جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر میدیا

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا از مجموعه رودیکا که یکی از بهترین نمایندگی ها است می تواند یکی از به صرفه ترین خریدها برای شما باشد. چیلر میدیا دارای نمایندگی های زیادی است که می توانید به راحتی این محصولات را از آن ها خرید نماید. این دستگاه ها ساخت کشور چین هستند که یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید چیلر مدیا است. این برند محصولات خود را به 190 کشور جهان عرضه می کند که یکی از شناخته شده ترین برندهای معتبر در جهان می باشد.

چیلر یک دستگاه است که به وسیله سیکل ترمودینامیکی گرمای جریانی به نام مبرد را از طریق یک مبدل حرارتی دفع کرده  و با به گردش در آوردن آن در داخل مبدل حرارتی دیگری آب سرد تولید می کند.

وقتی که از این دستگاه برای سرمایش یک ساختمان استفاده می کنیم آب سرد به وسیله پمپ به فن کویل ها و هواساز ساختمان ها پمپاژ می شود و این جریان ادامه پیدا می کند و عمل سرمایش به صورت یک نواخت جریان پیدا می کند.

همه چیز راجب خرید آنلاین مینی چیلر میدیا

مینی چیلرهای خانگی  یک وسیله کوچک برای خنک کردن هوا هستند و در فصل تابستان آب سردی را که تولید می کنند به وسیله پمپ به فن کویل های که در داخل خانه نصب است می فرستد و هوا را خنک می کند ولی در فصل زمستان آب سرد تولید شده  را به وسیله پکیج های زمینی به داخل فن کویل ها می فرستد و به این صورت گرما و سرمای مورد نیاز را در فصل های مختلف تولید می کند.

همچنین بخوانید :  بررسی مزایا، معایب و ظرفیت و خرید آنلاین مینی چیلر میدیا خانگی

پرکاربردترین چیلرها تراکمی هوا خنک می باشد که کندانسور این دستگاه به وسیله لوله های مسی فین دار ساخته می شود که به وسیله فن خنک شده و هیچ گونه مصرف آبی ندارد. مینی چیلرها  از مدل هوا خنک تولید می شوند و به این علت یکی از مزیت های مهم آن ها محسوب می شود. این سیستم به دلیل نداشتن برج خنک کننده در ساختار خود فضای زیادی را اشغال نمی کند.

برای خرید چیلر و انتخاب آن باید محیط مورد نظر را در نظر بگیریم. به کار گیری چیلر برای هر واحد از ساختمان، به منزله کنترل مستقل مصرف برق است.  در ساختمان های مسکونی و اداری بزرگ به علت تعداد واحد ها امکان استفاده از مینی چیلر نیست.  به این علت که چیلر در مساحت بسیار بیشتری برای نصب نیاز دارد.  پس با انتخاب چیلر مرکزی می توان از فضای موجود بیشترین استفاده را کرد.

ویژگی های مینی چیلر میدیا

 • دارا بودن کمپرسور اینورتر
 • امکان مدولار نموندن چیلر
 • امکان متصل شدن به سیستم هوشمند
 • هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین نسبت به سایر مینی چیلرها
 • برخورداری از اوپراتور مبدل صفحه ای که دارای راندمان بسیار بالا است
 • نصب سریع و نگهداری آسان
 • قابلیت نصب در فضای آزاد مانند پشت بام و تراس
 • عدم نیاز به برج خنک کننده
 • طول عمر بالا
 • وزن کم
 • قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای و خشک

مینی-چیلر

جمع بندی

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا یکی از روش های خرید این محصولات است که می توانید به راحتی در هر مکانی که هستید انجام دهید. خرید آنلاین دارای یک سری ویژگی ها است که از مهم ترین آن ها می توان به صرفه جویی در زمان اشاره کرد به این صورت که شما می توانید به راحتی در هر مکانی که هستید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات مینی چیلر میدیا طبق کاتالوگ

برای خرید می توانید از سایت رودیکا کمک بگیرید که یکی از نمایندگی های فروش این محصولات در تهران است  و شما می توانید از کارشناسان این سایت راهنمایی های لازم را دریافت نماید و در صورت مورد پسند بودن خرید خود را انجام دهید. این دستگاه ها دارای گارانتی معتبر هستند که می توانید در  صورت وجود هر گونه مشکل به راحتی آن را برطرف نماید. کمپرسور این محصول دارای 5 سال گارانتی معتبر و قطعات آن دارای 18 ماه گارانتی است.