جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
فیلترهای کربن اکتیو

خرید آنلاین تصفیه کننده هوا جی پلاس می تواند یکی از خرید های بسیار مقرون به صرفه برای شما باشد. این دستگاه یک دستگاه بی نظیر برای کاهش آلودگی است که می توانید با استفاده از آن در خانه و محل کار خود از ایجاد آلودگی جلوگیری نماید و یک هوای بسیار تمیز را وارد ریه های خود نماید.

کاربرد تصفیه کننده هوا جی پلاس برای مکان های است که در آن هوا راکد است و حرکتی ندارد و به این دلیل ذرات ریز و گرد و غبار به راحتی در آن وارد می شوند و ایجاد آلودگی می کنند پس افراد می توانند به وسیله این دستگاه محیط های اطراف خود را تمیز نمایند. این دستگاه برای جلوگیری از بیماری های تنفسی و آلرژی  بسیار تاثیر دارد و می تواند و هوای بسیار تمیز برای شما به وجود بیاورد.

با خرید آنلاین تصفیه کننده هوا جی پلاس می توانید آلودگی های محیط را از بین ببرید و از ایجاد بیماری هم جلوگیری به عمل آورید.

آشنایی با تصفیه کننده هوا جی پلاس

این دستگاه تصفیه کننده به وسیله فیلتر هپا تمامی گرد و غبار  و ذرات موجود در هوا را به خود جذب می نماید. این ذرات ریبز بسیار خطرناک هستند و به وسیله فیلتر هپا می توانید این ذرات را به راحتی از بین ببرید. با استفاده از این تصفیه کننده ضامن سلامتی خود هستید و تا حد زیادی از ایجاد آلودگی و گازهای مضر در هوا در امان خواهید بود.

در هنگام روشن شدن دستگاه تصفیه کننده هوا سنسور گرد و غبار آن به صورت خودکار روشن می شود و گرد و غبارها را شناسایی می کند و آن ها را جذب می کند و باعث می شود یک هوای بسیار پاکیزه داشته باشید.

همچنین بخوانید :  تصفیه کننده هوا جی پلاس ساخت کجاست؟

این دستگاه ها قادر هستند در فضایی با متراژ 39 متر مربع در هر ساعت 300 متر مکعب هوادهی انجام دهند و به دلیل داشتن فیلتر کربن اکتیو بوی بد محیط را از بین ببرند و حتی می توانند بوی غذا و بوی سیگار را هم هرچه سریعتر از محیط پاک نمایند.

دستگاه قادر است که رطوبت محیط را به راحتی شناسایی نماید و این مزان را بر روی نمایشگر دیجیتالی که بر روی آن قرار دارد نشان می دهد.

تصفیه کننده هوا دارای دو حالت اتوماتیک یا هوشمند و حالت خواب است که می تواند به راحتی و به صورت هوشمند میزان آلاینده و آلودگی های محیط  را مشخص نماید و میزان حجم هوادهی مناسب را تنظیم کند.

این دستگاه بی نظیر دارای کلید تنظیم سرعت باد است که کاربران می توانند به راحتی با یک کلیک سرعت تنظیم باد را مشخص نمایند و حالت های تنظیم باد به صورت بی صدا، متوسط، زیاد، توربو، خیلی زیاد می باشد.

آشنایی با تصفیه کننده هوا جی پلاس

فیلترهای این دستگاه ها را باید در صورتی که چراغ تعویض فیلتر دستگاه چشمک زد تعویض نمود. ولی اگر محیط شما بسیار آلوده باشد بهتر است که زمان تعویض فیلتر کوتاه تر باشد ولی حالت عادی طول عمر فیلترها چیزی حدود یک تا دو سال می باشند.

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم تصفیه کننده هوای جی پلاس را برای شما توضیح دهیم. این دستگاه بهتر است که در تمامی خانه ها مورد استفاده قرار بگیرد چون بیشتر شهرها دارای آلودگی های شهری و گرد و خاک و … هستند پس استفاده از این دستگاه های تصفیه به شما کمک می کند که بتوانید یک هوای تمیز و عاری از گرد و غبار و آلودگی را نفس بکشید و کمتر دچار مشکلات تنفسی شوید.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی ویژگی ها و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

این سیستم های باکیفیت را از سایت رودیکا خریداری کنید به این علت که محصولات این سایت دارای کیفیت بی نظیر به همراه قیمت مناسب هستند و شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری نماید. شما میتوانید از این دستگاه کاربردی برای تمیز کردن هوای منزل خود استفاده نماید.