جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر

مینی چیلر میدیا یکی از سیستم های تهویه مطبوع می باشد که دارای کار برد های بسیاری است و برای مناطق مسکونی اداری استفاده می شود چیلر ها یک دستگاه هستند که توسط سیکل ترمودینامیکی گرمای جریانی به نام مبرد را از طریق یک مبدل حرارتی دفع می کند و با به گردش درآوردن آن در داخل مبدل حرارتی دیگر آب سرد تولید می نماید و منیی چیلر یکی چیلر با ظرفیت پایین است مینی چیلر ها در دسته چیلرهای تراکمی قرار دارند هنگام خرید مینی چیلر باید محیط مورد نظری که قرار است چیلر در آن نصب شود را در نظر بگیریم از چییلر ها برای مناطق مسکونی و ادارات بزرگ که تعداد واحدهای آن زیاد است استفاده از مینی چیلر به صرفه نمی باشد.

مینی چیلر ها دستگاه سرد کننده آب است که بعد از سرد شدن آب توسط پمپ برای مصارف سرمایشی پمپاژ می شود. اگر از این دستگاه برای سیستم سرمایشی استفاده شود آب سرد یک مبدل حرارتی یا دستگاه صنعتی وارد شده و دمای آن را کاهش می دهد

پرکاربردترین مینی چیلر مینی تراکمی هوا خنک می باشد که کندانسور این دستگاه به وسیله لوله های مسی فین دار ساخته می شود. که به وسیله فن خنک شده و هیچ گونه مصرف آبی ندارد.

مینی چیلر میدیا

مینی چیلرهای میدیا یک چیلر به نسبت کوچک است که دارای کاربرد های زیادی در ساختمان و آپارتمان می باشد از این دستگاه برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود و دیگر نیازی به موتورخانه مرکزی ندارد. مینی چیلر ها به دو دسته صنعتی و خانگی می باشد.

همچنین بخوانید :  نمایندگی مینی چیلر میدیا

مینی چیلرهای خانگی  یک وسیله کوچک برای خنک کردن هوا هستند و در فصل تابستان آب سردی را که تولید می کنند به وسیله پمپ به فن کویل های که در داخل خانه نصب است می فرستد و هوا را خنک می کند ولی در فصل زمستان آب سرد تولید شده  را به وسیله پکیج های زمینی به داخل فن کویل ها می فرستد و به این صورت گرما و سرمای مورد نیاز را در فصل های مختلف تولید می کند.

مینی چیلرهای صنعتی قابلیت کار کردن در 4 فصل را دارند و با توجه به نیاز مصرف کننده ها طراحی و تولید می شوند. و قابلیت تامین آب زیر صفر درجه را هم دارند. که این دستگاه با تکنولوژی های روز دنیا ساخته و طراحی شده است.

مزایای استفاده از مینی چیلر میدیا

 • نصب سریع و نگهداری آسان
 • قابلیت نصب در فضای آزاد مانند پشت بام و تراس
 • عدم نیاز به برج خنک کننده
 • طول عمر بالا
 • وزن کم
 • قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای و خشک

یک نمونه مینی چیلر میدیا

Minichiler Midea5ton MGC-V18W از سری مینی چیلرهایی است که توسط برند جی پلاس به بازار ارائه گردیده است. و بیش از همه برای مصارف خانگی و یا مصارف صنعتی در ابعاد متوسط و کوچک طراحی شده است. این مدل از مینی چیلر کاربردهای بسیاری زیادی را دارا است. چیلر در حقیقت سیستمی می باشد که با کمک سیکل تبرید  تراکمی یا سیکل تبرید جذبی گرما را از مایع جدا می نماید. گفتنی است که این مایع سرد شده قادر است. در تجهیزات تهویه مطبوع از قبیل هواساز و فن کوئل به کار گرفته شود. این مینی چیلر ها دارای ویژگی های مانند:

 • دارا بودن کمپرسور اینورتر
 • امکان مدولار نموندن چیلر
 • امکان متصل شدن به سیستم هوشمند
 • هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین نسبت به سایر مینی چیلرها
 • برخورداری از اوپراتور مبدل صفحه ای که دارای راندمان بسیار بالا است
همچنین بخوانید :  بررسی مزایا، معایب و ظرفیت و خرید آنلاین مینی چیلر میدیا خانگی

 Mini Media Chiller

جمع بندی

شما می توانید این محصول را در منطقه امین حضور تهران با کمترین قیمت سفارش بدهید. تا آن ها بعد ثبت سفارش شما در کمترین زمان محصول مورد نظرتان را به دست تان برسانند. منطقه امین حضور یک منطقه در تهران است که تمامی آن قسمت لوازم خانگی می باشد که شما می توانید به این منطقه سر بزنید و محصول مورد نظر خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نماید.  و یا حتی می توانید به پیج های این مغازه ها سر بزنید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نماید.