جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
سپلیت جی پلاس

امروزه بیشتر افراد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس خود را به صورت آنلاین از سایت های معتبری هم چون رودیکا انجام می دهند.  این اسپلیت ها نسبت به دیگر اسپلیت ها دارای قیمت بسیار منصفانه تری هستند. داکت اسپلیت های جی پلاس با توجه به مواد اولیه با کیفیت و دستگاه های به روز و پیشرفته و بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید و طراحی شده اند و توانسته نصف بازار داخلی و خارجی را به دست بگیرند این اسپلیت ها معمولا در دو نوع اینورتر و معمولی تولید می شوند که دارای کمترین مصرف برق هستند و معمولاً مصرف انرژی پایین تری دارند که با کمپرسور با دور متغیر کار می کنند و نیاز به توان حداکثری موتور در این نمونه اسپلیت ها نمی باشد. اسپلیت هایی که دارای کیت های اینورتر هستند معمولاً از اسپلیت هایی که کیت اینورتر ندارند قیمت بالاتری را دارا هستند.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت های جی پلاس از سری محصولات بسیار عالی و پرطرفدار هستند که توانسته اند طرفداران بسیاری را به خود جذب نمایند. رده انرژی این محصولات از نوع A است که یکی از ویژگی های بسیار مهم برای این محصولات به حساب می آید.

این اسپلیت ها قابلیت استفاده در مناطق اسیدی و قلیایی را دارا هستند چون دارای فین های آبی رنگ که از جنس آلومینیوم است می باشد که در برابر خوردگی مقاوم می باشند.این محصول قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین آب گرم در ففصل زمستان را دارا است.

قیمت این اسپلیت ها با توجه به مقدار ظرفیت و نوع فاز آن ها مشخص می شود. هر چه ابعاد داکت اسپلیت های جی پلاس بیشتر باشد معمولاً قیمت آن ها هم بیشتر است. ظرفیت داکت اسپلیت های جی  پلاس عبارت است از 24000، 30000، 36000، 48000، 60000 می باشد که آن ها را براساس متراژ منزل خود باید خریداری کنید.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت بهترین برند های کولر گازی

جی پلاس رو باید بر اساس ظرفیت و متراژ منزل خود خریداری کنید باید در ابتدا ظرفیت و متراژ منزل خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن داکت اسپلیت مورد نظر خودتون رو خریداری کنیم تا داکت اسپلیت بتواند به خوبی از محیط شما را خنک نماید. برای این که این  داکت اسپلیت Gpluse از طول عمر بالای برخوردار باشند بهتر است آن را به صورت دوره ای سرویس کنید تا باعث افزایش  طول عمر آن شود.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت دارای سطح صدای پایینی هستند  و امکان تهویه چند فضا را به صورت همزمان را دارند.  فیلتر های این داکت اسپلیت قابل شستشو و ضد قارچ می باشند که  این محصولات از گارانتی معتبر برخوردارهستند. همچنین  کمپرسور این محصول  دارای گارانتی ۵ سال کمپرسور و قطعات ۱۸ ماه است.

داکت اسپلیت جی پلاس دارای ریموت کنترل دیجیتال هستند که این محصول دارای قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین هوای گرم در فصل سرما می باشد.

ظرفیت داکت اسپلیت   Gplus و محیط ارتباط مستقیمی با یک دیگر دارند اگر داکت اسپلیت با ظرفیت زیاد خریداری کنید در واقع در انتخاب ظرفیت زیاده روی کرده اید. درست است که داکت اسپلیت دارای ظرفیت زیاد اتاق را زود خنک می کند ولی باعث افزایش مصرف انرژی برق دستگاه نیز هم می شود پس باید حتما داکت اسپلیت متناسب با ظرفیت محیط خریداری نماید.

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحاتی را درباره داکت اسپلیت جی پلاس و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس در اختیار شما قرار دهیم. این محصولات از سری محصولات بسیار عالی و باکیفیت هستند که برای خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس می توانید به نمایندگی های این محصولات هم چون رودیکا مراجعه کنید و از این سایت خرید خود را انجام دهید.

همچنین بخوانید :  مقایسه ویژگی ها خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن