جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس  را از سایت های فروش این محصولات دریافت نماید. این دستگاه ها به صورت توکار هستند و در سقف قرار می گیرند.  این نوع از داکت اسپلیت ها دارای فشاری استاتیک خارجی هستند که به وسیله ریموت کنترل می توانید حجم هوای آن را تنظیم نماید.

این محصول دارای کمپرسور اینورتر است که در هزینه مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی می کند. این محصول دارای رده انرژی  گرید A+  است. یونیت خارجی این دستگاه مجهز به 2 سنسور می باشد که این سنسورها کنرل دما و فشار هستند.

داکت اسپلیت جی پلاس به راحتی می تواند در مناطقی که دارای آب و هوای اسیدی هستند کار کند به این علت که دارای فین های آبی رنگ است که جنس آن ها آلومینیوم است. این فلز باعث می شود که کویل در این آب و هوا دچار آسیب و خوردگی نشود.

داکت اسپلیت جی پلاس 36000

داکت اسپلیت 36000 جی پلاس برای آپارتمان های که متراژ 150 متر هستند بسیار مناسب است و از برق مصرفی تک فاز و برق 32 آمپر کار می کند. این نمونه از داکت اسپلیت جی پلاس دارای ظرفیت 3 تن تبرید است که برای واحدهای که 85 تا 90 متر هستند بسیار مناسب است.

کندانسور یکی دیگر از قطعات این دستگاه است که از بخش های اصلی آن به حساب می آید. کمپرسور و کندانسور در یونیت خارجی قرار گرفته اند و لوله مویین و اوپراتور در یونیت داخلی می باشد.

این اسپلیت یکی از سیستم های محبوب است که  این سیستم ها به صورت توکار در سقف جای گذاری می شود. در این سیستم از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که تقریبا 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارد. داکت اسپلیت جی پلاس دارای فیلترهای چندگانه است که باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری می شود و همچنین کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

همچنین بخوانید :  لیست قیمت و خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

همچنین از سطح صدای پایینی برخوردار است. و می تواند چند فضا را به راحتی تهویه نماید. دارای فیلتر قابل شستشو. و ضد قارچ می باشد.

داکت اسپلیت  جی پلاس 36000

قیمت این اسپلیت به ظرفیت آن بستگی دارد. که هر چقدر ظرفیت دستگاه بالاتر باشد قیمت آن هم بالاتر است. یونیت داخلی این دستگاه ها در داخل خانه و یونیت خارجی آن باید در فضای بیرون از خانه قرار داده شود. یونیت خارجی یا همان کندانسور باید در طول یکسال مرتب سرویس شود و فیلترهای آن یا تعویض شوند و یا شسته شوند. برای سرویس این دستگاه ها بهتر است به سراغ افراد متخصص در این زمینه بروید تا بتوانند سیستم شما را به خوبی شستشو دهند.

این محصول دارای گارانتی 5 سال کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد. همچنین دارای توانایی فشار استاتیکی می باشد. همچنین می توانید این دستگاه را به کویل آب گرم وصل کنید برای گرمایش در فصل سرد سال.

مزایای استفاده از داکت اسپلیت جی پلاس

  • فن آوری سازگار با گازهای مبرد دوستدار محیط زیست
  • دارای تکنولوژی اینورتر برای بهینه کردن مصرف انرژی
  • دارای راندمان و کارایی بالای
  • دارای ظرفیت گوناگون در بازار است

جمع بندی

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را می توانید از سایت رودیکا انجام دهید. این سایت یکی از سایت های فروش این محصولات است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و یک قیمت بسیار منصفانه انجام می دهد. شما می توانید برای خرید محصولات مورد نیاز خود به سایت مراجعه نماید. و حتی می توانید برای دریافت راهنمایی های بیشتر با بخش کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نماید. این اسپلیت ها دارای با کیفیت ترین قطعات هستند که شما می توانید به راحتی تا مدت ها از آن استفاده نمکاید. این سیستم ها دارای روش  نگهداری بسیار آسانی هستند.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس