جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس

در کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس مشخصات این دستگاه به خوبی ذکر شده است. که با مراجعه به آن می توانید تمامی اطلاعات مربوط به این دستگاه را مطالعه نمایید. این داکت اسپلیت در دو نوع اینورتر و معمولی است که قابلیت سرمایش و گرمایش را به خوبی دارد. و برای مناطق معتدل و گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه از سیستم های تهویه مطبوع است که به صورت اسپلیت می باشد و دارای ظرفیت های گوناگونی است. که این ظرفیت ها را می توانید بر اساس متراژ محیط منزل خود انتخاب نمایید. این دستگاه مجهز به کمپرسور روتاری است که مصرف انرژی برق را تا ۴۰ درصد کاهش میدهد.

همچنین دارای تکنولوژی اینورتر است که باعث می‌شود سرمایش در محیط به خوبی تامین شود. کولر گازی های معمولی هایسنس برای مناطق معتدل و گرمسیری مورد استفاده قرار می گیرند.  و کولر گازی های اینورتر دار هایسنس برای مناطق معتدل مورد استفاده قرار می گیرند

نحوه انتخاب بر اساس کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس

برای انتخاب کردن داکت اسپلیت هایسنس از روی کاتالوگ باید به متراژ محیطی که قرار است کولر را نصب کنیم توجه کنید.

در کاتالوگ داکت اسپلیت Hisense اطلاعاتی درباره مشخصات فنی این دستگاه مانند: دور موتور،  سرعت و اطلاعات فنی دیگر ذکر شده است. یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است  و در کاتالوگ حتما ذکر می‌شود نوع داکت اسپلیت اینورتر دار و معمولی  آن  است که معمولاً قدرت بیشتری دارد و امکان گرمایش و سرمایش خوبی را از خودش نشان می دهد.

داکت اسپلیت اینورتر دار معمولاً قیمت بیشتری نسبت به داکت اسپلیت های ساده دارد. با این تفاسیر تمامی اطلاعات لازم درباره داکت اسپلیت در کاتالوگ برای مخاطب و مصرف‌کننده ذکر می‌شود.  به طور کلی می‌توان گفت کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس یک مجموعه کامل و جامع از اطلاعات فنی و مشخصات دیگر داکت اسپلیت است که برای مصرف کننده بسیار مفید می باشد.

همچنین بخوانید :  سفارش اینترنتی داکت اسپلیت هایسنس HISSENSE در تهران

کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس دارای قسمت‌های گوناگونی در زمینه اطلاع‌ رسانی درباره نحوه کارکرد  داکت اسپلیت را دارا است و همچنین گرافیک این کاتالوگ بسیار زیبا و چشمگیر است و می تواند به خوبی نظر مخاطبان را جلب نماید در حقیقت یک کاتالوگ خوب تمامی نکات و اطلاعات این دستگاه را به خوبی به شما نشان می دهد.

این کاتالوگ ها را می توانید از نمایندگی های فروش این محصولات و یا حتی سایت های فروش مشاهده نماید و براساس اطلاعات موجود در کاتالوگ داکت اسپلیت مورد نیاز با محیط منزل خود را خریداری نماید. همان طور که گفته شد بهتر است یک سیستم تهویه مطبوع مطابق با متراژ منزل خود خریداری نماید.

نحوه انتخاب بر اساس کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس

برای خرید و یا دیدن کاتالوگ این سیستم های تهویه مطبوع می توانید به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های مجاز این برن است مراجعه نماید.

مشخصات داکت اسپلیت Hisense

این دستگاه مجهز به نمایشگر ال ای دی می باشد. که میتواند دمای محیط را به خوبی نمایش دهد همچنین دارای برچسب انرژی سری A است.

داکت اسپلیت Hisense از گاز  مبرد۴۱۰ R استفاده می کند که باعث می شود توزیع باد به صورت یکنواخت انجام شود و یک فضای معتدل و ملایم را به وجود بیاورد. این محصولات دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۱۸ سال گارانتی خدمات می باشند.

در این دستگاه فیلتر های به کار رفته که قابل شستشو هستند و می توانید به راحتی آن ها را شستشو دهید این دستگاه دارای حالت خواب می باشد که  به راحتی با ریموت کنترل این حالت را فعال کنید تا در صورت سرمای زیاد دستگاه خاموش شود.

همچنین بخوانید :  راهنمای نصب و تعمیر داکت اسپلیت هایسنس

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

  • دارای کیفیت بسیار بالایی است
  • وزن بسیار کم و بدنه مقاوم دارد
  • کارکرده فن در سه دور کم زیاد و متوسط می باشد
  • امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه وجود دارد
  • دارای گاز مبرد ۴۱۰ می باشد
  • قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای گرمایش