جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
معایب تصفیه کننده هوا

در صورتی که قصد خرید و قیمت تصفیه هوا جی پلاس را دارید می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید. تصفیه کننده هوای جی پلاس یکی از محصولات بسیار عالی برای پاکسازی هوای داخل خانه و یا خودرو است و می تواند آلودگی ها و سموم موجود در هوا را پاکسازی نماید.

تصفیه کننده ها یک گزینه بسیار عالی برای کسانی که دارای بیماری‌های ریوی هستند به حساب می‌آید این دستگاه برای از بین بردن آلاینده هایی مانند: گرد و غبار و موی حیوانات و دود طراحی شده  و می تواند محیط را بسیار پاکیزه نماید افرادی که دارای آلرژی های فصلی هستند و یا آسم دارند می توانند از این دستگاه بسیار عالی استفاده نمایند که بسیار سودمند است.

مشخصات تصفیه هوا جی پلاس

این دستگاه تصفیه کننده هوا داره سنسور هوشمند است که به وسیله آن می توانید تنظیم سرعت دستگاه رو به خوبی انجام دهید این دستگاه ها دارای چند فیلتر است که این فیلترها شامل: فیلتر کربن، فیلتر هپا، فیلتر ضد بو است  که با وجود این فیلترها دیگر هیچ گونه بوی نامطبوعی در فضا باقی نمی ماند.

فیلتر هپا که در این دستگاه تصفیه هوا وجود دارد می تواند آلودگی هاکه در هوا وجود دارند را به راحتی به خود جذب نماید این فیلتر قابلیت جذب ذرات کوچک که با چشم دیده نمی شوند را هم به راحتی دارد و می تواند هوا را بسیار تمیز نماید.

فیلتر کربنی که دیگران فیلتر های موجود در این دستگاه تصفیه کننده هوا است که بسیار کاربردی می باشد نقطه قوت دستگاه تصفیه کننده هوا چیزی وجود ۱۰۰ متر مربع است یعنی می تواند فضای با این ابعاد را به راحتی تصفیه نماید، از دیگر ویژگی های این دستگاه ها تایمر آن ها است که یکی از نقاط قوت این دستگاه ها به حساب می آید. که به وسیله آن دیگر افراد نگران خاموش شدن دستگاه نیستند و به راحتی می توانند روشن و خاموش شدن دستگاه را تنظیم کنند. بر روی این دستگاه یک نمایشگر وجود دارد که به وسیله آن می توانید وضعیت آب و هوا، دما و شرایط خروجی را بر روی آن نمایشگر به راحتی ببینید.

همچنین بخوانید :  بهترین دستگاه و خرید و قیمت تصفیه کننده هوا در ایران

این دستگاه دارای ساده ترین روش ها برای نگهداری است.  تصفیه کننده در بالاترین سطح کیفیت می باشد که یک کارکرد فوق العاده عالی دارد و می تواند محیط را به راحتی تمیز و پاکیزه نماید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به فیلترهای آن اشاره کرد که دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا شستشو دهید.

 

یکی از تصفیه کننده های بسیار عالی جی پلاس دستگاه GAP- G450I است که می تواند به راحتی محیط مورد نظر شما را تحت پوشش قرار دهد و محیط را پاکسازی نماید. فیلترهای که در این دستگاه قرار دارند بسیار قدرتمند می باشند که می توانند کوچک ترین آلودگی را هم به دام بیندازند . فیلتر کربن فعالی که در این دستگاه ها قرار دارد می تواند بوهای نامطبوع موجود در هوا را به خوبی از بین ببرند.

ویژگی های تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • دارای مصرف برق پایین
  • مجهز به فیلترهای یون ساز کربن فعال و هپا
  • دارای تکنولوژی آیونایزر
  • قابلیت مرطوب کردن هوا
  • دارای تایمر
  • قابلیت حالت شب
  • کیفیت هوا بسیار عالی

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحاتی بسیار کامل درباره تصفیه کننده هوا جی پلاس در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که بخواهید این دستگاه ها را خریداری کنید بهترین راه برای شما خرید و قیمت تصفیه هوا جی پلاس از سایت رودیکا است که می توانید با خیال راحت از این سایت دستگاه تصفیه هوا خریداری کنید و یا در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید می توانید به راحتی با کارشناسان این بخش تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع فیلتر و خرید و قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس