جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت بیومن

خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن به صورت آنلاین می تواند برای شما بسیار به صرفه تر باشد. داکت اسپلیت بایومن از پیشرفته ترین و مدرن ترین برنامه فناوری ها و تکنولوژی ها تولید شده است استفاده از قطعات و متعلقات فنی و با کیفیت و بادوام  در این دستگاه باعث شده که بازدهی و بهره وری بسیار خوبی برای کاربران داشته باشد.

این سیستم تهویه مطبوع دارای ظرفیت های مختلفی است. که می‌تواند نیازهای گرمایشی و سرمایشی محیط های مسکونی و اداری شما را به خوبی برآورده سازد. ظرفیت های داکت اسپلیت بیومن از  ۲۴ هزار تا ۶۰ هزار  BTU بر ساعت می باشد. اگر داکت اسپلیت انتخابی شما متناسب با ظرفیت فضا نباشد باعث ایجاد افزایش هزینه برق و کاهش کارکرد درست داکت اسپلیت می شود.

این دستگاه از سیستم‌های تهویه مطبوع است که می‌تواند برای رطوبت بخشی و کاهش دما بسیار موثر باشد.

معرفی داکت اسپلیت بیومن Baumen

داکت اسپلیت های  Baumen  دستگاه هایی هستند که  عملکرد گرمایشی و سرمایشی بسیار مناسبی دارند و شما با خرید این داکت اسپلیت ها در واقع یک تیر و دو نشان را هدف گرفته اید چون هم در تابستان می توانید به عنوان کولر گازی از آن استفاده کنید و هم در زمستان به عنوان بخاری.

داکت اسپلیت های بویمن تو کار می باشند و در داخل سقف نصب می شود و به وسیله لوله کشی و کانال کشی می‌توانند دمای مورد نیاز را در بین ساختمان پخش نمایند.  این دستگاه های تهویه مطبوع در محیط هایی مانند: ساختمان های اداری،  تجاری، مسکونی،  صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین بخوانید :  مزایای خرید آنلاین داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت ها دارای گاز مبرد آر ۴۱۰a می‌باشند که از ویژگی های مهم این داکت اسپلیت به حساب می آید. به این علت دارای سازگاری کامل با محیط زیست است.  از ویژگی‌های شاخص این کولر این داکت اسپلیت ها می توان به متصل نمودن هوای برگشت و برخورداری از ورودی هوای تازه اشاره کرد.

این داکت اسپلیت ها دارای ابعاد و اندازه های بهینه و مناسبی هستند. که فضای زیادی را اشغال نمی کنند این داکت اسپلیت ها را می‌توان در مساحت های کوچک و محدود نصب کرد

در این داکت اسپلیت ها فشار استاتیکی بسیار بالایی وجود دارد که قابلیت کانال کشی با طول های گوناگون را به خوبی فراهم می کند.

بدنه این داکت اسپلیت ها از برق گالوانیزه با کیفیت می باشد که در برابر زنگ زدگی و خوردگی ای از مقاومت بالایی برخوردار است.

معرفی داکت اسپلیت بیومن Baumen

دامنه دمایی کارکرد این دستگاه منفی پنج و مثبت ۴۹ درجه سانتیگراد است از این داکت اسپلیت برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل است بهترین گزینه محسوب می شود. این محصولات از صدای بسیار پایینی برخوردار هستند به گونه ای که هیچ گونه سر و صدای را برای اطرافیان ندارند و کارکرد آرامی دارند که از ویژگی های مهم این داکت اسپلیت می باشد.

ویژگی های داکت اسپلیت بویمن

  • بدنه ضد خوردگی
  • ورودی هوای تازه
  • فشار استاتیکی بالا
  • گرمایش و سرمایش سریع
  • کارکرد شروع مجدد خودکار
  • قابلیت اتصال هوای برگشت از زیر و پشت یونیت داخلی

جمع بندی

داکت اسپلیت بیومن از سری داکت اسپلیت های است که دارای کارکرد عالی می باشد. و نیاز یک منزل و یا اماکن اداری و…. را به خوبی برآورد می کند و دارای یک قیمت بسیار منصفانه می باشد.

همچنین بخوانید :  تشخیص کولر گازی تقلبی از اصل و راهنمای جامع چگونگی آن

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن می توانید به سایت رودیکا مراجعه کنید و راهنمایی های لازم برای خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را دریافت نماید. خرید داکت اسپلیت اگر به صورت آنلاین انجام شود باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما می شود و حتی شما با مراجعه به سایت مورد نظر می توانید تنوع محصولات این سایت را به  خوبی ببینید و یک انتخاب بسیار عالی داشته باشید.