جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولر گازی جی پلاس

کولر گازی جی پلاس یک سیستم سرمایشی و گرمایشی است که شما می توانید در زمستان از کولر گازی جی پلاس به  عنوان یک کمک گرمایشی استفاده نماید.این کولر فقط به عنوان کمکی می تواند به شما کمک کند و نباید انتظار گرمایش زیاد از آن را داشت.

کولر گازی جی پلاس با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در دو نوع گرمسیری و غیر گرمسیری در ظرفیت های مختلف تولید می شود.

کولر جی پلاس

این دستگاه دارای عملکرد توربو است که در زمان کوتاه سرمایش و گرمایش خانه شما را فراهم می کند. کولر های جی پلاس چهار جهته می باشند و این عملکرد امکان تهویه ی هوای اتاق را به حالت یکنواختی فراهم می کند  به این گونه که تمام قسمت های خانه به صورت یکسان خنک می شود.

دو نمونه کولر گازی جی پلاس

این برند دارای انواع مختلفی از کولر گازی  است که دو نمونه از آن ها را توضیح می دهیم:

کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM18L1 یکی از کولر گازی های جی پلاس است که از نوع غیر گرمسیری می باشد. و برای مناطق معتدل و گرم کشور کاربرد دارد. این کولر از قدرت و دوام بالا و کیفیت و زیبایی زیادی بر خوردار است و یکی از کولر های محبوب به حساب می آید.

جی پلاس

کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM9L1 یکی دیگر از کولر گازی جی پلاس است. که دارای کمپرسور اینورتر است و برای مناطقی با آّب و هوای معتدل بسیار مناسب است. و از موتور قدرتمندی برخوردار است و به برق تک فاز شهری متصل می شود.

همچنین بخوانید :  کدام نوع کمپرسور کولر گازی وست پوینت بهتر است؟

ویژگی های کولر گازی برند جی پلاس

این سیستم ها از ویژگی های زیادی همچون :

رطوبت زدا: در مکان های که رطوبت زیاد می باشد این کولر با قابلیت رطوبت زدایی می تواند رطوبت محیط را حذف کند و هوای مطبوع و دلنشین را به شما بدهد، با انتخاب کردن این گزینه در کولر فن به حالت خودکار و برای کاهش رطوبت تنظیم می شود.

سطح مصرف انرژی: کولر های برند جی پلاس سطح مصرف انرژی آن ها A است. که این کولر ها به دلیل استفاده از کمپرسور های اینورتر در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

دارای ECO: این قابلیت باعث می شود که در مصرف برق صرفه جویی شود و دستگاه با کمترین انرژی محیط  را خنک کند.

تایمر: با استفاده از این قابلیت می توانید زمان روشن و یا خاموش شدن کولرگ گازی را  تنظیم نماید وقتی یکبار آن را بزنید می توانید زمان به دستگاه بدهید و در صورتی که دوباره آن را بزنید گزینه ON می آید که می توانید زمان روشن و خاموشی دستگاه را مشخص کنید. و در صورت انتخاب دوباره آن OFF برای شما نمایش داده می شود.

دارای فیلتر چندلایه: این فیلتر ها باعث تصفیه هوا می شوند که این نوع از فیلتر ضد آلرژی و آنفولانزا می باشد و از ورود باکتری گرد و غبار و … به محیط جلوگیری می کند.

نکات مهم برای نصب کولر جی پلاس

نصب صحیح دستگاه باعث می شود که راندمان و بازدهی کولر گازی بالا برود. و حتما باید توسط افراد با تجربه نصب و راه اندازی شود و در صورت داشتن گارانتی مهر ضمانت نامه را بزنند تا در صورت خرابی این دستگاه نمایندگی های معتبر ایراد آن را رایگان برطرف کنند.

همچنین بخوانید :  مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت بویمن 36000

کولر گازی باید در بالکن و ا پشت بام نصب شود ولی باید توجه داشت که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرد پس برای جلوگیری از تابش آفتاب بر روی قسمت خارجی کولر گازی  بهتر است از سایبان استفاده کرد.

نکات مهم برای نصب کولر جی پلاس

هنگام نصب کولر باید توجه کنید که یونیت خارجی دستگاه به دیوار چسبیده نباشد چون هم باعث مختل کردن عمل جا  به جایی هوا می شود و باعث می شود فشار زیادی به کمپرسور وارد شود.

استفاده از لوله های مسی و سیم رابط یکی از موارد مهم در نصب این کولر ها است. این لوله ها باعث ارتباط و هماهنگی یونیت داخلی و خارجی را آسان می کند و گاز مبرد به وسیله این سیم مسی به اوپراتور دستگاه منقل می شود.

جمع بندی

همان طور که در بالا گفته شد کولر گازی برند جی پلاس یکی از محبوب ترین سیستم تهویه به حساب می آید. و در دو نوع گرمسیری و غیر گرمسیری تولید می شود. شما برای خرید این کولر گازی ها می توانید به صورت آنلاین با تیم رودیکا ارتباط برقرار کنید. و این نحصولات را به صورت خرید آنلاین خریداری کنید و یا در صورت نداشتن اطلاعات کافی با تیم کارشناسان رودیکا تماس بگیرید. و راهنمایی های لازم برای خرید را دریافت کنید.