جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
نقد و بررسی کولر گازی جی پلاس

کولر گازی جی پلاس بهترین انتخاب برای داشتن هوای مطلوب در فصل تابستان می باشد. کولر گازی که بتوانند منزل شما را به درجه مطلوب برساند و بهترین سیستم تهویه را داشته باشد. کولر گازی جی پلاس محصول جدید گلد ایران می باشد و شما می توانید آن را به راحتی از سایت رودیکا خریداری کنید. مشخصات مشترکی که کولر گازی جی پلاس دارند عبارتند از:

 • دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر
 • پخش باد در چهار طرف
 • کمپرسور هوشمند اینورتر
 • حالت خواب، تایمر
 • ذخیره سازی تنظیمات
 • عملکرد eco
 • حالتturbo

مشخصات فنی کولر گازی جی پلاس

این نوع کولرها به دلیل داشتن سیستم سرمایشی و گرمایشی قابل استفاده در دو فصل تابستان و زمستان می باشد. شما می توانید در تابستان از سرمای آن برای خنک کردن اتاق وهمچنین در زمستان برای گرم کردن منزل خود از آن استفاده کنید. یکی از مشخصات این نوع کولرها این است که کمپرسور آنها هوشمند و روتاری می باشد و تا زمانی که هوا خنک نشود خاموش نمی شود و در مصرف برق صرفه جویی می شود.سطح مصرف انرژی آنها از نوع A می باشد. بنابراین سطح بازدهی بالایی  دارند.

کولرهای گازی جی پلاس دارای پره های طلایی که علاوه بر ایجاد تعادل دما باعث طول عمر کندانسور و اپراتور کولر می شود و از ساییدگی و خراب شدن جلوگیری و عمر دستگاه را زیاد  می کند. دارای توزیع  باد به چهار طرف و تهویه هوای اتاق را به صورت یکنواخت انجام می دهند.

 

 کولر گازی جی پلاس

مدل های کولر گازی اسپلیت اینورتر جی پلاس

این نوع کولرها در مدل های زیر و ظرفیت های 9000,12000,24000 و 30000 تولید و به بازار عرضه می شود. همچنین کولرهای گازی جی پلاس در پنج مدل برای مناطق معتدل و دو مدل برای مناطق گرمسیری تولید شده است که همه مدل ها اینورتر و کم مصرف هستند.

همچنین بخوانید :  طریقه نصب و راه اندازی کولر گازی جی پلاس

پرتاب باد کولر گازی جی پلاس

پخش باد این نوع کولرها به چهار طرف است. به همین دلیل تهویه هوای اتاق به صورت یکنواخت انجام می شود و با این ویژگی همه قسمت های فضا خنک می شود.

حالت Turboکولر

عملکرد Turbo کولر می تواند در کمترین زمان ممکن سرمایش و یا گرمایش را به فضا منتقل کند. برای مثال زمانی که تازه به اداره رسیده اید می ‌توانید با انتخاب این عملکرد خیلی سریع از سرمایش کولر گازی خود استفاده و لذت ببرید.

کمپرسور روتاری

کمپرسور روتاری نقش مهم و حیاتی را در این نوع کولرها ایفا می کنند. همچنین از نوع اینورتر می باشد، این نوع موتور وقتی که دمای فضا به حد انتخابی شما می رسد، خاموش نمی شود و با تغییر دور موتور توان را پایین اورده، که این امر برق مصرف صرفه جویی می شود.

عملکرد ecoکولر گازی جی پلاس

با انتخاب کلید اکو قابلیت صرفه جویی در مصرف برق فعال می شود همچنین دستگاه با کمترین انرژی تهویه  هوا را انجام می دهد. در حالت eco با زدن کلید سرمایش دو درجه افزایش دما، و در حالت گرمایش دو درجه کاهش دما به صورت خودکار از سوی کولر اعمال می شود تا عملکرد کولر با انرژی پایینی ادامه پیدا کند.

 

اسپلیت جی پلاس

حالت رطوبت زدایی

با انتخاب این گزینه با زدن کلید mode بر روی نمایشگر کنترل علامت قطره نشان داده می شود. با انتخاب این عملکرد برمبنای حذف بیشتر رطوبت محیط کار میکند و این  را در نظر داشته باشید که کولرها گازی با جذب گرما و رطوبت محیط فضا را خنک می کنند. اما در این حالت جذب رطوبت بیشتر خواهد بود. در حالت mode دستگاه میزان سرما دهی و سرعت حرکت فن را به صورت خودکار تنظیم می کند.

همچنین بخوانید :  نحوه خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور 9000

 

ویژگی های کولر گازی جی پلاس

این کولر ها ویژگی های زیادی دارند که در همه مناطق به خصوص در مناطق مرطوب و شرجی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کولر گازی جی پلاس عبارتند از:

 

 • ایزوله شدن محیط
 • استفاده از کولر به عنوان بخاری در فصل زمستان
 • پایین آمدن مصرف آب
 • تصفیه هوای داخل و جلوگیری از ورود آلودگی و گرد و غبار
 • تنظیم دمای هوای مطلوب
 • عدم نیاز به کانال کشی
 • کاهش دما و تعادل بین رطوبت و ایجاد تهویه مطبوع

 

 

جمع بندی

کولرهای گازی جی پلاس در مدل های مختلفی مانند کولر گازی جی پلاس اسپیلت جی پلاس 60GCD60JN8HR3 با استقبال خوبی مواجه شده و دارای مزیت های زیادی هستند که برای شما بیان کردیم

 

همچنین شما می توانید برای تهیه و خرید این نوع کولرها از فروشگاه اینترنتی رودیکا اقدام بفرمایید.