جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس که یکی از سیستم های تهویه مطبوع مناسب برای ساختمان های مسکونی و اداری است. می توانید به سایت های فروشی همچون رودیکا مراجعه نماید. این سایت دارای بهترین و باکیفیت ترین داکت اسپلیت های موجود در بازار است.

داکت اسپلیت جی پلاس یک محصول داخلی و ساخت شرکت گلدیران است که براساس به روز ترین تکنولوژی ها تولید شده است. این محصول دارای وزن و ابعاد مناسب است که به راحتی در داخل سقف نصب و جای گذاری می شود.

این محصول بی نظیر دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد که یکی از مهم ترین دلایل برای خرید این داکت اسپلیت جی پلاس می باشد.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

این سیستم تهویه مطبوع برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری بسیار مناسب می باشد و از بهترین و بالاترین بازدهی و پایین ترین میزان مصرف انرژی برخوردار می باشد. در این محصول از بهترین فناوری و قیمت مناسب برخوردار است و دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی می باشد.

برای خرید داکت اسپلیت Gpluse باید حتما متراژ مکان را در نظر بگیرید، تا بتوانید یک داکت اسپلیت مطابق ظرفیت مکان شما خریداری شود تا بتواند دمای مورد نیاز را تامین کند. در صورتی که یک داکت اسپلیت بزرگتر از ظرفیت انتخاب کنید باعث می شود کولر بیشتر از حد مجاز مصرف انرژی داشته باشد

قدرت و توان خنک کنندگی این محصول بسیار بالا می باشد و از صدای بسیار پایینی برخوردار است و نصب و راه اندازی این محصول بسیار آسان می باشد. در این دستگاه ها از گاز مبرد R410a استفاده می شود که با محیط زیست سازگار است و به آن آسیبی وارد نمی کند.

همچنین بخوانید :  زمان شارژ گاز کولر و انواع شارژ گاز دستگاه های اسپلیت

در این سیستم از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که تقریبا 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارد. داکت اسپلیت جی پلاس دارای فیلترهای چندگانه است که باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری می شود و همچنین کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

این محصول دارای گارانتی 5 سال کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد. همچنین دارای توانایی فشار استاتیکی می باشد. همچنین می توانید این دستگاه را به کویل آب گرم وصل کنید برای گرمایش در فصل سرد سال.

قیمت این سیستم ها معمولا به ظرفیت آن ها و همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن آن بستگی دارد. معمولا هر چه ظرفیت داکت اسپلیت جی پلاس بیشتر باشد از قیمت بیشتری هم برخوردار است.

از بهترین و به صرفه ترین اسپلیت های که می توانید برای مناطق مسکونی و اداری استفاده نماید. داکت اسپلیت های 24000 و داکت اسپلیت 30000 است که می توانند سرمایش مطلوب و بی نظیری را برای شما به وجود بیاورند.

 اسپلیت

تمامی داکت اسپلیت ها نیاز به تعمیر دوره ای دارند تا بتوانند به خوبی کار کنند با سرویس و تعمیر دوره ای دستگاه شما در بالاترین حد بهینه بدون اینکه خراب شود کار می کند. تعمیر داکت اسپلیت به افزایش بهره وری دستگاه کمک زیادی می کند. و همچنین از هزینه های زیاد برق هم جلوگیری می کند.

با سرویس و تعمیر به موقع داکت اسپلیت جی پلاس از خرابی آن جلوگیری می کنید. همچنین باعث افزایش طول عمر دستگاه هم می شوید در صورتی که یک قطعه از دستگاه خراب شود و شما آن را تعمیر نکنید ممکن است باعث آسیب رساندن به دیگر قطعات هم شود.

همچنین بخوانید :  نمایندگی داکت اسپلیت جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تمامی اطلاعاتی که در هنگام خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس باید در بدانید را برای شما توضیح دادیم. اگر می خواهید از این اسپلیت های بی نظیر برای خانه و یا محل کار خود خریداری نماید می توانید به سایت رودیکا مراجعه کنید. و از این سایت یک خرید بی نظیر داشته باشید.