمتری در برابر موتورهای معمولی مصرف می کنند. این نوع از موتورها از بهترین موتورها به حساب می آیند.

همچنین بخوانید :  خرید اینترنتی لباسشویی هایسنس ( Hisense) از نمایندگی های معتبر چه مزایایی دارد؟

یکی از مزیت های این ماشین لباسشویی ها قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو می باشد که به راحتی می توانید لباسی را که فراموش کرده اید در حین شستشو به ماشین اضافه کنید. این ماشین لباسشویی دارای سنسور ضد کف و یا به عبارتی دیگر کف زیاد است.  یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه شستشوی ضد باکتریایی البسه ها می باشد لباس شما را عاری از هر گونه باکتری و میکروب می کند.

یکی از برنامه های مفید این دستگاه شستشو 15 دقیقه ای آن است که می توانید با این برنامه به راحتی لباس های خود را شست و شو دهید. به علاوه دارای سنسور ضد کف است.

لباسشویی هایسنس دارای کارکردی کاملا بی صدا است. که می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز آن را روشن کرد بدون اینکه سر و صدای برای شما به وجود بیاورد.

پنل لباسشویی در ماشین لباسشویی هایسنس 10 کیلویی برای نشان دادن تنظیمات دستگاه می باشد که می توانید تنظیماتی را که انجام می دهید بر روی این پنل ببینید.

مهم ترین کار برای نگهداری از ماشین لباسشویی نظافت داخل ماشین است که شما می توانید با استفاده از برنامه Drum Cleaning داخل لباسشویی را با دمای 95 دجه شستشو داد که با این شستشو از ورود باکتری ها جلوگیری می کنید و از خراب شدن دستگاه هم پیشگیری می کنید.

مشخصات و قیمت لباسشویی هایسنس

یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی تشخیص خطا است که در هنگامی که مشکلی در لباسشویی به وجود بیاید سیستم به صورت خودکار مشکل را شناسایی می کند و به شما اخطار می دهد تا از آسیب های جیدی که ممکن است به دستگاه وارد شود جلوگیری نماید.

همچنین بخوانید :  بررسی لباسشویی هایسنس 9 کیلویی همراه با عکس و قیمت خرید اینترنتی

جمع بندی

یک ماشین لباسشویی با کیفیت عالی یکی از دغدغه های اصلی هر مصرف کننده ای است پس باید هنگام خرید این محصولات در وهله اول ظرفیت دستگاه را مطابق با تعداد افراد خود در نظر بگیرید تا بتوانید یک خرید خوب داشته باشید. و یکی دیگر از چیزهای که باید در نظر بگیرید کیفیت و برند محصول است. قیمت ماشین لباسشویی هایسنس 10 کیلیویی در سایت رودیکا بسیار به صرفه است پس می توانید برای خرید به این سایت مراجعه نماید.

برای دریافت کردن اطلاعات بیشتر درباره این محصولات می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا بتوانید اطلاعات مفیدی را دریافت نماید.