جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
هوا جی پلاس

قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس را می توانید از سایت رودیکا دریافت نماید. این دستگاه از سری دستگاه های است که امروزه در هر خانه ی واجب است و نیاز است که افراد از این دستگاه ها داشته باشند.

این دستگاه برای سلامت دستگاه تنفس و قلب بسیار مناسب است و برای شهرهای که بزرگ هستند و آلودگی ها در آن ها بسیار زیاد است مناسب است و افراد مجبور هستند بیشتر وقت خود را در فضای بسته بگذرانند.

معمولا مدت زمان گارانتی در کاتالوگ دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس مشخص می شود و قیمت تصفیه کننده را هم می توانید از سایتی که می خواهید از آن خریداری نماید و یا از فروشگاه ها معتبر دریافت کنید.

تصفیه کننده هوا جی پلاس از سر محصولاتی است که می تواند به راحتی آلودگی ها و گرد و غبار موجود در هوا را از بین ببرد و یک هوای تمیز و بدون آلودگی به محیط منتقل نماید. یکی از ویژگی های  این دستگاه  رطوبت ساز است که یک هوای تازه برای شما تولید  کرده  و گرد و غبار و باکتری ها را از بین  خواهد برد.

این دستگاه تصفیه ساز دارای سیستم رطوبت ساز است که به شکل بخور سرد است و برای پیشگیری از سرماخوردگی بسیار مناسب است.
در دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس ماژول رطوبت ساز مطابق با با نیازها و شرایط مختلف وجود دارد که بسیار کارآمد و موثر استو می تواند ذرات آلودگی در هوا را از بین می برد و سطح ذرات را تا 2.5 PM کم می کند و بوی سیگار را هم از بین خواهد برد که هوای که از آن تنفس می کنید تازه و تمیز شود. ماژول می تواند رطوبت در هوا را تنظیم کند.

همچنین بخوانید :  نحوه عملکرد و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس چگونه است

این دستگاه دارای بالاترین سطح کیفیت است کارکرد عالی این دستگاه زمانی مشخص می شود که در شهر های که الودگی زیاد است این دستگاه را مورد استفاده قرار می دهند و افراد سالمند، بیمار و کودکان می توانند به راحتی نفس بکشند.

برای این که دستگاه دارای  راندمان بالا  و بهتری باشد باید فیلتر را به موقع تعویض نماید چون اگر به موقع تعویض نشود علاوه بر راندمان پایین دستگاه باعث می شود دستگاه به صورت خودکار متوقف شود پس بهتر است تعویض فیلتر و سویس دستگاه تصفیه کننده جی پلاس را به موقع انجام دهید.

مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس

دو نمونه دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس که دارای کیفیت بی نظیری هستند شامل دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس 450 و دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس 670 می باشد که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس 670 می تواند فضای را تا حدود 52 متر را تصفیه نماید این محصول دارای ظاهری بسیار شیک و منحصر به فرد است که می توانید به وسیله ریموت کنترل تنظیمات مورد نیاز دستگاه را انجام دهید.

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • دارای مصرف انرژی بسیار پایین
  • قابلیت تنظیم سرعت فن آن
  • دارای تایمر
  • هشدا تعویض فیلتر
  • دارای تکنولوژی آیونایزر برای از بین بردن گرد و غبار و آلودگی
  • مجهز به فیلتر مدرن کربن اکتیو برای از بین بردن بوی غذا و سیگار
  • تصفیه فضای حدود 400 متر مکعب بر ساعت
  • مجهز به عملکرد خودکار و حالت خواب
  • هشدار جهت یادآوری تعویض فیلتر
  • دارای قابلیت مرطوب کننده هوا
همچنین بخوانید :  درباره مشخصات، قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با مشخصات تصفیه کننده هوا جی پلاس آشنا کنیم در صورتی که قصد قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس این دستگاه بی نظیر را دارید می توانید با مراجعه به سایت رودیکا اطلاعات مورد نیاز درباره محصولات را از کارشناسان این سایت دریافت نماید و بعد اقدام به خرید این محصول به صورت آنلاین نماید. معمولا مدت زمان گارانتی در کاتالوگ هر محصول قابل مشاهده است.