جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت بیومن

تکنولوژی اینورتر داکت اسپلیت بویمن برای این دستگاه دارای مزایای بسیاری است. که یکی از اصلی ترین مزایای این تکنولوژی کاهش مصرف انرژی این دستگاه است که باعث می شود کمپرسور دستگاه در زمان استارت با کمترین میزان جریان برق مصرفی شروع به کار نماید که این باعث می شود دستگاه زیاد مصرف برق نداشته باشد.

در دستگاه های معمولی با روشن کردن آن ها برق زیادی مصرف می شود ولی در دستگاه‌ های که از تکنولوژی اینورتر استفاده شده باعث می شود که مصرف جریان برق پایین بیاید و کمپرسور با حداکثر ظرفیت خود شروع به کار نماید.

هنگام خرید داکت اسپلیت بیومن باید حتما ظرفیت محیط مورد نظر را در نظر بگیریم اگر ظرفیت دستگاه انتخابی برای محیط کوچک باشد باعث افزایش مصرف برق می شود. و در صورتی ظرفیت دستگاه برای محیط هم بزرگ باشد باز هم باعث افزایش مصرف برق می شود.

تکنولوژی اینورتر به طورکلی یک مبدل برق می باشد که با حالت الکترونیکی عمل می کند و جریان برق DC را به جریان متناوب AC تبدیل می نماید.

انواع داکت اسپلیت بویمن

هر نمونه از داکت اسپلیت های Baumen  متناسب با آب و هوای خاصی طراحی می شوند. که برخی از آن ها برای آب و هوا های معتدل و مرطوب می باشند که باعث جذب رطوبت اضافی در هوا می شوند و یک هوای بسیار معتدل را برای افراد به وجود می آورند.

اگر در منطقه های شمالی زندگی می کنید که دارای آب و هوای مرطوبی است بهتر است از داکت اسپلیت بیومن از نوع کمپرسور روتاری استفاده کنید که یک گزینه بسیار مناسب برای شما می باشد.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید داکت اسپلیت بویمن

ولی اگر در آب و هوای گرم و خشک مثل شهرهای جنوبی هسستید باید داکت اسپلیتی را انتخاب نماید که در آن از کمپرسور پیستونی استفاده شده به این علت که این کمپرسور ها دارای گاز مبرد R22 هستند که به دلیل قدرت خندگی زیادی که دارند برای این مناطق بسیار مناسب تر هستند.

این داکت اسپلیت ها به گونه ای طراحی شده اندکه می توانید از آن ها در محیط های با متراژ بسیار بالا استفاده کرد. بدون این که مشکلی در راندمان و میزان سرمایش و گرمایش دستگاه به وجود بیاید.

تکنولوژی اینورتر داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت Baumen که دارای تکنولوژی اینورتر است با کمترین میزان مصرف برق شروع به کار می کند و کم کم مصرف برق دستگاه را بالا می برد و بعد از خنک کردن فضا و رسیدن به دمای مطلوب مصرف انرژی پایین می آید و براساس ظرفیت دستگاه برق مصرف می کند. که این فرآیند خود باعث می شود که مصرف انرژی تا 60 درصد کاهش پیدا کند.

با کم شدن تعداد روشن و خاموش شدن داکت اسپلیت بویمن طول عمر این دستگاه افزایش پیدا می کند. و هم این که بیشترین انرژی در زمان استارت زدن است و بعد از آن مصرف انرژی پایین می آید از این لحاظ در مصرف برق  صرفه جویی می شود.

در این سیستم ها نوسان دمای هوای داخل ساختمان بسیار کم است و سرمادهی و گرمادهی دستگاه بهتر و یکنواخت خواهد بود. که باعث کنترل دمای هوای داخل محیط می شود. دیگر مزایای استفاده از تکنولوژی اینورتر در داکت اسپلیت بیومن می توان به :

  • سرعت بالای خنک کنندگی محیط
  • طول عمر و ماندگاری بالا
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • کنترل و تنظیم دمای محیط
  • دارای صدای بسیار پایین
همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت ویژگی ها و قیمت داکت اسپلیت میدیا 5 تن قبل از خرید اینترنتی

تکنولوژی اینورتر داکت اسپلیت بویمن

جمع بندی

در ان مقاله سعی کردیم مزایای استفاده از تکنولوژی اینورتر در داکت اسپلیت بیومن را برای شما توضیح دهیم. با این وجود خرید داکت اسپلیت Baumen  که دارای تکنولوژی اینورتر است بسیار به صرفه تر می باشد. برای خرید این محصول به سایت رودیکا مراجعه نماید تا بتوانید یک دستگاه عالی با تکنولوژی اینورتر را خریداری نماید. دستگاه های بیومن دارای تنوع بسیاری در ظرفیت هستند که می توانید یک دستگاه متناسب با ظرفیت محیط خریداری نماید.