جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت مدیا 60000

قیمت داکت اسپلیت مدیا 48000 را می توانید از سایت رودیکا مشاهده نماید. این داکت اسپلیت ها دارای ظرفیت 4 تن تبرید می باشند.  که برای فضاهای که چیزی حدود 120 تا 150 متر هستند بسیار مناسب است. این محصول دارای سطح صدای بسیار پایینی می باشد.

این محصول دارای کمپرسورهای اینورتر است که باعث افزایش راندمان و کاهش مصرف انرژی دستگاه می شود. این محصولات را می توانند به راحتی در سقف جای گذاری نمایند. و هیچ گونه فضایی را اشغال نمی کنند. و برای مکان های مانند مناطق تجاری، مسکونی، اداری، فروشگاهی و… قابل استفاده هستند.

این محصول بسیار باکیفیت ساخت کشور چین می باشد که این کمپانی یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در حیطه لوازم خانگی محسوب می شود. این محصول با کیفیت و زیبا مجهز به دستگاه ها و فناوری های روز دنیا است که می تواند سرمایش و گرمایش مورد نیاز افراد را به خوبی تامین نماید. برند میدیا یکی از برند های دارای  نام است که دارای نمایندگی های مجاز زیادی در سطح کشورمی باشد. که می توانید به راحتی خرید کولر  خود را از نمایندگی فروش داکت اسپلت میدیا انجام دهید.

مشخصات داکت اسپلیت مدیا 48000 Midea

داکت اسپلیت های میدیا دارای صدای بسیار پایینی می باشد که به علت استفاده از قطعات متحرک مانند بلوور فن ها و شفت ها می باشد و دستگاه در حین کارکرد صدای زیادی ندارد.

این داکت اسپلیت ها دارای فین های آلومینیومی هستند که از زنگ زدگی دستگاه جلوگیری می نماید.و جنس یونیت خارجی آن ها از مس می باشد. در این دستگاه ها از گاز مبرد r۴۱۰a استفاده می کنند که به راحتی با محیط سازگار است . قابلیت این دستگاه بسیار عالی می باشد که به راحتی در شب می توانید به خوبی استراحت نماید چون این دستگاه دارای سطح صدای پایینی است و هیچ گونه سر و صدایی را تولید نمی کند.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید داکت اسپلیت میدیا

این محصول Midea دارای گارانتی معتبر است که گارانتی قطعات آن 18 ماه و کمپرسور آن 5 سال است. در این دستگاه ها از تکنولوژی اینورتر استفاده شده است که باعث می شود هزینه های دستگاه بسیار کاهش پیدا نماید.

این دستگاه دارای فیلترهای است که می توانند محیط را به راحتی تمیز نمایند و گرد و غبار و آلودگی ها را از بین ببرد. و هیچ گونه ذرات و گرد و غباری را در هوا باقی نمی گذارند.

کمپرسورها یکی از اساسی ترین قطعات این داکت اسپلیت ها می باشد که با متراکم کردن و فشرده سازی گاز مبرد باعث تولید سرما می شوند.  این قطعه به قلب داکت اسپلیت معروف می باشد. در این دستگاه ها از کمپرسور های روتاری استفاده می کنند به این علت که از راندمان و بازدهی بالای دارند و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی هم می شوند.

ویژگی داکت اسپلیت مدیا Midea

  • دارای سطح صدای پایینی است
  • برق مصرفی سه فاز
  • مناسب برای مناطق معتدل
  • دارای رده مصرفی انرژی b
  • پرتاب باد بسیار قوی
  • دارای عملکرد گرمایشی و سرمایشی
  • مجهز به کمپرسور روتاری گاز مبرد r22

ویژگی داکت اسپلیت مدیا Midea

جمع بندی

داکت اسپلیت مدیا دارای انواع مختلفی است. این اسپلیت سقفی می باشد و برای مناطق معتدل بسیار مناسب می باشد. برای خرید این داکت اسپلیت ها می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید و از آن ها با یک قیمت داکت اسپلیت مدیا 48000 بسیار منصفانه خریداری نماید.

بهتر است این محصولات را از نمایندگی های مجاز مانند رودیکا خریداری کنید چرا که این سایت یکی از بهترین و باکحیفیت ترین اجناس را برای فروش به بازار عرضه می کند. در این محصولات از بهترین تکنولوژی ها و قطعات استفاده شده است که باعث شده این محصولات جزو بهترینمحصولات به حساب بیایند و طرفداران زیادی دارند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با بهترین برند های کولر گازی