جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس در تابستان

دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس را می توانید به وسیله ریموت کنترل تنظیم نماید. داکت اسپلیت هایسنس یکی از محصولات برند هایسنس است که می تواند نیاز شما را در تابستان و زمستان برطرف نماید. این داکت اسپلیت می تواند بهترین دما را برای شما فراهم سازد. و برای مناطقی مانند اداری، مسکونی و … استفاده می شود.

قبل از راه اندازی داکت اسپلیت Hisense  بهتر است از تمیز بودن فیلتر های آن اطمینان حاصل نماید. اگر فیلترها قابل استفاده نیستند می توانید آن ها را عوض نماید. ولی در حالتی که این فیلترها قابل شست و شو هستند می توانید به راحتی آن را شستشو دهید.

در مرحله  بعدی بهتر است گاز داکت اسپلیت هایسنس را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را شارژ نماید. بهترین زمان برای سرویس کردن داکت اسپلیت اوایل فصل بهار قبل از گرم شدن هوا است چون در فصل تابستان گرمای هوا بسیار طاقت فرسا است. پس باید حتما داکت اسپلیت سرویس شود تا در تابستان دچار مشکل نشود و بتواند دمای مناسب داشته باشد.

یکی از داکت اسپلیت های این برند که دارای کیفیت بالا و باور نکردنی است داکت اسپلیت هایسنس اینورتر مدل HID24 است که می توانید برای خرید کردن آن به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های مجاز این برند است مراجعه بفرماید همچنین می توانید برای گرفتن راهنمایی و آشنایی بیشتر با این محصولات با کارشناسان این بخش تماس بگیرید تا بتوانید راهنمایی های لازم را دریافت نماید.

در این مقاله سعی داریم بهترین دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس در تابستان را توضیح دهیم امیدواریم برای شما مفید باشد.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس |کیفیت، مشخصات، لیست قیمت، خرید

دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس

دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس در فصل تابستان دمای بین 20 تا 23 درجه می باشد که این دما به یک سری عوامل بستگی دارد.

نکته ای که در  هنگام کار کرد این سیستم وجود دارد این است که هنگام کار کردن باید حتما درب و پنجره های محیط بسته باشد. تا دمای اتاق ثابت بماند و به داکت اسپلیت هایسنس هم فشاری وارد نشود.

بعضی از افراد دوست دارند در محیطی خنک باشند پس با قرار دادن دمای این دستگاه بر روی دمای پایین دمای محیط را خنک می کنند. همچنین برخی دیگر دوست دارند هوای محیط زیاد سرد نیاشد. پس با گذاشتن دمای داکت اسپلیت هایسنس بر روی عدد بیشتر دمای محیط را متعادل می کنند.

بهتر است برای تنظیم کردن سرمایش این دستگاه مود آن را به وسیله ریموت روی دانه برف و یا کول بگذارید و بعد دمای آن را بین 20 تا 23 تنظیم نماید. برای اینکه بتوانید دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس را به خوبی حفظ نماید باید حتما از باز و بسته کردن در و پنجره ها خودداری نماید.

بهتر است بدانید که وقتی دمای داکت اسپلیت بر روی عدد پایینی باشد معمولا فشار بیشتری به دستگاه وارد می شود. که این باعث مصرف بیشتر برق می شود و هزینه برق را بالا می برد. برای اینکه  داکت اسپلیت Hisense  شما کمتر انرژی مصرف کند. بهتر است دمای آن را بر روی دمای 22 درجه قرار دهید.

برای اینکه بتوانید حالت سرمایش داکت اسپلیت Hisense را به خوبی انجام دهید باید در مرحله اول دکمه cool را بزنید تا فعال شود که این دکمه بر روی پنل ترموستات می باشد. بعد از فعال کردن این گزینه تنظیم دمای ترموستات با توجه به نیاز دمای محیط تنظیم می شود.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا

دمای مناسب داکت اسپلیت هایسنس

نکاتی برای صرفه جویی در مصرف انرژی داکت اسپلیت Hisense

  • باید حتما داکت اسپلیت شما به صورت دوره ای سرویس شود
  • سیستم دارای برچسب انرژی باشد و مصرف برق کمتری داشته باشد
  • داکت اسپلیت باید به خوبی و با رعایت یک سری نکات نصب شود تا مصرف انرژی آن پایین بیاید
  • باید دستگاه براساس ظرفیت فضای محیط خریداری شود
  • تنظیم دمای دستگاه باید حتما به صورت دقیق انجام شود.