جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
chiller mini

مینی چیلر ها از سیستم های تهویه مطبوعی هستند که دارای کیفیت بالا و بسیار کاربردی می باشند و که یکی از بهترین برندها میدیا است که شما می توانید به صورت خرید آنلاین مینی چیلر میدیا را خریداری کنید.این سیستم ها با استفاده از به روز ترین و باکیفیت ترین مینی چیلرها می باشند و براساس ظرفیتت های سرمایشی و اندازه های گوناگون تولید و طراحی شده اند. به این علت از آن ها می توان در ساختمان ها و مراکز اداری و … استفاده کرد.

این مینی چیلر مانند دیگر سیستم های تهویه مطبوع دو فصل کارکرد دارند. این سیستم ها نیاز به برج خنک کننده ندارند. و از طول عمر بالای برخوردار هستند.

امروزه خرید آنلاین یکی از روش های است که  بیشتر مردم  آن را انتخاب می کنند به دلیل ترافیک زیاد و شیوع بیماری های مختلف این روش خرید را بیشتر مردم انتخاب می کنند و سعی می کنند بیشتر خرید های خود را با این روش انجام دهند.

مشخصات مینی چیلر میدیا

یکی از مینی چیلرهای که برای مناطقی هم چون دفاتر کوچک اداری و تجاری و آپارتمان ها بسیار مناسب است. این سیستم دارای عملکرد سرمایشی بسیار قدرتمندی می باشد که این دستگاه عملکرد خنک سازی و سردکنندگی محیط را بر عهده دارد. این دستگاه از 4 قسمت تشکیل شده مانند: کمپرسور، اوپراتور، کندانسور و اکسپنشن ولو که جز 4 قطعه اصلی این دستگاه است.  بیشترین کاربرد از این دستگاه در پروژه های مسکونی و صنعتی است.

کمپرسور این مینی چیلر از نوع اسکرال اینورتر است که در مصرف برق صرفه جویی می نماید. این مینی چیلر دارای طراحی بسیار شیک و زیبایی است و سطح صدای بسیار پایینی دارد. این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جربان مبرد استفاده می شود.

همچنین بخوانید :  نمایندگی مینی چیلر میدیا

این سیستم ها دارای رده انرژی A+++ است که در مصرف برق صرفه جویی می نماید. و هم چنین مجهز به گاز مبرد R410a می باشد که دوست دار محیط زیست است و به آن آسیبی وارد نمی کند. تعمیر و نگهداری از این محصولات بسیار آسان و کم هزینه می باشد.

برخی از مینی چیلرها به لوله های مسی فین دار مجهز هستند و دیگر نیازی به فرآیند خنک سازی ندارند. در برخی از آن ها به عنوان سیستم سرمایشی استفاده می شود آب وارد مبدل شده و بعد از آن دمای مینی چیلر کاهش پیدا می کند.

مشخصات مینی چیلر میدیا

همچنین این دستگاه سیستم تهویه و تبرید آن از یک دیگر جدا می باشند. تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار آسان و کم هزینه می باشد. مینی چیلرهای صنعتی قابلیت کار کردن در 4 فصل را دارند و با توجه به نیاز مصرف کننده ها طراحی و تولید می شوند. و قابلیت تامین آب زیر صفر درجه را هم دارند. که این دستگاه با تکنولوژی های روز دنیا ساخته و طراحی شده است.

Minichiler Midea5ton MGC- V18W  از سری مینی چیلرهایی است که توسط برند جی پلاس به بازار ارائه گردیده است. و بیش از همه برای مصارف خانگی و یا مصارف صنعتی در ابعاد متوسط و کوچک طراحی شده است. این مدل از مینی چیلر کاربردهای بسیاری زیادی را دارا است. چیلر در حقیقت سیستمی می باشد که با کمک سیکل تبرید  تراکمی یا سیکل تبرید جذبی گرما را از مایع جدا می نماید. گفتنی است که این مایع سرد شده قادر است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع و خرید آنلاین مینی چیلر میدیا

جمع بندی

همان طور که گفته شد مینی چیلر میدیا یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که برای خنک کردن مناطق مسکونی و … از آن استفاده می شود بهترین برند مینی چیلر میدیا است که شما می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. در صورتی که بخواهید این دستگاه ها را خریداری کنید بهترین روش خرید آنلاین مینی چیلر میدیا است که می توانید از مجموعه رودیکا خریداری کنید.