جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت بویمن 30000

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن باید در ابتدا به متراژ مکانی که می خواهید اسپلیت را نصب کنید توجه نماید و بعد اقدام به خرید محصول نماید شما باید در ابتدا در نظر بگیرید که اسپلیت انتخابی شما برای فضای مورد نظر شما مناسب است یا خیر.

داکت اسپلیت ها معمولا در سقف قرار می گیرند.  برای نصب و راه اندازی داکت اسپلیت ها بهتر است از افراد با سابقه و دارای تجربه در این زمینه کمک بگیرید. تا نصب و راه اندازی دستگاه را به بهترین شکل انجام دهند و مشکلی در نصب و راه اندازی وجود نداشته باشد.

داکت اسپلیت های بویمن دارای ظرفیت های مختلفی هستند که اسپلیت های با ظرفیت 30000 به بالا برای مناطقی با ظرفیت 100 متر مربع بسیار مناسب می باشد. این برند دارای اعتبار زیادی است  که می توانید از محصولات آن ها برای سرمایش و گرمایش منزل خود استفاده نماید. این محصولات دارای کارکرد بسیار عالی می باشند و قابلیت خنک کردن و گرم کردن را به خوبی دارا هستند.

مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت بویمن 30000

اسپلیت های Baumen  از سری محصولات برند بویمن است که قابلیت سرمایش در تابستان و گرمایش در زمستان را دارا هستند و دارای کیت اینورتر هستند که باعث کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد می شود.

عملکرد این دستگاه به این شکل است که بعد از اینکه دستگاه دمای محیط را با دمای تنظیم شده توسط کاربر را تشخیص داد دیگر دستگاه را خاموش نمی کند و فقط دور موتور را کاهش می دهد. که این کار باعث مانع از ایجاد نوسانات و فشار به دستگاه و بالا رفتن میزان برق  می شود.

همچنین بخوانید :  تشخیص کولر گازی تقلبی از اصل و راهنمای جامع چگونگی آن

در داکت اسپلیت های Baumen از گازمبرد R410 استفاده می کنند که نسبت به گاز مبرد R22 رقیق تر می باشد به این علت داکت اسپلیت های بویمن بهتر با آن کار می کنند و کم مصرف هم هستند. به این علت که برای تراکم به توان کمتری احتیاج دارند و برای مناطقی که دمای آن ها بیشتر از 46 درجه سانتیگراد است اصلا مناسب نمی باشند.

تکنولوژی اینورتر داکت اسپلیت باویمن برای این دستگاه دارای مزایای بسیاری است. که یکی از اصلی ترین مزایای این تکنولوژی کاهش مصرف انرژی این دستگاه است که باعث می شود کمپرسور دستگاه در زمان استارت با کمترین میزان جریان برق مصرفی شروع به کار نماید که این باعث می شود دستگاه زیاد مصرف برق نداشته باشد.

این محصول بیشتر برای مکان های که دارای چندین اتاق هستند مناسب می باشد و یا حتی در اماکنی مانند: آپارتمان ها، بانک ها بیمارستان ها و … بسیار کارایی دارند. این کولر ها دارای هزینه پایینی هستند که با نصب در محل مورد نظر می توانید از هوای مطبوع و خنک بهره مند شوید.

ویژگی های داکت اسپلیت بویمن

  • مجزا از واحدهای دیگر از لحاظ مصرف انرژی
  • ایجاد هوای تازه به دلیل استفاده از فیلترهای تصفیه هوا
  • حذف شدن لوله کشی اضافه در ساختمان
  • دارای کانال هایی با ظرافت نسبت به کولرهای آبی
  • امکان نصب کویل گرمایشی برای گرمایش دستگاه
  • قابلیت تامین اکسیژن کافی برای واحدها

ویژگی های داکت اسپلیت بویمن

جمع بندی

در متن بالا توضیحات مفید و مختصری را در اختیار شما قرار دادیم چنان چه قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را دارید بهترین کار مراجعه به سایت رودیکا است که محصولات بسیار عالی و در عین حال با کیفیت را دارا است و شما می توانید آن را با بهترین کیفیت و با یک قیمت بسیار عالی خریداری نماید این محصولات دارای کیفیتی بی نظیر و باور نکردنی می باشند. داکت اسپلیت های بیومن از سیستم های تهویه مطبوع هستند که بسیار کارآمد هستند که در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند و برای سرمایش و گرمایش مناطق مسکونی و اداری و  تجاری بسیار مناسب می باشد.

همچنین بخوانید :  در کاتالوگ داکت اسپلیت هایسنس به چه مشخصاتی توجه کنیم؟