جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت 30000 هایسنس

برای خرید داکت اسپلیت هایسنس بهتر است به سایت های معتبری که این محصولات را با گیفیت بی نظیر تولید و تهیه می کنند خریداری نماید. این اسپلیت ها از سری محصولات پرطرفدار برند هایسنس است.در صورتی که قصد خرید داکت اسپلیت 30000 را دارید باید در ابتدا متراژ محیطی کمی خواهید اسپلیت را در آن نصب کنید در نظر بگیرید. مثلا اسپلیت های با متراژ 60 تا 80 متر مربع برای داکت اسپلیت هایسنس 30000 مناسب می باشد.

این داکت اسپلیت ها به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند و در کوتاهترین زمان دمای اتاق را به درجه دلخواه می رسانند. داکت اسپلیت Hisense از گاز  مبرد۴۱۰ R استفاده می کند که باعث می شود توزیع باد به صورت یکنواخت انجام شود و یک فضای معتدل و ملایم را به وجود بیاورد. این محصولات دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۱۸ سال گارانتی خدمات می باشند.

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس 30000

داکت اسپلیت هایسنس 30000 برای گرمایش محیط عملکرد داکت اسپلیت به گونه ای است که گاز گرم شده و وارد کویل می شود تا هوای وارد شده به کویل را گرم کند و از آن جا هوای گرم را به محیط انتقال دهد. برای کاهش هزینه در زمستان می توانید کویل آب گرم را در مسیر کانال و جلوی فن یونیت داخلی مصرف انرژی برق را کاهش داد.

برای این که اسپلیت شما بتوانید یک سرمایش عالی داشته باشد باید محیط را محدود کنید یعنی تا حد امکان از باز شدن درب و پنجره ها اجتناب کنید تا بتوانید سرمایش بهتری داشته باشید علاوه بر این بستن درب و پنجره ها باعث می‌شود شما هوای خنک  بهتری داشته باشید همچنین باعث می شود که که مصرف انرژی شما هم کاهش پیدا کند.

همچنین بخوانید :  راهنمای نصب و تعمیر داکت اسپلیت هایسنس

معمولاً بهترین دمایی که برای یک فضای مسکونی و اداری می توان انتخاب کرد دمای ۲۴ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد بعد از تنظیم کردن ترموستات می توانید دستگاه را روشن کنید و از هوای خنک آن نهایت لذت را ببرید. این داکت اسپلیت در سقف کاذب واحد های آپارتمانی به حالت مخفی نصب می شود و به وسیله کانال های که به آن وصل است هوا را خنک و یا هوا را گرم می کند و در فضا پخش می کند.

داکت اسپلیت های سقفی اینورتر هایسنس دارای رده انرژی A هستند و از گاز مبرد R410  استفاده می نمایند. فناوری اینورتر در این سیستم باعث کاهش 60 درصدی مصرف انرژی و برق می شود. این داکت اسپلیت قابلیت تامین هوای با دمای دلخواه را در چند فضا دارد. و این قابلیت باعث اقتصادی بودن آن است. این داکت اسپلیت در دو نوع اینورتر و ساده تولید می شود که مصرف برق نوع اینورتر دار بسیار کمتر از ساده آن است و این باعث کاهش مصرف هزینه های برق می شود.

مزایای خرید داکت اسپلیت هایسنس 30000

  • فیلتر هوای قابل شستشو
  • بهره گیری از فن با دور موتور متغییر در یونیت خارجی
  • کارکرد فن در سه سرعت متوسط کم و زیاد
  • امکان تهویه چندین فضا ا یک دستگاه
  • دارای راندمان بالا به دلیل استفاده از کمپرسور با فناوری
  • سطح صدای بسیار کم یونیت داخلی به دلیل استفاده از فن های سانتریفیوژ پلاستیکی با عملکرد فوق کم صدا
  • امکان اتصال به حسگر های کنترل حریق و هتل کارت
  • بهره گیری از شیر انبساط الکترونیکی
  • بهره گیری از فین طلایی ضد خوردگی
همچنین بخوانید :  کولر گازی پرتابل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای خرید داکت اسپلیت هایسنس 30000

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را بیشتر با مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس آشنا کنیم این محصول از سری محصولات پر طرفدار است که می تواند محیط های با متراژ 60 تا 80 متر مربع را به خوبی خنک نماید. در صورتی که قصد خرید داکت اسپلیت هایسنس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و از این سایت اقدام به خرید این محصول بی  نظیر نماید.