جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت میدیا

برای اطلاع از نوع خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا  می توانید به سایت  رودیکا مراجعه نماید. این داکت اسپلیت دارای کارکرد سرمایشی و گرمایشی است. خرید داکت اسپلیت مدیا باید متناسب با ظرفیت محیط خریداری شود. که شما باید در وهله اول نوع کاربری، تعداد طبقات، متراژ را مشخص نماید و بعد برای خرید داکت اسپلیت مادیا اقدام نماید.

هنگام خرید داکت اسپلیت midea باید به نوع سه فاز و یا تک فاز بودن آن توجه نماید.به این علت که برخی از این داکت اسپلیت ها مانند 60000 و 48000 نیاز به برق سه فاز دارند و بقیه به برق تک فاز نیازمند هستند.

مشخصات داکت اسپلیت مدیا midea

داکت اسپلیت میدیا مانند دیگر داکت اسپلیت ها دارای کیت اینورتر است که بر روی موتور آن نصب شده و باعث شود عملکرد این دستگاه به خوبی انجام شود. و باعث کاهش مصرف انرژی شود. این اسپلیت ها از نظر رده انرژی در ردیف  A+ می باشند که یکی از مزایای مهم داکت اسپلیت مدیا است. کمپرسور اینورتر این دستگاه از گاز r۴۱۰ استفاده می کند یکی   دیگر از مزایای این دستگاه به حساب می آید.

این داکت اسپلیت قابلیت لوله کشی بین یونیت های خارجی و داخلی را تا حداکثر ارتفاع ۳۰ متر و طول ۵۰ متر را دارا است. یونیت خارجی این داکت اسپلیت به دلیل داشتن فین های طلایی در برابر خوردگی و آسیب دیدگی بسیار مقاوم می باشند. علت استفاده از این فین ها این است که این محصولات در آب و هوایی که دارای رطوبت است ممکن است دچار زنگ زدگی و یا پوسیدگی شوند که برای جلوگیری از این آسیب ها از فین های طلایی استفاده می کنند. داکت اسپلیت های مادیا دارای ابعاد و وزن بسیار کوچکی هستند که به راحتی می‌توان آنها را در سقف جایگذاری کرد.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن

عملکرد داکت اسپلیت میدیا

اسپلیت  midea  دارای عملکرد گرمایشی و سرمایشی است که گرمایش آن در فصل سرما انجام می‌شود و به این شکل است که گاز در کندانسور  خنک می شود و به  وسیله لوله مسی که مابین یونیت های خارجی و داخلی قرار دارند و آن ها را به یکدیگر متصل کرده است به شیر انبساط و شیر انبساط به کویل موجود در یونیت داخلی منتقل می شود.

و هوای گرم محیط به هواساز وارد می شود و گاز مبردی که در کویل وجود دارد گرمای هوا رو به خودش جذب می‌نماید و هوای خنک شده به وسیله فن و کانال به محیط برمی‌گردد و محیط را خنک می نماید.

فرایند گفته شده گاز مبرد گرما را به خودش جذب می کند و دوباره به کندانسور بر می گردد و خنک می شود و این فرآیند تا زمانی که دمای هوا به دمای تنظیم شده ترموستات برسد ادامه دارد و بعد از اینکه به دمای تنظیم شده رسید کندانسور قطع می شود و مطابق با نوع دستگاه فن دستگاه به کار خود ادامه می دهد و یا ممکن است از کار بایستد.

برای سیکل گرمایش گاز در کندانسور گرم می شود و مثل سیکل سرمایشی به وسیله لوله های مسی به کویل در یونیت داخلی انتقال پیدا می کند و هوای وارد شده از محیط یونیت داخلی را گرم می نماید.

عملکرد داکت اسپلیت میدیا و هوای گرم شده به وسیله فن و کانال به محیط وارد می شود شما می توانید برای صرفه جویی در مصرف برق در زمستان از کویل آبگرم به جای کویل گازی استفاده نمایید. که در این صورت باید جلوی یونیت داخلی و در مسیر کانال یک کویل آب گرم و بگذارید و داکت اسپلیت در اینجا نقش فن را برعهده دارد.

همچنین بخوانید :  داکت اسپلیت هایسنس 30000 برای چه متراژی مناسب است؟

قیمت داکت اسپلیت مدیا

خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا معمولاً به نوع برق تک فاز و سه فاز بودن آن و ظرفیت آن بستگی خواهد داشت. پس هر چقدر ظرفیت داکت اسپلیت خریداری شما بیشتر باشد و ابعاد آن بزرگتر معمولاً قیمت آن هم بیشتر است. اسپلیت ها در ظرفیت های مختلفی تولید خواهند شد که برای متراژ های گوناگون و کاربردهای مختلف از آن ها استفاده می کنند.

ظرفیت های داکت اسپلیت میدیا به ترتیب ،۲۴000 ، ۳۶۰۰۰،  ۴۸ هزار و ۶۰ هزار بی تی یو است که ظرفیت های ۳۶ و ۲۴ هزار از برق تک فاز و ۴۸ و ۶۰ هزار از برق سه فاز تولید می‌شود. برای اینکه یک خرید بسیار عالی و منصفانه داشته باشیم می توانیم به سایت رودیکا مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.