جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس در سایت رودیکا بسیار منصفانه و به صرفه می باشد. تصفیه کننده ها هوای تهویه شده را به فضاهای مورد نظر انتقال می دهد تا بتواند هوای تصفیه شده را به محیط وارد نماید تا هر گونه آلودگی و میکروب را از محیط دور نماید.

دستگاه های تصفیه هوا معمولا می توانند مقدار زیادی آلودگی را از محیط دور کند و محیط را پاکسازی نمایند. پس باید قبل از خرید دستگاه های تصفیه هوا یک سری موارد را در نظر بگیرید. معمولا در بازار تنوع بسیاری از دستگاه تصفیه هوا وجود دارد که هر کدام دارای قیمتی متفاوت می باشند. در هنگام خرید دستگاه های تصفیه هوا باید یک سری نکات را در نظر بگیرید که در این مقاله برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم.

مواردی که باید در نظر بگیرید قبل از خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید فیلتر دستگاه است که بهتر است از دستگاه های استفاده نماید که دارای فیلترهای الیافی هستند. یکی از بهترین فیلترهای الیافی می توان به فیلتر هپا اشاره کرد که یکی از محبوب ترین فیلترها می باشد. فیلترها معمولا بعد از به پایان رسیدن دوره خود دیگر قادر به جذب آلاینده ها نمی باشند و باید تعویض شوند.

فیلتر هپا در این دستگاه وظیفه جذب ذرات بسیار ریز را بر عهده دارد و فیلتر جاذب کربن وظیفه جذب ذرات گازی و بوها را بر عهده دارد. این فیلتر ها باید قبل از به پایان رسیدن دوره ظرفیتشان تعویض شوند تا بتوانند عملکرد درست داشته باشند.

همچنین بخوانید :  پرفروش ترین دستگاه، قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

از موارد دیگری که باید در نظر بگیرید میزان کارایی دستگاه است. این دستگاه ها برای انواع آلودگی ها مناسب می باشد به این علت که در شهرهای گوناگون میزان آلودگی بسیار زیاد است پس باید دستگاه انتخاب نماید تا بتواند انواع آلودگی ها را از بین ببرد.

مواردی که باید در نظر بگیرید قبل از خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

این دستگاه به منظور کاهش آلودگی ها استفاده می شود و برای از بین بردن گرد و غبار و دود سیگار و… می باشند و باعث می شوند که شما بتوانید یک هوای بسیار تمیز را تنفس نماید. برای کارکرد بهتر این دستگاه ها باید حتما فیلتر های آن به موقع تعویض شوند تا بتوانند راندمان بالا و مناسبی داشته باشند.

این دستگاه ها برای مکان های که در آن افراد سالمند و مریض  و کودکان وجود دارند بسیار مناسب است.

تصفیه کننده هوا ال جی

این تصفیه کننده هوا دارای 4 فیلتر مجزا است که هر کدام از این فیلترها برای از بین بردن یک نوع آلودگی مناسب می باشد. این دستگاه دارای نمایشگر و حسگر است که می تواند به راحتی میزان آلودگی را مشخص نماید. این محصول دارای فن ضد باکتری نانو سیلور است که یکی از ویژگی های مهم این دستگاه محسوب می شود.

فیلترهای که در این دستگاه تصفیه کننده استفاده شده اند از نوع فیلترهای ضد آلرژی هستند و یکی دیگر از فیلترهای که در آن استفاده شده از نوع فیلترهای است که بو و گازهای سمی را از بین می برد. این محصول دارای طراحی بسیار جدیدی است و وزنی حدود 9.4 کیلوگرم دارد. و می تواند فضای حدود 48 متر مربع را پوشش دهد. این سیستم دارای مخزن آب است که می توانید به راحتی و بدون جدا کردن مخزن از دستگاه آن را پر نماید. همچنین از ضمانت نامه معتبر 10 ساله برخوردار می باشند.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی ویژگی ها و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

برای گرفتن قیمت تصفیه کننده هوا جی پلاس می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و خرید خود را انجام دهید. این دستگاه ها دارای کاربرد زیادی هستند که می توانید با آن به راحتی فضای مورد نظر خود را عاری از هر گونه ویروس و گرد و غبار و … نماید.